Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Jak tak czytam to forum to opamiętam bujmana z wątku o Tudorze , potem było poszukiwanie Omegi PO 8500 mimo ,że na chrono 24 pełno tego jest ( pewnie coś w miedzy czasie jeszcze też szukał ) było też coś o braku gotówki , teraz podejrzewam jest w punkcie z wątku Tudora ale ma zajebistą wiedzę że Rolex to jest samo logo i nic węcej..znafca. :D:D:D

Znawca, nie znawca, ale proponuje interpunkcję opanować.

A tak na marginesie moim skromnym zdaniem obrona wszystkiego co „roleksowe”, zwłaszcza na forum jest tylko i wyłącznie związane z usprawiedliwieniem przed samym sobą wydania pln na roleksa. Uważam, ze jest wiele zegarków na takim samym lub lepszym poziomie wykonania w niższych pieniądzach.

Po postach, czy w tym dziale, PP, czy też Omega widać, jak właściciele roleksa próbują wmówić, ze jest najlepszy bez względu na wszystko.

Wydałem, czekałem rok na zegarek, chyba musi być fajny, o ktoś powiedział, ze nie jest trzeba go odrazu wyśmiać i udowodnić, ze się myli, przecież mam rolka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie pmocy,)

Zalozylem sie o browarka ze to chamska podroba..tak czy nie?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Panda - oryginał

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Beware the fury of a patient man.

A tak na marginesie moim skromnym zdaniem obrona wszystkiego co „roleksowe”, zwłaszcza na forum jest tylko i wyłącznie związane z usprawiedliwieniem przed samym sobą wydania pln na roleksa. Uważam, ze jest wiele zegarków na takim samym lub lepszym poziomie wykonania w niższych pieniądzach.

Po postach, czy w tym dziale, PP, czy też Omega widać, jak właściciele roleksa próbują wmówić, ze jest najlepszy bez względu na wszystko.

Wydałem, czekałem rok na zegarek, chyba musi być fajny, o ktoś powiedział, ze nie jest trzeba go odrazu wyśmiać i udowodnić, ze się myli, przecież mam rolka.

Sorry ale z trollami nie dyskutuje... :D  :D  :D

Tego co tu widać nawet z lupą nie dostrzegam... ;)

No ja to z lupą dopiero widzę ale jest tak samo jak na zdjęciu kolegi dodge66

Sprostowanie: to wycięty kawałek zdjęcia autorstwa kolegi @Genovese_ :)

Uważam, ze jest wiele zegarków na takim samym lub lepszym poziomie wykonania w niższych pieniądzach.

Pewnie że istnieje wiele zegarków na takim samym lub lepszym poziomie wykonania w niższych pieniądzach, ale żaden z nich nie jest Submarinerem :P

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

E tam ja kupuje roleksy żeby innych bolało z zazdrości, w tym rolniks nie ma sobie równych. Nawet GS nie ma podejścia.

:lol:  :D  :lol:  :D

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

E tam ja kupuje roleksy żeby innych bolało z zazdrości, w tym rolniks nie ma sobie równych. Nawet GS nie ma podejścia.

:lol::D:lol::D

W tym co piszesz jest sens. Dla Ludu Rolex jest rozpoznawalny, a GS to tylko Seiko.

I żebyśmy dobrze się zrozumieli rolex jest ok, marka, historia, dobry marketing, ale nie ma co go bronić jak Częstochowy. Jest rozpoznawalny na całym świecie i nikt tego nie zabierze.

1.

Rolex to logo i nic więcej jubile jest marnej jakości to samo sub. Od lat jadą na logo i historii.

2.

I żebyśmy dobrze się zrozumieli rolex jest ok, marka, historia,

Nadal podtrzymuje, ze jubile szału nie robi, z daleka fajnie wyglada, ale z bliska juz nie koniecznie.

Jubilee to najwygodniejszy rodzaj bransolety :)

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Niesamowite emocje  :) .

Dopiero po kilku latach oglądania forum zacząłem zaglądać do tego wątku.

Wszystkim życzę spełnienia zegarkowych marzeń  :)

PS jeżeli finansowo będzie taka możliwość - Rolexa przyjmę :-)  

Nawet do Daytony pasuje. :)

Zdjęcia niestety z sieci! ;):)

post-22413-0-96449000-1535228583_thumb.jpeg

post-22413-0-74931500-1535228591_thumb.jpeg

post-22413-0-40190000-1535228600_thumb.jpeg

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

I bardzo ładna do tego.

Nawet do Daytony pasuje. :)

Dokładnie, chyba nie ma zegarka do którego by nie pasowała :D

Guest hubex

:lol:  :D  :lol:  :D

Nie kupię dla zasady, bo uważam że jest kaszaniasty i celebrycki (i nie podoba mi się wtórne, zachowawcze wzornictwo, choć dla niektórych to pewnie zaleta). Wydaje mi się, że u wielu miłośników zegarków jest/był taki imperatyw żeby to kupić, bo warto go mieć w swojej kolekcji. Że kultowy, itp. np. Daytona, Submariner. A wg. mnie to nic nadzwyczajnego. Jedyna godna polecenia składowa Rolexa, to mechanizm.

I dlatego to byłby idealny zegarek właśnie dla mnie. Bo nie szanuję tego co mam na nadgarstku.

Dokładnie, chyba nie ma zegarka do którego by nie pasowała :D

B)

ss221803b020_seiko-skx0071.jpg?w=1000

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Wydaje mi się, że u wielu miłośników zegarków jest/był taki imperatyw żeby to kupić, bo warto go mieć w swojej kolekcji. 

Tak ale podstawowe kryterium jakie przyświeca jak myślę w większości przypadków prawdziwych zegarkomaniaków to fakt ,że zegarek się cholernie podoba.Bo jaki jest inny cel posiadania w kolekcji czegoś czego nie będziesz lubił nosić na swoim nadgarstku ?. :)

Edited by Genovese_

Guest hubex

Tak ale podstawowe kryterium jakie przyświeca jak myślę w większości przypadków prawdziwych zegarkomaniaków to fakt ,że zegarek się cholernie podoba.Bo jaki jest inny cel posiadania w kolekcji czegoś czego nie będziesz lubił nosić na swoim nadgarstku ?. :)

To znaczy że ie będzie u mnie Rolexa? :(  :(  :(  :P

Guest hubex

No u Ciebie nie będzie chyba ,że kupisz tylko aby mieć jednego Rolka w kolekcji... :)

Rafał, ja nie kolekcjonuję. Ja noszę i zużywam ;) Kolekcją jest u mnie jeden zegarek, który obraca się w rotomacie.

Rafał, ja nie kolekcjonuję. Ja noszę i zużywam ;) Kolekcją jest u mnie jeden zegarek, który obraca się w rotomacie.

Ja też nie kolekcjonuje.Bo kolekcjonowanie kojarzy mi się z leżakowaniem w pudełku.Po prostu tak mam ,ze muszę mieć duży wybór bo noszę dany zegarek max.3 dni.10 sztuk to jest min. u mnie.