Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

@nicon, mysle ze trafiles w sedno i podpisuje sie pod tym.

Dodatkowo moze my w ogole popelniamy blad logiczny traktujac Rolexa jako premium, a to taki se sredniak. Poza pasjonatami kupowany w wiekszosci przez biedakow, ktorzy chca wygladac na bogatych, albo mysla ze sa bogaci, a Rolex to potwierdzi. Cos jak z ubraniami Paul & Shark

Ale nikt nie pisze że to produkt premium dla klienta premium - obywatel unii tu nie kupi bo ma u siebie taniej i w większym wyborze, pozostają kraje, w których dostępność Rolka jest mniejsza a atrakcyjną cenę robi zwrot podatku ...ale tych coraz mniej. Jakość galerii przy dworcu jest przeciętna ale z punktu widzenia turysty lokalizacja najlepsza. Tylko że w okolicach rynku poza fajnymi knajpami i hotelami konsumencko nie ma nic...a zegarkowo jest tragedia . Galeria jest w okolicy najsensowniejszym miejscem na zakupy. A co do wiedzy o produkcie - muszą się szkolić - na Tudorze też się słabo znają. ( jedna z 3 lokalizacji w PL ) Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze " biedak" nie kupi Rolexa, tylko ktos kto uzurpuje do bycia kims kim nie jest.

Oczywiscie piszę o pozerach, ale teraz większość pozuje...

( z pominięciem pasjonatów zegarków)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzany w GK kilka dni temu. Sorki za jakość foty, ta jeszcze ze starego telefonu.

 

post-89160-0-37486500-1497794090_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tyczy się nie tylko rolexa..

Tak, ale mialem na mysli takich wlascicieli zegarków ktorzy oprocz marki powszechnie uznanej za luksusową na przyklad personalizuja sobie tablice rejestracyjne itp...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Przymierzany w GK kilka dni temu. Sorki za jakość foty, ta jeszcze ze starego telefonu.

 

Niezła cegła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to 36 mm.

I zgadzam się z wami, zdecydowanie jubilee.

Ale mimo, że leży świetnie, to i tak jest jakiś taki mały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

61d174d9d187a6bfc83401582f29c60b.jpg

 

Jak dla mnie jest w sam raz :) jedyny zegarek który chyba będzie miał u mnie dożywocie :) Cieżko go na coś innego zamienić.

Wracając do dyskusji. To jakie sa kryteria żeby moc kupić Rolexa jako bogacz a nie jako pozer? Wydaje mi się ze jeżeli ktoś coś kupuje to znaczy ze go na to stać. Bo jeżeli by nie było go stać to jak by kupił?:))

Odnośnie pasjonatow to zeby jeździć Mercedesem tez muszę się znać na motoryzacji?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie sa kryteria żeby moc kupić Rolexa jako bogacz a nie jako pozer? Wydaje mi się ze jeżeli ktoś coś kupuje to znaczy ze go na to stać. Bo jeżeli by nie było go stać to jak by kupił? :))

Odnośnie pasjonatow to zeby jeździć Mercedesem tez muszę się znać na motoryzacji?

 

Dokładnie B):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest w sam raz :) jedyny zegarek który chyba będzie miał u mnie dożywocie :) Cieżko go na coś innego zamienić.

 

 

To chyba najczęściej powtarzana "mantra" wśród pasjonatów, która przeważnie jest bez pokrycia. Czy czasem nie wystawiałeś go już kiedyś na sprzedaż? :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dodałem chyba. Wystawiłem i został na szczęście. Obiecałem kobiecie ze go zostawię wiec jest szansa ze słowa dotrzymam żeby przymykała oko na nowe zakupy ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna strategia :D

 

Zeszłym razem gdy go wystawiałeś, aż musiałem przeszukać wszystkie materace i skarpety w poszukiwaniu zagubionych funduszy na zakup. Całe szczęście nie znalazłem :D

 

 

Te są niezłe!

 

Konrad przyznał, że istnieją "niezłe' (czyt. ładne?) Datejusty. Normalnie świat się kończy.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

 

 

Konrad przyznał, że istnieją "niezłe' (czyt. ładne?) Datejusty. Normalnie świat się kończy.

 

Nowe. Rozmawialiśmy zawsze o starych. Chyba, że chciałeś kupić nowego ale wydaje mi się, że raczej starego paździerza? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary paździerz all the way. Najlepiej jeszcze z mojego rocznika urodzenia/produkcji, czyli 1987 :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nicon, mysle ze trafiles w sedno i podpisuje sie pod tym.

Dodatkowo moze my w ogole popelniamy blad logiczny traktujac Rolexa jako premium, a to taki se sredniak. Poza pasjonatami kupowany w wiekszosci przez biedakow, ktorzy chca wygladac na bogatych, albo mysla ze sa bogaci, a Rolex to potwierdzi. Cos jak z ubraniami Paul & Shark

Rolex to dobro luksusowe, ale do premium to raczej daleko.

Z tymi biedakami Julek to trochę przesadziłeś, bo biedak, który chce pozorować kupi niemal identycznie wyglądającą podróbkę za około 3k.

Nazwałbym ich raczej nowobogackimi, którzy chcą podkreślić swój status materialny, a jakim zegarkiem podkreślić go najlepiej? Zdecydowanie Rolexem lub PP, bo to najbardziej rozpoznawalne marki zegarkowe na świecie, a że Rolex jednak sporo tańszy od PP to większość kupuje Rolexa.

Oczywiście odnoszę się do większości, a nie do wszystkich posiadaczy tych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex to dobro luksusowe, ale do premium to raczej daleko.

 

No tak . I to podkreślanie statusu rozpoznawalnym zegarkiem też .

Ale całka po tej rozpoznawalności to może być premium .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie małe dobro łuskowe dla hipstera! ;):D

 

post-22413-0-06613500-1497973025_thumb.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.