Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

strona 400 to i ja się wpiszę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@czypek

 

Już napisałem wczesniej - Każdy AD składa swoje zamowienie. AD nie wie co jest w paczce, ktora przyszła oprócz tego że na pewno tylko zamówione zegarki. Dlatego "zabezpieczają" się jakims czasem ale na 100% nie wiesz. Może i bedzie w następnej paczce za miesiąc ;)

Czyli trzeba liczyć lekką ręką ze 20% więcej.

Możesz w takim razie już kupić szybciej od handlarza...za troche wiecej niż 20%..ale za to nie czekasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba liczyć lekką ręką ze 20% więcej.

Jeden z naszych Kolegow mial taka sytuacje kilka miesiecy temu. Wiem, bo kupowal na moja karte. Pomiedzy zamowieniem, a odbiorem zalapal sie na podwyzke i zmiane regulaminu przyznawania punktow oraz udzielania rabatow. Indolencja i niewiedza sprzedawcow w Kruku to temat na referat. Koniec, koncow udalo mu sie wyegzekwowac pierwotne warunki w centrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czypek

Już napisałem wczesniej - Każdy AD składa swoje zamowienie. AD nie wie co jest w paczce, ktora przyszła oprócz tego że na pewno tylko zamówione zegarki. Dlatego "zabezpieczają" się jakims czasem ale na 100% nie wiesz. Może i bedzie w następnej paczce za miesiąc ;)

 

Możesz w takim razie już kupić szybciej od handlarza...za troche wiecej niż 20%..ale za to nie czekasz ;)

A może ograniczoną dostępnością i monitorowaniem transakcji na wtórnym rynku testują wrażliwość cenową konsumentów - kupują za 70 kzł to dawaj kolejną podwyżkę... i spirala szaleństwa się nakręca Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

bardzo możliwe....ale to wie tylko...B%g...tzn Rolex  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę sprawdzić, punkty na kartę tak, ale ostatnio (przełom roku 2015/2016) rolex był z tej promocji wyłączony. Poza tym punkty w kruku to od roku absurdalna sprawa, bo nie można ich wykorzystać przy zakupie kolejnego zegarka jednocześnie z przysługującym nam rabatem z karty :blink:

Punkty na pewno przypisują, pozostaje tylko kwestia ich poźniejszego wykorzystania. Zawsze można np. na akcesoria i to tez jest duży plus.

 

Co do terminów, zależy gdzie się zamówi, ja mogłem mieć w Kruku za jakiś miesiąc :)

Ciagle się waham, czy zamówić...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

W ostatni weekend odbierałem swojego Sub'a z serwisu w Berlinie i w salonie uzyskałem informację, że na Daytonę trzeba czekać ok roku, a Submarinera chcieli mi sprowadzić w kilka dni…ale ja nie chciałem ;) Na półce, poza Batmanem, leżało wszystko, a takie SD mieli dwa.

Generalnie bardzo polecam tamten kierunek, bo poziom kompetencji w salonie i serwisie znacząco odbiega od naszych realiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak cenowo przy takim kursie euro?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Aktualne modele Rolexa mnie nie interesują, więc nie pytałem o ceny. Czekając na odbiór zegarka z serwisu, przeglądałem gabloty i prowadziłem luźną rozmowę z managerem na temat dostępności poszczególnych modeli. Próbował mnie namówić, szaleniec , na wymianę mojego 16610 na nowego 116610, więc musiałem mu wyjaśnić, że ja właśnie "cofnąłem się w rozwoju" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skrzywdzić Hulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fc88d92e2e4eea57c7496ad6946b63c8.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek sam w sobie nie pasuje, ale ta maskownica ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani krokodyl ani maskownica do sportowych Rolexów nie pasują - zawsze mnie to fascynuje jak takie jednolite zegarki ( niemal wszystkie na bransolecie) zrobiły taką karierę - i jako odpowiedź przypomina mi się scena z 9 i pół tygodnia jak Micky otwiera garderobę a tam zestawy takich samych garniturów, koszul na cały tydzień :-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maskownica jest okropna i na dodatek zapożyczona od jakiego biżuteryjnego modelu


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend odbierałem swojego Sub'a z serwisu w Berlinie i w salonie uzyskałem informację, że na Daytonę trzeba czekać ok roku, a Submarinera chcieli mi sprowadzić w kilka dni…ale ja nie chciałem ;) Na półce, poza Batmanem, leżało wszystko, a takie SD mieli dwa.

Generalnie bardzo polecam tamten kierunek, bo poziom kompetencji w salonie i serwisie znacząco odbiega od naszych realiów.

O, na taką odpowiedź czekałem :) dzięki za info, potwierdza się to o czym myślałem, że jest tam zdecydowanie lepiej z dostępnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monotematyczność a w zasadzie upodobanie do jednostajności może mieć wiele twarzy. Mojej znajomej szef, przez kilka lat ich wspólnej pracy CODZIENNIE jadł na śniadanie pastę z makreli a na obiad pizzę z salami i oliwkami.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ma gość gust :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, chłopaki, przyznać się, który tak się wozi?  :D "

 

Uprzedzam ewentualne spekulacje, nikt z zarządu ! ! !

 

 

 

PS

marzy mi się taki błysk-paździerz. Jak będę duży to też sobie taki kupię  :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie jeździ złotym Ferrari niech pierwszy rzuci kamieniem.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julek miał takiego ale może już sprzedał ;)

Nie, ta fura ma dozywocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.