Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Tudor w kopercie od "SKX". :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor wyglada „zabawnie” jak dla mnie - i to nie w dobrym znaczeniu tego słowa. Ciekawe, czy to się potwierdzi, czy jednak fake.

Co do nowości Rolexa, to raczej „kosmetyka” - no chyba że jeszcze dojdzie wrzucenie nowego mechanizmu, np. do Batmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Tudor wyglada „zabawnie” jak dla mnie - i to nie w dobrym znaczeniu tego słowa. Ciekawe, czy to się potwierdzi, czy jednak fake.

Co do nowości Rolexa, to raczej „kosmetyka” - no chyba że jeszcze dojdzie wrzucenie nowego mechanizmu, np. do Batmana

Wszystkie mają koronę pomiędzy 'swiss' i 'made' co oznacza werk 32**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić o tym czy coś tutaj coś oznacza, biorąc pod uwagę że jedynym źródłem tych zdjęć jest PS.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yachtmasterowi przydaloby sie jakies "wsparcie", bo to raczej niezbyt chodliwy model... :rolleyes:  


Nie jest dobrze, bo czytając z wypiekami kolejne Wasze posty, zaczynam podliczać oszczędności, czy starczy mi na nowego (jeszcze nie zdecydowałem, po który ustawię się w kolejce),

Na razie kompletuję kolorystycznie dodatki pod tego, którego już mam...

Zegarek mojej zony :wub: - gratuluje wyboru  :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mojej niezony ;) takze tez gratuluje ;) 

 

 

Jak tam paznokcie juz obgryzacie, silnik odpalony, a karta w pogotowiu :lol:


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam już pod salonem. Jest kilka osób. Mamy herbatę i kanapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam już pod salonem. Jest kilka osób. Mamy herbatę i kanapki.

Idz do domu, będzie jak zwykle.....czyli nic

hqdefault.jpg

 

Ale pralki mają być podobno..w RTVAGD

post-107633-0-09451400-1553072873_thumb.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy sie smiejecie, a odwiedzajac rozne salony Rolexa w Polsce i na swiecie sklaniam sie ku temu, aby zaczeli sprzedaz online, bo to smiech na sali, ze nie mozna przymiezyc czy zobaczyc praktycznie zadnego modelu z linii profi...  :wacko: To po co salon otwierac, jak nie maja tam nawet modeli prezentacyjnych...  :angry: Teraz wyjdzie cos znowu moze fajnego i co - w ciemno idzie kupowac??? Nonsens...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galeria Krakowska, Kruk Rolex i nieporozumienie w komitecie kolejkowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Yachtmasterowi przydaloby sie jakies "wsparcie", bo to raczej niezbyt chodliwy model... :rolleyes:

Boże dopomóż. :) Patek Philippe pokazał piękne i zróżnicowane nowości, a tutaj euforia nad zegarkami, które w sensie wizualnym stanowią kotlet odgrzewany wielokrotnie. Dobrze, że chociaż nowym mechanizmem Rolex może się pochwalić. Poza tym, Roleksowi należy się dożywotni tytuł mistrza świata za marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Galeria Krakowska, Kruk Rolex i nieporozumienie w komitecie kolejkowym

:D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże dopomóż. :) Patek Philippe pokazał piękne i zróżnicowane nowości, a tutaj euforia nad zegarkami, które w sensie wizualnym stanowią kotlet odgrzewany wielokrotnie...

 

Kazda firma ma swoja polityke i jak widac polityka Rolexa trafia do klientow, a chyba to dobrze, bo nie robia zegarkow dla siebie, tylko dla ludzi/dla nas  ;)

Juz kiedys byla dyskusja o tym jak to nazwales "odgrzewanym kotlecie" zarowno w tym dziale jak i Panerai. Ciezko powiedziec czy kontynuowanie designu jest odgrzewaniem kotleta czy konsekwencja, ktorej klienci oczekuja i w tych 2 przypadkach sklaniam sie jednak do odpowiedzi nr 2  :)

Rolex wypuscil model z rocznym kalendarzem i jakos zachwytow i kolejek do niego nie ma. Smiem twierdzic, ze w duzej mierze jest to wlasnie wynikiem braku jakiegokolwiek odniesienia do historii, bo cenowo wersja w stali jest chyba atrakcyjna w stosunku do konkurencji   :rolleyes:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże dopomóż. :) Patek Philippe pokazał piękne i zróżnicowane nowości, a tutaj euforia nad zegarkami, które w sensie wizualnym stanowią kotlet odgrzewany wielokrotnie. Dobrze, że chociaż nowym mechanizmem Rolex może się pochwalić. Poza tym, Roleksowi należy się dożywotni tytuł mistrza świata za marketing.

Nowości PP wyglądają ciekawie. Ale odnośnie dostępności, pewnie jeśli jeszcze tę Calatravę będzie można nawet dostać, to co z dostępnością nowego Nautilusa? Ten model też pewnie będzie tylko do pooglądania w katalogu lub na stronie www.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tego oczekiwali klienci. Po komplikacje typu roczny kalendarz zwrócą się do innego producenta. Od Roleksa oczekują precyzyjnego wykonania i super dokładności. Taki ma być wół roboczy dla zwykłego klienta, nie konesera. Gdy Omega osiągnie ten poziom też nie będzie nadążała z produkcją. Być może ograniczona dostępność to nie są sztuczki marketingowe tylko urban legend, po prostu mają popyt > milion egz. rocznie. I tyle.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Rolex wypuscil model z rocznym kalendarzem i jakos zachwytow i kolejek do niego nie ma. Smiem twierdzic, ze w duzej mierze jest to wlasnie wynikiem braku jakiegokolwiek odniesienia do historii, bo cenowo wersja w stali jest chyba atrakcyjna w stosunku do konkurencji   :rolleyes:

Mariusz,

pytałem o wersję z rocznym kalendarzem i niebieską tarczą - minimum rok czekania na zegarek bez żadnej gwarancji, że za rok zegarek będzie dostępny. Co do historii i wzornictwa, Rolex ma trochę świetnych zegarków, które z radością przywitałbym w aktualnej kolekcji. Na przykład Ref. 3330/3335, Ref. 1530, Ref. 4113, Ref. 4500, Ref. 4768, Ref. 6062, Ref. 6263 - to były Roleksy.  :)

Może dlatego że średnia wieku na forum jest jeszcze grubo poniżej 70?

Mnie też daleko do takiego wieku i nie wiem czy w ogóle dożyję, ale lubię zegarki klasyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona Rolexa chyba deczko przeciazona ;)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dostajemy zegarmistrzostwo na poziomie Patka za ułamek ceny. Można nawet powiedzieć że Patek to taki Rolex HH, dużo się przepłaca za siłę marki. Nie wiem jak można wybrać skomplikowanego Patka gdy istnieje Lange czy FP Journe, chyba ze ktoś kupuje znaczkiem ;).

Potraktuję Twój wpis jako falstart w odniesieniu do 1 kwietnia.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko trolluje, z resztą nie ma znaczenia bo za 15min i tak już nikt nie będzie pamiętał :D.

Napiecie jak przed Derbami w 95' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tak tylko trolluje, z resztą nie ma znaczenia bo za 15min i tak już nikt nie będzie pamiętał :D.

Rozumiem, że za chwilę Rolex pokaże swoje nowości?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba nowego mechanizmu w Subie. Można się rozejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przecieki sie potwierdziły... boję się o tudora;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.