Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ROLMEGA

Zastanawiam się czy można gdzieś znaleźć dane dotyczące sprzedaży submarinerów.

 

Grecka wyspa, mały hotel (z tych nie za drogich), naliczyłem już z 5 sztuk tych diveruf , oczywiście wszystko na około baru I hotelowego basenu.

Inne marki nie tak liczne, z wyjątkiem g shocka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy można gdzieś znaleźć dane dotyczące sprzedaży submarinerów.

Grecka wyspa, mały hotel (z tych nie za drogich), naliczyłem już z 5 sztuk tych diveruf , oczywiście wszystko na około baru I hotelowego basenu.

Inne marki nie tak liczne, z wyjątkiem g shocka .

Rozumiem że mówisz o obsłudze hotelu ;-) od lat nie płacą podatków to ich stać ( podobno bardziej niż Niemców) na stalowy zegarek średniej klasy. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko- ile z nich to oryginały...

Dokładnie, we Włoszech cała masa na rękach obslugi hotelowej czy sprzedawcow w sklepach to podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

Nie, to właśnie goście hotelowi nosza, głównie Niemcy I Holendrzy. Jeszcze nigdy nie widziałem takiego zagęszczenia poza amerykańskimi emerytami na Dominikanie, tam złoty rolex był nieodzownym elementem stroju plazowego.

 

Obsługa woli Tagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to lubie Rolexa :)

 

Nosi sobie czlowiek, o nic sie nie martwi, regluacja w moim przypadku co 2 miesiace (albo jeszcze rzadziej) wystarczy. Dodatkowo glidelock dla lubiacych noszenie z dobrze dopasowana bransoleta - latem uzywam tego nawet kilka razy dziennie :)

 

f3784c1d7f7020c7527d5bca1f188352.jpg

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to właśnie goście hotelowi nosza, głównie Niemcy I Holendrzy. Jeszcze nigdy nie widziałem takiego zagęszczenia poza amerykańskimi emerytami na Dominikanie, tam złoty rolex był nieodzownym elementem stroju plazowego.

 

Obsługa woli Tagi

Czyli jesteś w czterogwiazdkowym hotelu.

W trzygwiazdkowym nikt nie nosi Rolexów, a w pięciogwiazdkowym nawet obsługa... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WatchTracker

Przybliżysz? Bo na GooglePlay znajduje tylko apke do mierzenia kroków pod tą nazwą.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i czarny. Pierwsze wrażenie: optycznie większy od pandy, nie rażą tak napisy na tarczy, sama tarcza - wykonanie jak w każdym czarnym rolku natomiast w białej jest wrażenie jakby nie była do końca płaska tylko pofalowało ją - nie ma tej gładkości co w czarnej. P.S. jak potrzebny od ręki sub no date z kruka to jest w jednym salonie w starej cenie bo podwyżek nie było - metka 31K z hakiem

 

 


Watch Tracker autor Tom Kerrigan - jest w Appstore

post-40778-0-51016000-1496686865_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratuluje!! Świetna Daytona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Co to za modlitwa pod koroną?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba całkiem dobrze się uzupełniają. Czarna powoduje, że nie mam ochoty na klasyka typu sub (chyba że zielonego), GMT, SD. Biała jest (chyba) ładniejsza, nawiązuje do vintage'a który mi się bardzo podoba. Z kolei w białej drażni właśnie litania pod koronką i tarcza "emaliowana". Czarna jakby idealna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy SD przyszedl jeden na cala Polske w maju... w czerwcu moze przyjdzie kolejny :wacko:

Coz - miala sie zwiekszyc dostepnosc w tym modelu, a jak tak dalej pojdzie, to zapisy beda jak przy Daytonie :angry:

 

ps

Pierwszy nowy SD pojawil sie na alle - coz - cena jak Daytony :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy SD przyszedl jeden na cala Polske w maju... w czerwcu moze przyjdzie kolejny :wacko:

Coz - miala sie zwiekszyc dostepnosc w tym modelu, a jak tak dalej pojdzie, to zapisy beda jak przy Daytonie :angry:

 

ps

Pierwszy nowy SD pojawil sie na alle - coz - cena jak Daytony :blink:

Jak Daytony "na metce" bo Daytona w drugim obiegu ma cenę jak mało używany AP ;-)

A SD po przymiarce dla mnie ( ale ja nie miałem problemu z 40 mm SUBa ) ma tylko jedną zaletę - mniej się błyszczy.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym czekaniem w Roleksie. 2 miesiące po Bazylei to wynik lepszy niż w TH lub breitlingu. Z daytoną z kolei to czeka się w bogatych krajach US czy ZEA 3 lata, u nas liczone w miesiącach. Znane nawet zjawisko, że czeka się za krótko - bo klient niegotowy jeszcze na odbiór a płacić trzeba. Wtedy korzysta następny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

..."Co im się podoba" - trzymając się ale zawsze listy zamówień od AD w Bazylei

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za modlitwa pod koroną?...

Litania do świetej niwności i wielkiej próżności.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litania do świetej niwności i wielkiej próżności.

Tam jest napisane że "jesteś NAIWNY jeśli myślisz że możesz mnie mieć za połowę ceny ...PRÓŻNE Twoje wysiłki..." czy jakoś tak - nie wiem dokładnie bo to w obcym języku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parka...

dla lepszego samopoczucia co niektórych - to podróby, lub jak co niektórzy wolą to nazywać - repliki :wacko:

post-40778-0-15472800-1497129415_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.