Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, a_team napisał(-a):


Najfajniejszy to rootbeer na różowym złocie emoji39.png

Złoto w zegarkach to kompletnie nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Takie czarno-białe „porównanie”. 

BEC5791F-FD3D-4E47-9D66-B242BF9105CF.jpeg

Obydwa super. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Takie czarno-białe „porównanie”. 

BEC5791F-FD3D-4E47-9D66-B242BF9105CF.jpeg

Choć to wątek R, nie mogę się powstrzymać przed skomplementowaniem koronki IWC. Estetycznie genialna. 
Tylko rozmiar zegara jakby sporawy. 🤔


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):


Gratuluje! Piękna sztuka!

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kichu
8 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Aaaaaa Pepsi? 🤔

 

Ja powiem szczerze, że przy takim samym zestawie jak Twój częściej jednak noszę Batmana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć to wątek R, nie mogę się powstrzymać przed skomplementowaniem koronki IWC. Estetycznie genialna. 
Tylko rozmiar zegara jakby sporawy.

Koronka wygląda ok, ale już widzę jak wrzyna mi się w dłoń Pilot chyba spory rozmiar ma a dodatkowo jeszcze koronka odstaje. Fajne, ale nie dla mnie


Na FB leci na sprzedaż DJ za cenę prawie w Kruku, 75 tyś zł, cena w € 14600. Myślicie, że idą lepsze czasy ?

90a8afb2b06f0997f823e708dc4f14cd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, a_team napisał(-a):

Na FB leci na sprzedaż DJ za cenę prawie w Kruku, 75 tyś zł, cena w € 14600. Myślicie, że idą lepsze czasy ? emoji16.png

Dla "leżaków" na 100% 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, a_team napisał(-a):


Koronka wygląda ok, ale już widzę jak wrzyna mi się w dłoń emoji14.png Pilot chyba spory rozmiar ma a dodatkowo jeszcze koronka odstaje. Fajne, ale nie dla mnie emoji14.png


Na FB leci na sprzedaż DJ za cenę prawie w Kruku, 75 tyś zł, cena w € 14600. Myślicie, że idą lepsze czasy ? emoji16.png

 


To jeszcze do nego jest, u AD 71 540 zł po dzisiejszym kursie. Niemniej, te bicolory nie są dla spekulantów łakomym kąskiem, dlatego tutaj mam chłodną głowę i nie podpalam się z radości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie szał na nie był chwilę. Chociaż sam o jakimś myślałem, ale na razie to nie priorytet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta grupa jest ciekawa, o ile mówimy o tej samej. Chłopak wystawiał DJ 36 Mint Dial, Fluted Bezel na Oyster, chcial 43k i nie znalazł kupca. Zrobił aukcje od 0zł, przebicie co 100zł. Skończyło się na 44,6k zł. Retail 44,2k zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lynx27 napisał(-a):

W ogóle ta grupa jest ciekawa, o ile mówimy o tej samej. Chłopak wystawiał DJ 36 Mint Dial, Fluted Bezel na Oyster, chcial 43k i nie znalazł kupca. Zrobił aukcje od 0zł, przebicie co 100zł. Skończyło się na 44,6k zł. Retail 44,2k zł :)

Na licytacjach często kończy się wyżej niż kwota za jaką zegarek długo leżał na tej samej grupie.

Psychologia tłumu i żyłka hazardu działa. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byznesmeny na potęgę.

To pokazuje jak ludźmi kieruje efekt owczego pędu ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, nicon said:

4 stówy z 45k, niezłe ROI.

 

Akurat na paliwo do salonu i z powrotem. No chyba że ktoś ma 300km i Mercedesa AMG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, logann napisał(-a):

 

Akurat na paliwo do salonu i z powrotem. No chyba że ktoś ma 300km i Mercedesa AMG ;)

Albo nie daj boże PKP pojechał 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, artme napisał(-a):

Dla "leżaków" na 100% 😎

 

ten za 75k to 2023 rok.

 

Ciekaw jestem jak długie są te roleksowe listy, bo złote zegarki jako ostatnie znikły z półek.

 

Według mnie zamykanie list może im się odbić czkawką. Zamykanie ich budowało cenę, bo wiadomo że jak lista jest zamknięta, to powoduje że chętny nie ma szans na zakup w AD i nie ma wyjścia poza fliperami.

Nawet zapisy na 2-3 lata by tego nie tworzyły, bo warto poczekać jak ktoś chce. Jedynie napaleńcy by przepłacali. W tym momencie listy zaczynają się sypać, szczególnie na złote modele.

Jestem ciekaw teraz co musi zrobić AD, jeśli naprzyjmował zapisów, czy faktycznie wrzucił w kolejkę u roleksa takie ilości zegarków a później z nimi zostanie.

 

Sytuacja spowodowało to, że nikt nie wie za ile faktycznie można te zegarki sprzedawać. Bo tutaj nie ma co się oszukiwać, ich cena to nie wynikowa kosztu produkcji, który jest znikomy w takiej masówce, a maksymalizowanie jej by sprzedaż nadal była dobra. Tak mają sztuczne dobra luksusowe. 

 

Teraz, gdy kolejki się sypią otwarcie ich spowoduje gwałtowny spadek mało popularnych modeli, szczególnie złotych.

Dlatego u AD dzisiaj pojawiają się "okazje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Teraz, gdy kolejki się sypią otwarcie ich spowoduje gwałtowny spadek mało popularnych modeli, szczególnie złotych.
Dlatego u AD dzisiaj pojawiają się "okazje".


Jakie to okazje u AD masz na myśli ? Cenowe czy możliwości zapisu w końcu na zegarek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, a_team napisał(-a):

 


Jakie to okazje u AD masz na myśli ? Cenowe czy możliwości zapisu w końcu na zegarek ? emoji14.png

 

Niegdysiejsze zbieracze kurzu - pomniki półkowe, tj. Datejust bicolor, Sky-Dweller full gold, Daytona w pełnym złocie itp. będzie można jak dawniej nabyć od ręki.  

 

 

A także AK, Milgaussy, OP i inne "brzydactwa"... 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, najlepszy Rolex na mały nadgarstek (~15cm) to..?

 

Próbuję wybrać pomiędzy OP 36mm 126000 (2023, zielona tarcza), Explorer I (2021, stal) i Yacht Master Rhodium 37mm na swojego pierwszego Rolka. Problem z pierwszym to obecna cena (najlepszy deal jaki obecne udało mi się znaleźć/wynegocjować to okolice 42,000 - 44,000 zł), a YTMaster ciężko dostępny. 

 

Co byście polecali z tej trójki? Dodam, że zakup z ideą noszenia jako daily - ubiór casualowy czyli czarny t-shirt lub czarne hoodie lub w mniej, ale nadal casualowym wydaniu wełniany polo/cardigan.

 

Z góry dziękuję Wam za odpowiedź!

-Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jakubhom napisał(-a):

Hej Panowie, najlepszy Rolex na mały nadgarstek (~15cm) to..?

 

Próbuję wybrać pomiędzy OP 36mm 126000 (2023, zielona tarcza), Explorer I (2021, stal) i Yacht Master Rhodium 37mm na swojego pierwszego Rolka. Problem z pierwszym to obecna cena (najlepszy deal jaki obecne udało mi się znaleźć/wynegocjować to okolice 42,000 - 44,000 zł), a YTMaster ciężko dostępny. 

 

Co byście polecali z tej trójki? Dodam, że zakup z ideą noszenia jako daily - ubiór casualowy czyli czarny t-shirt lub czarne hoodie lub w mniej, ale nadal casualowym wydaniu wełniany polo/cardigan.

 

Z góry dziękuję Wam za odpowiedź!

-Jakub

 

Ja już wyraziłem opinię w oddzielnym wątku, który założyłeś w tej sprawie ;)

 

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał Explorera 39mm, to również mam na sprzedaż. Może wyglądać dobrze nawet na tak małym nadgarstku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mam miętę do tego gagatka. default_wink.png

cccc970675dab403f2e76253c170d7f6.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.