Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

1 minutę temu, Dorian06 napisał(-a):

Bardzo głęboko mam czy ktoś docenia mój styl. Choć zawsze wysłucham opini na swoją stołówkę. 

Ważne, że mi się tak podoba. 

Sam fakt posiadania stylu raczej świadczy o tym, że ktoś ubiera się pod ocenę społeczną. Pamiętam jednego profesora na uczelni, który naprawdę miał w d*pie. Kupował hurtem takie same koszule i marynarki, bo było najszybciej. ;)

11 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Bardzo głęboko mam czy ktoś docenia mój styl. Choć zawsze wysłucham opini na swoją stołówkę

Michał, chyba chciałeś się wyrazić inaczej ;)

Guest KapoPi
20 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Bardzo głęboko mam czy ktoś docenia mój styl. Choć zawsze wysłucham opini na swoją stołówkę. 

Pewnie ze tak. Dlatego ja nosze i mam gdzieś ze np większości na forum się to nie podoba czy nie uważają tego za „męskie” ;) 

12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Michał, chyba chciałeś się wyrazić inaczej ;)

Znasz mnie, to wiesz co chciałem napisać. 

🤣

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

6 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Pewnie ze tak. Dlatego ja nosze i mam gdzieś ze np większości na forum się to nie podoba czy nie uważają tego za „męskie” ;) 

To jest za***iście męskie...bo albo jesteś potomkiem szlachetnie urodzonego rodu...znaczy pojedynkowanie masz we krwi albo jesteś absolwentem West Point...czyli też dotrzymasz pola. 

A ja jestem zwykłym robolem, który polubił zegarki. A tego wręcz uwielbiam ;)1c41154fb91b7ebb4329da1f54e5204a.jpg

Guest KapoPi
9 minut temu, desmo napisał(-a):

To jest za***iście męskie...bo albo jesteś potomkiem szlachetnie urodzonego rodu...znaczy pojedynkowanie masz we krwi albo jesteś absolwentem West Point...czyli też dotrzymasz pola. 

Ciekawe wysnute tezy naprawdę. Tylko w Polsce ludzie maja takie problemy. Dlatego ze czasem nosze sygnet?🤔 

8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A ja jestem zwykłym robolem, który polubił zegarki. A tego wręcz uwielbiam ;)1c41154fb91b7ebb4329da1f54e5204a.jpg

Ja tak samo.  :) 

4CB0A11C-B5A0-4533-96D8-22A06D49CCB7.jpeg

8 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Ciekawe wysnute tezy naprawdę. Tylko w Polsce ludzie maja takie problemy. Dlatego ze czasem nosze sygnet?🤔 

Ja tak samo.  :) 

4CB0A11C-B5A0-4533-96D8-22A06D49CCB7.jpeg

Przede wszystkim nie uogólniaj z czym ludzie mają problem w Polsce. Dostałeś feedback od 1 osoby że to nie jest „męskie” w dyskusji w której bierze udział pare osób na krzyż w wątku w którym jest aktywnych może 20 osób w 40mln kraju.

Juz ud wielu lat moda w Polsce nie podlega cenzurze , nie określa człowieka , nie dodaje i nie odbiera męskości.

W codziennych okolicznościach nosisz co chcesz i ile chcesz i nic nikomu do tego . 
W formalnych okolicznościach to już moglibyśmy polemizować ale nie o takich jest ta dyskusja.

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Guest KapoPi
3 minuty temu, Maserati napisał(-a):

Przede wszystkim nie uogólniaj z czym ludzie mają problem w Polsce. Dostałeś feedback od 1 osoby że to nie jest „męskie” w dyskusji w której bierze udział pare osób na krzyż w wątku w którym jest aktywnych może 20 osób w 40mln kraju.

Juz ud wielu lat moda w Polsce nie podlega cenzurze , nie określa człowieka , nie dodaje i nie odbiera męskości.

W codziennych okolicznościach nosisz co chcesz i ile chcesz i nic nikomu do tego . 
W formalnych okolicznościach to już moglibyśmy polemizować ale nie o takich jest ta dyskusja.

Faktycznie. Niema co brac do siebie. Nie mniej ja jako młoda osoba myśle ze trzymam poziom dyskusji - wymagałbym tez tego od forumowiczów , bo to przecież chyba nic wielkiego. A bycie dla siebie życzliwym to coś prostego co zmieniłoby wiele w naszym szarym kraju ;)

46 minut temu, KapoPi napisał(-a):

:) 

Niepotrzebnie szukasz drugiego dna ...zostaw to „ekspertowi od nierozumienia”.

Z brylancikami nie pomogę ale sygnet...proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie - King of cool...amerykański taki. 

4484DA54-DDF8-41C7-BE00-8777F20D1C3A.jpeg

Sygnet w Polsce to jak kapelusz kowbojski na ulicy Pcimia. Mozna. Ale czy warto? Kazdy sobie odpowie.

3 godziny temu, desmo napisał(-a):

O przepraszam, jeszcze mistrzowie NBA noszą sygnety.

Sygnet w Polsce to jak kapelusz kowbojski na ulicy Pcimia. Mozna. Ale czy warto? Kazdy sobie odpowie.
Można i warto, i nie tylko w Polsce, jeżeli noszacy tak uważa. @KapoPi noś co lubisz I co Tobie odpowiada.
Jak Ciebie spotkam to twój rolex z brylantami i sygnet na palcu nie będzie zupełnie miał znaczenia w ocenie czy jesteś wartościową osobą.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

O przepraszam, jeszcze mistrzowie NBA noszą sygnety.
Bill Russell musi jeden nosić na stopie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

image.thumb.jpeg.3e84d1b5b8b917f7671320aa0ed654f1.jpeg
sygnet...jest.

Zloty sikor...jest.

Drogie kamienie...są.

42 minuty temu, tbn napisał(-a):

image.thumb.jpeg.3e84d1b5b8b917f7671320aa0ed654f1.jpeg
sygnet...jest.

Zloty sikor...jest.

Drogie kamienie...są.

I to jest dla mnie styl👍

Ja na chwilę obecną do tego nie dorosłem. W końcu mam tylko 49 lat i jestem tylko inteligentem😁 . A od przyszłego roku będę się bardziej dokładał do naszego "kochanego" państwa, w związku z "Nowym ładem", więc ten styl mi chyba nie grozi🤔

Do Rolexa trzeba dojrzeć, to znany fakt. Ale można zacząć skromnie, od Milgausa, OP czy Exa. Parę lat i będzie złoto i brylanty w zębach. ;)

A ja dzis dostalem w salonie fajna lekturke - taki magazine 😁 Bedzie co czytac 😎

0.jpg

0-3.jpg

Magazyn jak magazyn, ale pepsiak na twoich zdjęciach rewelacyjnie wygląda. Może za 2-3 lata wpadnie. ;)

5 minut temu, tbn napisał(-a):

Magazyn jak magazyn, ale pepsiak na twoich zdjęciach rewelacyjnie wygląda. Może za 2-3 lata wpadnie. ;)

Dzieki 😊 - no fotogeniczny to on jest 😎

0-1.jpg

Dzieki - no fotogeniczny to on jest

0-1.thumb.jpg.789a3566f6b268f24e25dd628e392765.jpg
Mi się jeszcze stolik podoba (oprócz Pepsi oczywiście).

2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Pepsiak jak pepsiak, zwyklas taki, kolorowy sub z dodatkową wskazówką i bez wodoszczelności "nurkowej". Za to moja żonka zamówiła OP z tej okładki (srebrna tarcza) w rozmiarze 41mm (diamentów i złota nienawidzi - no wiem indeksy i wskazówki są złote, jednak z braku możliwości wyboru, padło na tego - za to srebro i perły bardzo lubi😉). Mnie się ten boberek bardzo podoba. Czuję że jak małżonka dostanie, to nie da ponosić. Zwłaszcza że to bransoleta, a regulacji brak😞

Na początku pomyślałem, że to kąpiel w kisielu. Po chwili zreflektowałem się, że robisz fotki kalkulatorem :lol: 

Koleżanka ma właśnie taki styl robienia zdjęć. Kiepski. Wyrażam tę opinię jako słaby fotograf. Za to nadrabia zaangażowaniem i to czasem warto docenić😉

Posted (edited)
4 godziny temu, artme napisał(-a):

A ja dzis dostalem w salonie fajna lekturke - taki magazine 😁 Bedzie co czytac 😎

0.jpg

0-3.jpg

Bloliblulblubluibliz 

nie dawaj to n koronkę. Ugryze cię w uchi. 

3 minuty temu, facecik napisał(-a):

Koleżanka ma właśnie taki styl robienia zdjęć. Kiepski. Wyrażam tę opinię jako słaby fotograf. Za to nadrabia zaangażowaniem i to czasem warto docenić😉

Blibliobuli boi 

ni podlizowuj się. 😘

Edited by Markiza
Bo się trochę poprawiam.

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉