Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, tak z czystej ciekawości. Nigdy jakoś nie zgłębiałem tematu Rolexa, ale przeglądając internet rzuciła mi się w oczy kwestia oczekiwania na zegarki Rolexa. Nie miałem jeszcze okazji odwiedzić salonu na żywo, ale podpowiedzcie mi proszę czy wchodząc z buta do salonu AD/Butiku jest szansa, że wyjdę z niego z Subem lub GMT-Master II. Czy muszę zapisać się na listę i czekać? Jak rozumiem GMT pepsi czy batman są niedostępne od ręki, ale podstawowy model na stali lub Sub stalowy są dostępne? A jeśli nie to czy macie informację o orientacyjnym czasie oczekiwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@gasp ...coś tym jest

 

a59b064ba283a1d20baeb003fbff0815.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie.

W PL musisz się zapisać. Czas oczekiwania krótki. Kilka miesięcy na zwykłego GMT lub Suba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak z czystej ciekawości. Nigdy jakoś nie zgłębiałem tematu Rolexa, ale przeglądając internet rzuciła mi się w oczy kwestia oczekiwania na zegarki Rolexa. Nie miałem jeszcze okazji odwiedzić salonu na żywo, ale podpowiedzcie mi proszę czy wchodząc z buta do salonu AD/Butiku jest szansa, że wyjdę z niego z Subem lub GMT-Master II. Czy muszę zapisać się na listę i czekać? Jak rozumiem GMT pepsi czy batman są niedostępne od ręki, ale podstawowy model na stali lub Sub stalowy są dostępne? A jeśli nie to czy macie informację o orientacyjnym czasie oczekiwania?

Na pepsi nie ma zapisów ;) - obecnie nie jest możliwy do kupienia u AD. Na Batmana czas oczekiwania ok. 8 miesięcy. GMT II podstawowy i sub mniej więcej jak Batman. Jakbyś chciał Hulka, to 2 lata trzeba czekać. Wczoraj pytałem, nie ucieszyły mnie odpowiedzi :(...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo... czyli mając 35 lat jest szansa, że na 40ste urodziny mógłbym doczekać się na Pepsi:) Dzięki za info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo... czyli mając 35 lat jest szansa, że na 40ste urodziny mógłbym doczekać się na Pepsi:) Dzięki za info:)

Nie, na pepsi nie można się zapisać- był okres oczekiwania 5 lat, ale obecnie ponad 130 klientów czeka i zamknęli zapisy. Na daytone stalową jest 5 lat oczekiwania - wiec może daytona na 40 ?, złotą możesz dostać od ręki w salonie, jak Dj-e i Two tony. Jakby co, to zaliczka 10 %, ale jak kupisz od kolegi na bazarku lub chrono, to całość zaliczki zwracają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dojrzałem jeszcze do decyzji o Rolexie:) Gryzę temat bardziej z powodu zegarkowego ADHD i potrzeby myślenia o kolejnym członku kolekcji:)

Ah jeszcze się zapytam - jak myślicie, czy sytuacja jest podobna w Kruku w PL i powiedzmy mega wypasionym Butiku w Dubaju???:) To tak dla podtrzymania tenatu oczywiście...nie to żebym kupować chciał bilet od razu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dojrzałem jeszcze do decyzji o Rolexie:) Gryzę temat bardziej z powodu zegarkowego ADHD i potrzeby myślenia o kolejnym członku kolekcji:)

Ah jeszcze się zapytam - jak myślicie, czy sytuacja jest podobna w Kruku w PL i powiedzmy mega wypasionym Butiku w Dubaju??? :) To tak dla podtrzymania tenatu oczywiście...nie to żebym kupować chciał bilet od razu;)

Zależy o jaki model pytasz. Sytuacja z Pepsi w Dubaju jest podobna ;) Może na kanarach będzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gasp ...coś tym jest

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ketmit piekna sprawa ,pozazdrościć

Masz taką kolekcję a widzę że trend to kermit/daytona

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah jeszcze się zapytam - jak myślicie, czy sytuacja jest podobna w Kruku w PL i powiedzmy mega wypasionym Butiku w Dubaju??? :) To tak dla podtrzymania tenatu oczywiście...nie to żebym kupować chciał bilet od razu;)

Wczoraj bylem w salonie Rolexa w Doha (prawie jak Dubai ;) ) i pytam - macie jakies nowe Pepis do poogladania? Nie. Ceramiczna Daytone? Nie. Nowego DS d-Blue? Nie. :)  Tak to wyglada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem w salonie Rolexa w Doha (prawie jak Dubai ;) ) i pytam - macie jakies nowe Pepis do poogladania? Nie. Ceramiczna Daytone? Nie. Nowego DS d-Blue? Nie. :)  Tak to wyglada :D

No cóż, po prostu Rolex wysłuchał zażaleń kolegów którzy narzekali, że jest za mało elitarny ... teraz obok selekcji ceną dojdzie selekcja dostępnością ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie dają Ci szczęścia chociażby Twoje zegarki ? Za darmo raczej ich nie dostałeś ;)

To nie szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a realnie na suba bez daty ile sie czeka w Kruku. Oficjalnie 6 miesięcy ale czy dzwonią wcześniej ?

Jak już wpłacisz zaliczkę, to jest szansa, że zadzwonią wcześniej.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pepsi nie można się zapisać- był okres oczekiwania 5 lat, ale obecnie ponad 130 klientów czeka i zamknęli zapisy. Na daytone stalową jest 5 lat oczekiwania - wiec może daytona na 40 ?, złotą możesz dostać od ręki w salonie, jak Dj-e i Two tony. Jakby co, to zaliczka 10 %, ale jak kupisz od kolegi na bazarku lub chrono, to całość zaliczki zwracają :)

Na Daytone stalowa tez nie można się zapisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w tych egzemplarzach nawet włos nie oryginalności obniża cene totalnie w dół. Polerka zamocna

Edytowane przez gasp50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Luminova service dial - MK7 - i nie pasujące do roku zegarka

 

Bezel też nie z tej epoki. Nałożony jest wcześniejszy

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam znawcą nie jestem ale jak dla mnie to tarcza, wskazówki, i bezel wszystko jest serwisowe! Ale nie siedzę w tym i to tylko moje przypuszczenia!

 

 

O widzę Andreas mnie wyprzedził! :D

Czyli nie tak źle z moim okiem! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Tylko że bezel jest MK3 a powinno być MK4

 

A poza tym....do okulisty nie musisz

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że bezel jest MK3 a powinno być MK4

 

A poza tym....do okulisty nie musisz

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uczę się od lepszych! :)

I bardziej zaawansowanych i to widać poza tym na pierwszy rzut oka! :P


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.