Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

"żenada..." pokazywanie, czy żenada sytuacja z podróbkami i zachowanie rodaków?  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@zasadas

Na Gran Canaria w tym roku było tych zegarków odczuwalnie trylion.

Tez sie dziwie ale może jest to dla lokalnych władz bezsensu bo gdzieś pieniądz zostaje a takie sklepy powstaja jak grzyby po deszcze. W takich turystycznych miejscach nic innego by władza nie robiła. Jedynie gdzie "działają" to przy plażach i moze jakis deptaków gdzie patrol sobie spaceruje. Te stanowiska i sklepy odwiedzane sa przez miliony turystów ktore do zegarka takze jeszcze dokupią torebkę, okulary i koszulki...wyprodukowane w tym samym garażu co zegarki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądz nie śmierdzi...też byłem zszokowany że na Rambli i w okolicy można kupić licencjonowane i "nielicencjonowane " produkty FC Barcelona...płacą miastu a miasto udaje że nie widzi...z zegarkami za to tam dużo lepiej :-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@awi

Smutne, ale prawdziwe.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to pytanie robi w dziale Rolexa?

 

Chciałem zaczerpnąć waszej opinii.  Może kiedyś "nie było was stać" i mieliście Tudora  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaczerpnąć waszej opinii. Może kiedyś "nie było was stać" i mieliście Tudora :)

Niepotrzebnie doszukujesz się podstekstów ( to jest domena kolegi od "Kisiela" który tu czasem zbłądzi ) - skoro pytasz o Tudora to najwięcej dowiesz się w wątku o Tudorze. Tam też są posiadacze Tudora i Rolexa i czasem nawet porównują te zegarki.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G0 OMEGA? :)

 

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Nie, jakaś zwykła berlińska, B cośtam.

Dzisiaj też ciekawy widok - w restauracji, nie jakiejś ekskluzywnej, parka przy stoliku obok: on - Patek Nautilus, ona - Rolex GMT Master. W sumie odwrotnie by bardziej pasowało bo GMT na damskim nadgarstku dość masywnie wyglądał.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jakaś zwykła berlińska, B cośtam.

Dzisiaj też ciekawy widok - w restauracji, nie jakiejś ekskluzywnej, parka przy stoliku obok: on - Patek Nautilus, ona - Rolex GMT Master. W sumie odwrotnie by bardziej pasowało bo GMT na damskim nadgarstku dość masywnie wyglądał.

To mi się bardzo podobało w Londynie , jeżdząc autobusem patrzyłem co ludzie noszą , Patków nie widziałem , ale Seamastery lub czy Carrera były częste ;)


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie doszukujesz się podstekstów ( to jest domena kolegi od "Kisiela" który tu czasem zbłądzi ) - skoro pytasz o Tudora to najwięcej dowiesz się w wątku o Tudorze. Tam też są posiadacze Tudora i Rolexa i czasem nawet porównują te zegarki.

Desmo watek Tudora juz przeczytalem. Jednak widze ze jestescie zafiksowani na jednej marce i nie idzie pogadac.

Edytowane przez Frapujacykrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ja posta Desmo tak nie zrozumiałem. Powiedział tyko słusznie, że koledzy którzy noszą Tudora moga ci wiecej doradzić niż my, nosząc "tylko" Rolexa.

 

Poza tym tez pisał abyś nie szukał podtekstów. To jest po prostu wątek o Rolexa i każdy chętnie pomoże w tym temacie. Ja np bie nosze Tudora aczkolwiek niektóre mi sie podobają. Jak teraz każdy tobie tak odpowiada to stoimy w tym samym miejscu....że najbardIej moga ci pomoc osoby w wątku Tudora którzy noszą Rolex i Tudor i z doświadczenia moga ci z pierwszej ręki odpowiadać na pytania a nie gdybać.

 

Desmo, moim zdaniem słusznie doradził. Ale oczywiscie można zawsze szukac dziurę w całym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Desmo watek Tudora juz przeczytalem. Jednak widze ze jestescie zafiksowani na jednej marce i nie idzie pogadac.

O co dokladnie Ci chodzi?

Tudor niczego nie udaje i nie kopiuje, czerpie ze swojej historii, ktora nie bez powodu jest tez historia Rolexa. W przeciwienstwie do innych kopiujacych ma do tego prawo

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszę, bo może akurat komuś się przyda. W salonie Wagner w centrum Wiednia Sub z datą, bez daty, Hulk, GMT wszystko dostępne od ręki, na nową Daytonę trzeba czekać "ok. 3 - 6 miesięcy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszę, bo może akurat komuś się przyda. W salonie Wagner w centrum Wiednia Sub z datą, bez daty, Hulk, GMT wszystko dostępne od ręki, na nową Daytonę trzeba czekać "ok. 3 - 6 miesięcy".

W salonie Rolexa w Galeri Bałtyckiej kilka dni temu również od ręki był Hulk i Sub z datą.Tak więc również i w Polsce "wyimaginowane" kolejki i celowe ograniczanie produktu jego "celowa niedostępność" czasem nie wytrzymują konfrontacji z rzeczywistością :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonie Rolexa w Galeri Bałtyckiej kilka dni temu również od ręki był Hulk i Sub z datą.Tak więc również i w Polsce "wyimaginowane" kolejki i celowe ograniczanie produktu jego "celowa niedostępność" czasem nie wytrzymują konfrontacji z rzeczywistością :)

 

Okej, pamiętam jak wrzucałeś zdjęcie, wiec był, ale dziś może już nie ma, to trochę takie zgadywanie.

W salonie o którym wspomniałem dostępność jest rzeczą normalną np. Suba z datą mieli 3 sztuki, bez żadnych kolejek i zapisów.

Napisałem "może akurat.." bo dla osób z południa kraju podróż do trójmiasta i do Wiednia to taka sama droga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad - a jak cenowo to wygląda w Wiedniu?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD 7600 euro, ale można ponegocjować :) Nie orientowałem się w cenach pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600 Euro na metce Sea Dweller? Nie wydaje mnie się.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krukowi to chyba na rękę że część osób z kolejki kupi gdzie indziej - przynajmniej zmniejszą nieco frustrację klientów i obrzucanie błotem. Z tego powodu pewnie gdy realny czas oczekiwania na Daytonę sięgnął roku wstrzymali zapisy. Szkoda że sztuczny tłok robią handlarze. 3-6 m- cy to lepsza propozycja w całym tym bałaganie i w życiu nie dałbym 20% więcej " konikowi" żeby mieć wcześniej.

A egezemplarze w Bałtyckiej zdaje się były bo zamawiający po sprowadzeniu się wycofał.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600 Euro na metce Sea Dweller? Nie wydaje mnie się.

 

Przepraszam, źle napisałem - chodziło mi o Suba Date :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem kilka dni temu w Bałtyckiej, nie było Hulka, nie było Suba z datą czy bez daty, leży w gablocie za to już ponad miesiąc lub dwa Sea Dweller :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, źle napisałem - chodziło mi o Suba Date :)

Dzięki za info :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok od mojej wizyty w Kruku w Katowicach, dalej cieszy.

Do tego stopnia, ze przedwczoraj pozbylem sie wszystkich zegarkow zostawilem tylko gshocka i SD ;)

Niepotrzebne eksperymenty w postaci zakupow kilku zegarkow, utwierdzily mnie, ze nie potrzebuje nic wiecej. Dosc kosztowna byla to nauka, ale trudno. Jest ok!

post-24954-0-39606800-1470066263_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszę, bo może akurat komuś się przyda. W salonie Wagner w centrum Wiednia Sub z datą, bez daty, Hulk, GMT wszystko dostępne od ręki, na nową Daytonę trzeba czekać "ok. 3 - 6 miesięcy".

A GMT jaki koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 20% więcej " konikowi" żeby mieć wcześniej.

 

zapomnij bo daytona to 40-50% więcej, jest droższa niż bicolor na półce w Kruku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.