Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie moim skromnym zdaniem obrona wszystkiego co „roleksowe”, zwłaszcza na forum jest tylko i wyłącznie związane z usprawiedliwieniem przed samym sobą wydania pln na roleksa.

Klasyczny przykład usprawiedliwiania przed sobą decyzji o nie kupieniu Rolexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pama też? :blink:

 

Tylko nie bijcie :D Tak na szybko:

 

BxTzEDn.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Będzie, jak dojrzejesz ;).

Ciężko z tym będzie. Rozum mówi bierz - to najlepszy wybór dla ciebie. Serce - ale to chu-owo wygląda, jest taki duży wybór w tej cenie, weź coś co ci siępodoba. No i ta otoczka. Nie pomaga niestety to, że szanowni Koledzy mają i zachwalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chyba nie ma zegarka do którego by nie pasowała :D

 

Nawet do SARBa pasuje. :)

20180601_112940.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja kupuje roleksy żeby innych bolało z zazdrości, w tym rolniks nie ma sobie równych. Nawet GS nie ma podejścia.

 

 

 

:lol::D:lol::D

Słuszna motywacja. :D

Rolexowi może dorównać tylko Panerai, lub ewentualnie Hublot.

A GS to raczej wzbudza uśmiech politowania, zwłaszcza kiedy odpowiadasz na pytanie ile kosztował, i słyszysz: Eee, ale przecież to Seiko.

I wtedy zdajesz sobie sprawę, że możesz sobie wsadzić w d... zdjęcia makro perfekcyjnych szlifów na wskazówkach twojego GSa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Panowie mnie sie wydaje ze my opisujemy  tu  nasze zegarki  jakie  sa fajne  bo to jest klub MILOSNIKOW zegarków ROLEX.

A Ci ktorzy  wyszukuja wszelkie przeciw powinni zalozyc klub NIENAWIDZACYCH zegarków ROLEX.

I wszyscy byliby zadowoleni. 

Z tym ze byloby troszke nudno. :rolleyes:

Ps. Uwazam tez  ze wytykanie ile dalismy  za nasze cuda jest nie smaczne. Nasz cyrk nasze malpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge, ostrożnie bo Filip bez roboty zostanie :D

 

Nie ma takiej opcji :lol::ph34r: 

 

Nawet do SARBa pasuje. :)

 

I to idealnie ;)

 

A GS to raczej wzbudza uśmiech politowania, zwłaszcza kiedy odpowiadasz na pytanie ile kosztował, i słyszysz: Eee, ale przecież to Seiko.

I wtedy zdajesz sobie sprawę, że możesz sobie wsadzić w d... zdjęcia makro perfekcyjnych szlifów na wskazówkach twojego GSa :D

 

:D:lol:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Panowie mnie sie wydaje ze my opisujemy tu nasze zegarki jakie sa fajne bo to jest klub MILOSNIKOW zegarków ROLEX.

A Ci ktorzy wyszukuja wszelkie przeciw powinni zalozyc klub NIENAWIDZACYCH zegarków ROLEX.

I wszyscy byliby zadowoleni.

Z tym ze byloby troszke nudno. :rolleyes:

Ps. Uwazam tez ze wytykanie ile dalismy za nasze cuda jest nie smaczne. Nasz cyrk nasze malpy.

Kółko wzajemnego słodzenia herbatki? I tak nie mam nic więcej do powiedzenia, bo przecież nie posiadam rolexa. I jeszcze go krytykuję. Oburzające. Ale ze mnie ignorant Milknę zatem. Będę wpadał czasem żeby nie było nudno

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używasz argumentów merytorycznych to krytyka ma sens i takie posty tu się pojawiają i nikt nikogo nie obraża za nie.Jednak jak słusznie zauważyłeś nie masz co za bardzo krytykować ponieważ nie masz zegarka tej marki, możesz jedynie pisać ,że jest chu..wy bo mi się nie podoba... ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze kolega mi wczesniej nie napisal ze Sub to taka kupa! zaoszczedzilbym wtedy troche $$$ , a tak teraz musze sie z nim meczyc...

 

 

f3009c5a98493.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wiesz, jak masz się tak męczyć, to ja chętnie przygarnę i będę kochał, jak swoje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też właśnie miałem pisać, że ja ze wsi jestem, mi tam nie przeszkadza. Michał, 1/3 ceny i może mnie przekonasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja w sumie też pomogę. Tylko nie jak te powyżej sknery ;) dam 1/2 ceny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O przepraszam, ja daję miłość, a ona jest ...bezcenna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do Daytony pasuje Jubilee to chyba jak się zapomni kompletnie o sportowych korzeniach tego zegarka. Jak dla mnie to nawet wyglansowane środkowe ogniwa w tym modelu nie bardzo pasują i widziałbym szczotkowanie a la Submariner i Explorery.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nowa Daytona to najlepiej w tym wydaniu! :)

 

post-22413-0-45891700-1535282484_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy w tym przypadku traci wartość? Nie powinna bo wyglada dużo lepiej a i ciekawe co by powiedzieli przy serwisie i czy chcieli by przywrócić oryginalne szlify?!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo bez pytania by przywrócili. Ten mod jest o tyle super, że jest za pomocą zwykłej kosmetyki odwracalny. Coś potencjalnie dla mnie.

Tam osłona koronki też jest szczotkowana?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak mówienie, że pieniądze szczęścia nie dają

 

A dają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dają?

A nie dają Ci szczęścia chociażby Twoje zegarki ? Za darmo raczej ich nie dostałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.