Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

A tak na marginesie moim skromnym zdaniem obrona wszystkiego co „roleksowe”, zwłaszcza na forum jest tylko i wyłącznie związane z usprawiedliwieniem przed samym sobą wydania pln na roleksa.

Klasyczny przykład usprawiedliwiania przed sobą decyzji o nie kupieniu Rolexa

Do Pama też? :blink:

Tylko nie bijcie :D Tak na szybko:

BxTzEDn.jpg

Edited by dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Guest hubex

Będzie, jak dojrzejesz ;).

Ciężko z tym będzie. Rozum mówi bierz - to najlepszy wybór dla ciebie. Serce - ale to chu-owo wygląda, jest taki duży wybór w tej cenie, weź coś co ci siępodoba. No i ta otoczka. Nie pomaga niestety to, że szanowni Koledzy mają i zachwalają.

Dokładnie, chyba nie ma zegarka do którego by nie pasowała :D

Nawet do SARBa pasuje. :)

20180601_112940.jpg

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

E tam ja kupuje roleksy żeby innych bolało z zazdrości, w tym rolniks nie ma sobie równych. Nawet GS nie ma podejścia.

:lol::D:lol::D

Słuszna motywacja. :D

Rolexowi może dorównać tylko Panerai, lub ewentualnie Hublot.

A GS to raczej wzbudza uśmiech politowania, zwłaszcza kiedy odpowiadasz na pytanie ile kosztował, i słyszysz: Eee, ale przecież to Seiko.

I wtedy zdajesz sobie sprawę, że możesz sobie wsadzić w d... zdjęcia makro perfekcyjnych szlifów na wskazówkach twojego GSa :D

Guest ZlyNY

Panowie mnie sie wydaje ze my opisujemy  tu  nasze zegarki  jakie  sa fajne  bo to jest klub MILOSNIKOW zegarków ROLEX.

A Ci ktorzy  wyszukuja wszelkie przeciw powinni zalozyc klub NIENAWIDZACYCH zegarków ROLEX.

I wszyscy byliby zadowoleni. 

Z tym ze byloby troszke nudno. :rolleyes:

Ps. Uwazam tez  ze wytykanie ile dalismy  za nasze cuda jest nie smaczne. Nasz cyrk nasze malpy.

Dodge, ostrożnie bo Filip bez roboty zostanie :D

Nie ma takiej opcji :lol::ph34r: 

Nawet do SARBa pasuje. :)

I to idealnie ;)

A GS to raczej wzbudza uśmiech politowania, zwłaszcza kiedy odpowiadasz na pytanie ile kosztował, i słyszysz: Eee, ale przecież to Seiko.

I wtedy zdajesz sobie sprawę, że możesz sobie wsadzić w d... zdjęcia makro perfekcyjnych szlifów na wskazówkach twojego GSa :D

:D:lol:

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Guest hubex

Panowie mnie sie wydaje ze my opisujemy tu nasze zegarki jakie sa fajne bo to jest klub MILOSNIKOW zegarków ROLEX.

A Ci ktorzy wyszukuja wszelkie przeciw powinni zalozyc klub NIENAWIDZACYCH zegarków ROLEX.

I wszyscy byliby zadowoleni.

Z tym ze byloby troszke nudno. :rolleyes:

Ps. Uwazam tez ze wytykanie ile dalismy za nasze cuda jest nie smaczne. Nasz cyrk nasze malpy.

Kółko wzajemnego słodzenia herbatki? I tak nie mam nic więcej do powiedzenia, bo przecież nie posiadam rolexa. I jeszcze go krytykuję. Oburzające. Ale ze mnie ignorant Milknę zatem. Będę wpadał czasem żeby nie było nudno

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli używasz argumentów merytorycznych to krytyka ma sens i takie posty tu się pojawiają i nikt nikogo nie obraża za nie.Jednak jak słusznie zauważyłeś nie masz co za bardzo krytykować ponieważ nie masz zegarka tej marki, możesz jedynie pisać ,że jest chu..wy bo mi się nie podoba... ;) .

Szkoda ze kolega mi wczesniej nie napisal ze Sub to taka kupa! zaoszczedzilbym wtedy troche $$$ , a tak teraz musze sie z nim meczyc...

f3009c5a98493.jpg

Guest fidelio

Wiesz, jak masz się tak męczyć, to ja chętnie przygarnę i będę kochał, jak swoje ;-)

Guest

Też właśnie miałem pisać, że ja ze wsi jestem, mi tam nie przeszkadza. Michał, 1/3 ceny i może mnie przekonasz :)

Michał ja w sumie też pomogę. Tylko nie jak te powyżej sknery ;) dam 1/2 ceny.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest fidelio

O przepraszam, ja daję miłość, a ona jest ...bezcenna ;-)

Jeśli do Daytony pasuje Jubilee to chyba jak się zapomni kompletnie o sportowych korzeniach tego zegarka. Jak dla mnie to nawet wyglansowane środkowe ogniwa w tym modelu nie bardzo pasują i widziałbym szczotkowanie a la Submariner i Explorery.

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Jak nowa Daytona to najlepiej w tym wydaniu! :)

post-22413-0-45891700-1535282484_thumb.jpeg

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Jestem ciekaw czy w tym przypadku traci wartość? Nie powinna bo wyglada dużo lepiej a i ciekawe co by powiedzieli przy serwisie i czy chcieli by przywrócić oryginalne szlify?!

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Albo bez pytania by przywrócili. Ten mod jest o tyle super, że jest za pomocą zwykłej kosmetyki odwracalny. Coś potencjalnie dla mnie.

Tam osłona koronki też jest szczotkowana?

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Jak mówienie, że pieniądze szczęścia nie dają

A dają?

A dają?

A nie dają Ci szczęścia chociażby Twoje zegarki ? Za darmo raczej ich nie dostałeś ;)