Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, artme napisał(-a):

Nie chce sie opowiadac definitywnie za tym czy AK jest fajny czy tez jakiegos "potworka" zlozyli, bo nie mnie to oceniac, ale jedno jest faktem - jest inny, jest malo Rolexowy (duzy plus za taki ruch) i co najwazniejsze nie jest nudny a to w przypadku firmy z korona i ciaglymi rotacjami uzytkownikow z innymi modelami zdaje sie go plasowac na wysokiej pozycji choc mi osobiscie nie przypadl do gustu 😬😁

 

Ale co tu robić oprócz lajkowania zdjęć, można oceniać zegarki właśnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, memento mori napisał(-a):

Czy pracownicy Kruka zakładają biały kitel do skracania bransolety czy akurat to był codzienny ubiór tej pani?

Biały fartuszek, to tylko, żeby sprawić dobre wrażenie. Gorzej jest z umiejętnościami. 
No ale nie będę krytykować jednego zdjęcia. 
Ważne, ze klient zadowolony. 

Zawsze podziwiam te rozterki, który Rolex jest ładniejszy, wygodniejszy, dokładniejszy itp. 
Rolex ma tak dużą paletę modeli, ze każdy znajdzie albo znalazł coś dla siebie. Problem jest w tym, ze każdy ma inny gust i inne możliwości finansowe albo kolejkowe 😂

 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podziwiam te rozterki, który Rolex jest ładniejszy, wygodniejszy, dokładniejszy itp. 

 

A po co ???   Skoro mój jest najładniejszy...

 

20210718-160015.jpg

Edytowane przez Grygos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Grygos napisał(-a):

A po co ???   Skoro mój jest najładniejszy...

 

20210718-160015.jpg

Tylko nikomu nie mów, ze ten model jest wydany w kilkunasty tysiącach. I ciesz każdego nosiciela. 👏👏👏

Nie mówiąc o subach, Gmt itp. 😜

DODAŁAM NOWY TEMAT. 

BEDZIE OBOWIĄZKIEM WSTAWIAĆ WSZYSTKIE  POZYCJE SKLEPÓW NA ŚWIECIE. TAM GDZIE BYLIŚMY. 
TO ZNACZY POCHWALIĆ SIĘ GDZIE BYLIŚMY. 

AD ROLEX, zdjęcia z całego świata.

 

 

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tanatos70 napisał(-a):

W sumie to pierwszy raz dziś go w naturalnym świetle słonecznym oglądałem. Zdjęcia nie są w stanie oddać, jaki jest fajny. Miłego dnia Panowie 🙂

 

Robert - szczerze, wygląda dużo ciekawiej niż ten mój Sub z bezelem w kolorze wodorostów! :)

 

Raz jeszcze gratuluję!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Grygos napisał(-a):

Zawsze podziwiam te rozterki, który Rolex jest ładniejszy, wygodniejszy, dokładniejszy itp. 

 

A po co ???   Skoro mój jest najładniejszy...

 

 

Wiadomo też, który jest najbrzydszy, więc i ja mam z czapki 😃

B0E6B700-D391-4E4D-B249-357F3867EBB7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to mój jest najładniejszy, bo to są 4 różne tarcze w jednej!! :D 

 

CD499795-F352-4DA0-9214-8DF16F6E4E2C.jpeg

A11EC824-15A6-4961-A06D-63BA40AA959E.jpeg

E26F2356-8719-4CEB-9DEA-DAFBF0C64479.jpeg

63D99DD0-DF64-4EEE-9E5D-AE89038B8366.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, te zegarki nie schlebiają żadnym modom, są takie jakie powinny być. A ogólnie, Rolex jak każda firma ma wpadki. AK, Sky, wszystko two tone. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Robert - szczerze, wygląda dużo ciekawiej niż ten mój Sub z bezelem w kolorze wodorostów! :)

 

Raz jeszcze gratuluję!

Bardzo dziękuję Mariusz 🙂. To są IMO dwa różne zegarki, choć niby oba z jednej rodziny. Twój jest fajny w każdych warunkach, mój jest chimeryczny i trzeba go oswajać. Nie każdy udźwignie ten blichtr. Dosłownie i w przenośni. Twój jest wyraźnie lżejszy 😉.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tbn napisał(-a):

Fakt, te zegarki nie schlebiają żadnym modom, są takie jakie powinny być. A ogólnie, Rolex jak każda firma ma wpadki. AK, Sky, wszystko two tone. ;)


AK nazwałbym raczej „prezentem” od Rolexa dla miłośników marki, biorąc pod uwagę cenę oraz „oryginaność”.

Sky-Dweller jest natomiast modelem bardzo pożądanym ale to już nie jest liga jakże powszechnych subów czy miękkich DJs. Trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni ale jako nagrodę wyprowadza kolekcję na wyższy poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Tanatos70 napisał(-a):

Bardzo dziękuję Mariusz 🙂. To są IMO dwa różne zegarki, choć niby oba z jednej rodziny. Twój jest fajny w każdych warunkach, mój jest chimeryczny i trzeba go oswajać. Nie każdy udźwignie ten blichtr. Dosłownie i w przenośni. Twój jest wyraźnie lżejszy 😉.

 

Ja spokojnie mógłbym go nosić na co dzień.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971- no to zapisuj się w te pędy, bo fotki udały mi się na tyle (a nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii), że pewnie zaraz zamkną listy na ten model 😂.

 

A tak na marginesie- zamiast podgonić robotę to spoglądam sobie na niego co chwila jak urzeczony i nijak mi się praca nie klei 🙂.

Edytowane przez Tanatos70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tanatos70 napisał(-a):

@mario1971- zapisuj się w te pędy, bo fotki udały mi się na tyle (a nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii), że pewnie zaraz zamkną listy na ten model 😂.

 

A tak na marginesie- zamiast podgonić robotę to spoglądam sobie na niego co chwila jak urzeczony i nijak mi się praca nie klei 🙂.

Robert, ja odbiorę jeszcze tylko to, co już wcześniej zamówiłem, i .... tu postawię kropkę.  Jest co prawda jeszcze jeden zegarek na którego mam chrapkę, ale nie jest to Rolex. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie będę zgadywać, czy to jakiś Patek, czy Lange 🙂. Zawsze możesz zamienić tego swojego kermita na takiego błękitnego kogucika i jeszcze Tobie coś pewnie na waciki zostanie 😉.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert, ja odbiorę jeszcze tylko to, co już wcześniej zamówiłem, i .... tu postawię kropkę.  Jest co prawda jeszcze jeden zegarek na którego mam chrapkę, ale nie jest to Rolex.

Mariusz, naprawdę, jak będę (jeśli) kiedyś go sprzedawał, to jesteś pierwszy w kolejce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Elitarny napisał(-a):


AK nazwałbym raczej „prezentem” od Rolexa dla miłośników marki, biorąc pod uwagę cenę oraz „oryginaność”.

Sky-Dweller jest natomiast modelem bardzo pożądanym ale to już nie jest liga jakże powszechnych subów czy miękkich DJs. Trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni ale jako nagrodę wyprowadza kolekcję na wyższy poziom.

Wiesz Lotusie, dlaczego Suby, GMT czy DJ-e są tak popularne? Bo mają przyjazne rozmiary i przez to noszą się bardzo komfortowo. Sky to jest już całkiem spory klocek. Na gumie wygląda wg mnie raczej średnio i lata po łapie, bransoleta dokłada sporo do wagi. To jest bardzo fajny zegarek na duże nadgarstki lub dla tych, co lubiąc dźwigać ciężary.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Elitarny napisał(-a):


AK nazwałbym raczej „prezentem” od Rolexa dla miłośników marki, biorąc pod uwagę cenę oraz „oryginaność”.

Sky-Dweller jest natomiast modelem bardzo pożądanym ale to już nie jest liga jakże powszechnych subów czy miękkich DJs. Trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni ale jako nagrodę wyprowadza kolekcję na wyższy poziom.

 

Wszystko jest dzisiaj pożądane od Rolexa, bo trwa owczy pęd, który kiedyś się skończy i ceny wrócą za popytem do normalności. To, że coś się dzisiaj sprzedaje, nie znaczy że to udany projekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky to pozycja do kolekcji. A jak to w kolekcjach jest zawsze miejsce na różne różności bo nie musisz codziennie „zmagać” się z jednym zegarkiem .

Osobiście stawiam na wygodę i pragmatyczność ale z chęcią wymieniłbym mojego DJ41 na sky, gdyby nie kwestie budżetowe.

Inna sprawa to taka, że zdecydowanie nie zgadzam się z poglądem że suby są popularne ze względu na przyjazne rozmiary. Sub to wybór pragmatyczny pod wieloma względami, rozmiar suba odbieram jako jego atut , choć dla mnie ważniejszy jest komfort noszenia a ten jest bardzo przeciętny i nie ma absolutnie startu do np DJ41. Sub jest  „codziennym zegarkiem” a sky jest okolicznościowcem. Na gumie świetny btw.

 

Pisze to jako fan suba, którego uważam za zegarek wszech czasów.Ale nie czołobitnie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Wszystko jest dzisiaj pożądane od Rolexa, bo trwa owczy pęd, który kiedyś się skończy i ceny wrócą za popytem do normalności. To, że coś się dzisiaj sprzedaje, nie znaczy że to udany projekt. 


Absolutna zgoda , po każdej hossie jest bessa i to jest kwestia czasu. Jednakże póki co szachowanie podażą , mocny brand czy budowanie legend o niedostępności oraz całe mnóstwo wolnego kapitału sprzyja niektórym rynkom czy producentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Fakt, te zegarki nie schlebiają żadnym modom, są takie jakie powinny być. A ogólnie, Rolex jak każda firma ma wpadki. AK, Sky, wszystko two tone. ;)

Sky w niektórych wersjach to jest całkiem niezły ale do poziomu AirKinga dodałbym jeszcze Yachtmaster II ( sorry Piotr ;) ) - oba są wyjątkowo "oryginalne"

Nie zdziwię się jednak jeśli przy obecnej nędzy w salonach zaczną być kupowane bo wielu chce mieć Rolexa - jakiegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jakże mogłem o YMII zapomnieć. :) Rolex na szczęście ma mnóstwo ponadczasowych modeli, nawet jak im ucha spuchły czy bransa utyła. Ja mam wewnętrznego snoba, najbardziej lubię wiec modele, które są nieprodukowane i mają jakiś nietypowy element. ;)

 

BBF32FAD-FF23-4383-9466-FE19CA619A6F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to samo , YM ll paskudny , Sky to samo , Daytona bez polotu
A cieszą się ex , op czy air kingiem , które za nic w świecie nie są warte tych pieniędzy cóż , każdy ma swój punkt widzenia. Nie rusza mnie to wcale. Zresztą po co ta dyskusja w tym temacie. Żaden Rolex nie jest tego wart. A Ci co najbardziej psioczą , z reguły po odebraniu zegarka wystawiają na sprzedaż by zarobić.
Co jakiś czas się to powtarza


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro cię nie rusza to czemu piszesz, że cię nie rusza. Jeden lubi bling, drugi proste rzeczy, a na forach ludzie w dużej mierze dyskutują swoich gustach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.