Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Aha....dlatego ludzie kupują Deepsea...nie wiedziałem...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mowa była o gościach, nie mających pojęcia co mają na nadgarstkach, tylko wiedzą że to najnowszy model ;) Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Przecież żartowałem

Kiedyś ktoś napisał że typowy nosiciel Rolexa to łysy który wsiada do Beemki....wtedy też pasowało do mnie jak ulał

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja prawda jest taka ze bogaty Polak kupuje Rolex i jeździ BMW a jego zachodni odpowiednik Patka i RR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja prawda jest taka ze bogaty Polak kupuje Rolex i jeździ BMW a jego zachodni odpowiednik Patka i RR.

 

W życiu większych bredni nie czytałem ale z prawdą jest jak z d*pą.

P.S. Dużo znasz bogatych Polaków i ich odpowiedników na zachodzie?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ja bym aż tak nie porównywał bo na samochody premiom (BMW, Audi, Mercedes) dzisiaj stać dużo ludzi, dobrze zarabiające. Aby na zachodzie móc sobie kupić i jeździć na codzień RR, to już trochę więcej pieniędzy jest potrzebne. Dobrze zarabiający zachodni człowiek też nie może sobie pozwolić na RR. On musi już mieć bardzo dużo pieniędzy. Dlatego myśle że bogaty Polak który może sobie pozwolić na RR kupi sobie co mu się podoba - Ferrari, Porsche, BMW czy Audi....

 

Ja na codzień mam do czynienia z naprawdę bogatymi ludźmi z polski. Jeżdżą Ferrari, Porsche, Bentley, RR Phantom, Maybach. I na codzień u nich widzę zegarki PP, Rolex, L&S, IWC.

 

Edyta: ale również BMW, Audi & Mercedes

 

BTW, dzisiaj już nie jeżdżę BMW ale włosy nadal nie rosną.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwencja samochodowa u nas większa bo poza dostępem do wiedzy ( ilość czasopism, programów czy portali motoryzacyjnych ) ratę leasingową można wrzucić w koszta ... z zegarkami tak łatwo nie ma ;-) więc lepiej iść do salonu i zapytać - co tu macie najdroższego albo jak negatywny bohater " włoskiej roboty" skopiować marzenia znajomych...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu mieniacych sie bogatymi sa tak pusci w beben, ze zal w sercu sie robi. Rolexy i bememki kupowane na kredyty i wieczny strach w oczach. Nierzadkie sa tez przypadki ludzi robiacych banke euro miesiecznie, a ledwo wiazacych koniec z koncem. Koszty utrzymania jachtow, wyplaty dla pilotow nawet nielatajacych i oplaty za domy na calym swiecie itd.

 

Ja tam wyleczylem sie z bogactwa, wystarczy mi wolnosc finansowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się z czegoś wyleczyć trzeba najpierw zachorować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie podoba 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

b7a4cc183619e944f220938b86214551.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ktoś, tylko ktosiowa ;)

A btw Andreas, wczoraj oglądałem DS w butiku - cena na metce 51,4k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

No właśnie...ktosiowa

PLN 51.400 za DS? Nie źle, za tyle masz w Niemczech DS-Blue

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych krakowskich spotkań z Rolexami to mogła być też inna historia, może goście szybko urywali konwersację bo jak taki byk do nich podszedł i pyta o zegarek to mogli pomyśleć że zaraz będzie chciał pożyczyć ;).

Gwoli scislosci to oni do mnie przychodzili, ale mniejsza o to ;)

 

Mozliwe, zeby mieli Camerona do wziecia od reki? Ktos mogl zrezygnowac.

Raczej 5 musi byc z przodu, bo kiedys jak mi wliczali to z 10% znizki bylo 46 lub 47k i oczywiscie czekanie nie wiadomo ile, a to jest dla mnie ponizajace ;)

Ja musze miec tu i teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Pytałem w Kruku o D-Blue kilka dni temu i cena po rabacie ok 46k, czeka się ok 6-9 miesięcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko o Datejust 41: na konfiguratorze na www Rolexa Datejusty 41mm z gładkim bezelem i bransoletą Oyster są dostępne tylko z białą i czarną tarczą, jeśli bransoleta Jubilee to tylko z szarą tarczą. Z niebieską już nie robią jak dawniej DJII ?

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/3b/c4/e3/3bc4e37353f0909207f6131ae434149e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest od ręki, ale od otwarcia oglądałem może kilka razy wystawę i zawsze ten Deepsea tam był bez plakietki rezerwacja, a raczej nie dostają ich tak często.

 

Jesteś pewny, że to d-blue?  ;)

Żartuje  :P

 

Ja od lutego nie byłem w Galerii Krakowskiej. Dla mnie jest to jedno z najbardziej żenujących miejsc w Krakowie, gdzie zapach bezdomnych tworzy kakofonie z zapachami perfumeryjek i jako bonus kolejka do toalety płatnej złotówkę (której i tak nikt nie płaci tylko "pali janka", że nie wie o co chodzi)

 

Naprawdę nie wiem jaka tęga analityczna głowa wymysliła, żeby tam zrobić salon Rolexa. Oczywiście pewnie ktoś z drugiego końca świata, który nigdy tam nie był. Argument o turystach wyskakujących z pociągów "westernów" i kupujących hurtem, raczej słaby, bo i tak nic ciekawego do kupienia nie ma, a chyba Ci co mają sos na rolka to raczej przylatują samolotami i jeżdżą taksówkami albo "Talismanami" z wypożyczalni  ;)

Chyba lepsza byłaby Bonarka lub Rynek gdzie szczelony Helmut naprawdę mógłby spontanicznie kupić jakiego datejusta leżaka.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając marsz żywych i wieczory kawalerskie Kraków jest jednym z kilku turystycznych punktów dla kogoś kto jest w PL kilka dni - najłatwiej jednak dolecieć do Warszawy i stąd na północ lub południe min pociągiem. Odkąd pamiętam pendolino zawsze pełne - pół biznes pół turystyka...także trudno znaleźć w Krakowie lepiej położoną galerię z punktu widzenia przyjeżdżających...bo też mi ostatnio Pani w Rolexie mówiła że na miejscowych nie liczą ;-)tyle że to się może opłaca krajom ze zwrotem VATu bo dla całej reszty nasze ceny w Kruku i Aparcie na starcie plus 10 % w porównaniu do metki producenta, także te ich standardowe rabaty z "karty rzekomo lojalnościowej" to żaden interes

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wisienkę? Fotka z netu. ;)

 

Rewelacja. Jak nie przepadam za Rolexami to takiego kolorowego bym przygarnął na lato :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julek, zgadzam się w 100% z tym co napisałeś choć byłem tam tylko raz( i to z Tobą :) ) Ciekawe nasz czy Vroclawia podzieli jej los...

Tymczasem szybki pstryk

IMG_5588.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nicon, mysle ze trafiles w sedno i podpisuje sie pod tym.

Dodatkowo moze my w ogole popelniamy blad logiczny traktujac Rolexa jako premium, a to taki se sredniak. Poza pasjonatami kupowany w wiekszosci przez biedakow, ktorzy chca wygladac na bogatych, albo mysla ze sa bogaci, a Rolex to potwierdzi. Cos jak z ubraniami Paul & Shark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny jest ten wątek...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.