Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ta guma przypomina bransolete od Zenitha Defy która strasznie mnie razi.

O ile pasek z dziurami jeszcze był do przełknięcia to ta guma szpeci niesamowicie tego Rolka :(

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem od gum ale silikon to chyba słabo pod kątem pocenia...to karbowanie byłoby dobrym pomysłem od spodu ograniczając kontakt skóry z gumą. I widzę że jest wersja czarno pomarańczowa - stworzona kolorystycznie do Twojego Rolexa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gustaw6666, wiadomo że to Tobie ma się podobać, ale Tommaso bardzo dobrze Ci radzi. Myślałem, ze nic nie jest w stanie przebić mesha z Explorerem, ale Tobie się udało! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gustaw ( tylko się nie obrażaj ) ;)

gdzieś Ty się podziewał jak reszta stała w kolejce po gust ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad czy te 7.600e to czasem nie kosztował Sub ND?

 

Nie, 7,6k euro za Suba z Datą :)

 

A ile kosztuje z metki SD 116600?

 

Jeśli chodzi o Wiedeń i dobrze pamiętam to 7,5 k euro.

 

Generalnie w tym mieście Rolex w centrum jest co kilka kroków -ceny nie są jednakowe, wszędzie da się ponegocjować :)

Edytowane przez KonradR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gsutaw nie słuchaj ich - zazdroszczą że masz dwa współczense ( czytaj drogie ;-) Rolexy Jak lubisz gumę to zmień kolor na pasujący i noś. I tak wygląda lepiej niż cokolwiek poza bransoletą do ceramiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka o to otrzymalem odpowiedz w kruku:

 

'Witam serdecznie,

Szanowny Panie w odpowiedzi na zapytanie informujemy , iż istnieje możliwość zamówienia zegarka Rolex Cosmograph Daytona

po uprzednim dokonaniu wpłaty zaliczki na nasze konto. Wówczas zamówienie zostanie wpisane do realizacji. Przy zamówieniu i wpłaty zaliczki na dzień dzisiejszy przewidywany termin to początek 2018r jednakże zastrzegamy, iż czas realizacji może ulec wydłużeniu i nie możemy zagwarantować konkretnego terminu.

 

Cena 52.790zł 

 

W przypadku gdyby chciałby Pan dokonać zamówienia w późniejszym czasie warunki realizacji zamówienia wydłużą się o kolejne miesiące.

 

Pozdrawiam,'

1,5 roku to odpwiedż poprawna politycznie ale czy prawdziwa - przy tym założeniu że prawdziwa jest informacja nt ilości chętnych w Kruku , musieliby sprzedawać 3-4 miesięcznie ..czyżby Kruk był aż tak sprawny w pozsykiwaniu Daytony ( a właściwie tak doceniany przez centralę ) czy raczej nie chcą "na piśmie" tracić klienta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pierwsze podejście do gumy przy Explorerze.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gsutaw nie słuchaj ich - zazdroszczą że masz dwa współczense ( czytaj drogie ;-) Rolexy Jak lubisz gumę to zmień kolor na pasujący i noś. I tak wygląda lepiej niż cokolwiek poza bransoletą do ceramiki.

Robert, ja sądzę że duża część kolegów gdyby po kliknięciu linka zobaczyła cenę z dodatkowym zerem - stwierdziłaby, że fajna guma.

Ja jestem przez Bartka i Tomka przekonany do RubberB ale niestety muszę poczekać aż wprowadzą odmianę czarno-białą lub biało-czarną, najlepiej z pomarańczową kreską acz niekoniecznie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek jest tak brzydki, ze nie pomoglo by mu nawet dodanie trzech zer.

masz specyficzny gust.

Robert, ja sądzę że duża część kolegów gdyby po kliknięciu linka zobaczyła cenę z dodatkowym zerem - stwierdziłaby, że fajna guma.

Ja jestem przez Bartka i Tomka przekonany do RubberB ale niestety muszę poczekać aż wprowadzą odmianę czarno-białą lub biało-czarną, najlepiej z pomarańczową kreską acz niekoniecznie.

Ten pasek jest tak brzydki, ze nie pomoglo by mu nawet dodanie trzech zer.

masz specyficzny gust.

post-919-0-30581200-1470246378_thumb.jpeg

post-919-0-63925100-1470246462_thumb.jpeg

post-919-0-75190700-1470246684_thumb.jpeg

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, ja sądzę że duża część kolegów gdyby po kliknięciu linka zobaczyła cenę z dodatkowym zerem - stwierdziłaby, że fajna guma.

Ja jestem przez Bartka i Tomka przekonany do RubberB ale niestety muszę poczekać aż wprowadzą odmianę czarno-białą lub biało-czarną, najlepiej z pomarańczową kreską acz niekoniecznie.

masz ladne zegarki, ale strasznie je szpecisz tymi paskami. Cena wydaje mi sie, ze nie gra roli. Lubisz eksperymentowac. A ze nie wychodzi to juz inna sprawa.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bardzo ładny.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Piotrek nie kombinuj, tylko kup Rubberb Vulchromatic z pomarańczowym paskiem.

Po co po drodze wyrzucać 69 zł. do śmieci... ;)

Zdecydowanie RubberB to numer 1. Ale niestety:

1. Czarna - zbyt podobna w odbiorze do czarnego paska i będę zawsze czuł potrzebę założenia czarnych butów i paska tudzież dysonans gdy tego nie zrobię.

2. Biała - do tej mi chyba najbliżej ale co i rusz mam w głowie dylemat czy jest bardziej damska czy gejowska.

3. Pomarańczowa - ten kolor lubię jako akcent ale nie bazę. To tak jak z pomarańczową Doxą Sub - wiele osób deklaruje, że się podoba ale jakoś bestsellerem nigdy nie była, nie jest i pewnie nie będzie. I do czego będzie pasowała ta wielka, pomarańczowa połać gumy na nadgarstku? Może do gaci na basen, jeśli sobie takowe sprawie. Za mało.

 

Odżałowałem te 69, żeby na żywo stwierdzić jak w ogóle będę odczuwał gumę oraz jak będzie brzmiała ta kompozycja bieli z czernią.

 

I cóż. Pasek mi się niespecjalnie podoba. Brak dopasowania do koperty plus brak przewężenia i dla kogoś kto zna ten zegarek na odległość pachnie kundlem.

 

Natomiast połączenie bieli i czerni - kapitalne. Jeszcze bardziej pasowałby motyw jak w Certina Action Diver - czarna guma i dwa wzdłużne, białe pasy.

 

Komfort - zapięta ciasno guma, to fakt- zwiększa potliwość ale nie odparza. Nie ma dyskomfortu typowego dla mokrego od potu skórzanego paska. Duży plus.

 

Konkluzja -

1. Guma jak najbardziej tak.

2. Żadna wersja Rubberb mnie nie zadowoli.

 

Może wziąć tę białą? Dotąd miałem powodzenie u gejów większe niż u kobiet, będzie jeszcze większe - jakoś to rozchodzę ;)

 

https://youtu.be/HL264sQJGn8

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może wziąć tę białą? Dotąd miałem powodzenie u gejów większe niż u kobiet, będzie jeszcze większe - jakoś to rozchodzę ;)

 

:lol:  :lol:  :lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalasz mnie szczeroscia Gustawie ale jednoczesnie wisisz piwo za te koszmarki co wklejasz na zdjeciach :D

Edytowane przez Eugeniusz Szwed
Użycie słowa wulgarnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jest ok.

Pasek nie moze przytlaczac zegarka. Gustaw6666, w Twoich wyborach pasek wybija sie ponad zegarek. Pasek, ma byc tlem, lub podkreslac pewne smaczki zegarka.

post-919-0-56193600-1470256603.jpeg

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie gada pasek z paskiem. Gładki i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda to dokładnie jak odruchowo ocenił to kolega Desmo czyli " źle to nie wygląda". Jednocześnie tyłka nie urywa choć pokazuje, że blisko pół na pół czarnego z białym to super pomysł do zegarka z białą tarczą i czarnymi akcentami.

 

Jedna osoba powiedziała mi dziś, że przez tą fakturę z pewnej odległości pasek sprawia wrażenie tekstylnego.

 

Gdybym miał teraz nabyć RubberB to wybierałbym pomiędzy białą a tą którą poleca Tomek czyli czarną z pomarańczową kreską. Wy którą byście z tych dwóch wybrali?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O białej zapomnij, bo biała to będzie tylko kilka dni i będziesz się tylko wkurzał, że wydałeś ponad 1k na pasek który jest tak brudny, że wstyd go nosić.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Explorer najlepiej wygląda tak jak go fabryka stworzyła, czyli z bransoletą. Z gumą da radę, ale żadna w paski, kwiatki, groszki... itp. Zwykła czarna albo pomarańczowa na wakacje, RubberB jest tu dobrym przykładem. Gustaw, odnoszę wrażenie, że nie za bardzo podoba Ci się ten zegarek, tak bardzo chcesz go poprawiać, jak na razie z mizernym skutkiem.

Coś czuję, że kolejnym etapem będzie sprzedaż ;) A szkoda, po wyjściu z fabryki był naprawdę ładny.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większą szansę na bazarek ma Batman niż Exploder:)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.