Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnej sytuacji każdy salon powinien mieć chociaż atrapy żeby można rozmiar poczuć na ręku.

praktycznie każdy „salon” w Turcji coś takiego oferuje... widziałem na własne oczy! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

W obecnej sytuacji każdy salon powinien mieć chociaż atrapy żeby można rozmiar poczuć na ręku.

Kiedyś w salonach GSM były atrapy tel. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest zły pomysł. Wiem, że zaraz mnie tu rozdziobią, ale jak miło byłoby przyszłym nabywcom rolexa przynajmniej przymierzyć wybrane modele, nawet repliki zza wielkiego muru, tak żeby chociaż sprawdzić jak leżą itp... A tak to wchodzę do salonu rolexa w Krakowie i pytam. Jest może ex2 w dowolnym kolorze? - nie ma. Gmt jakiś? Nie było od miesięcy. Suba podobnie. To może DJ41 rhodium? - sprzedawca się głupio uśmiecha. No to może inny z ciemną tarczą? Niestety... To może połączenie gładkiego bezela w DJ 41 z jubilee? Nie mamy. Został jeden jasny full bling. Serio? To po co robić salony z pustymi półkami, z katalogu można przecież internetowo sprzedawać... Marnują tylko kasę, zamiast inwestować w nowe roboty i zwiększać produkcję do 2 mln sztuk rocznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w salonach GSM były atrapy tel. :D

W niektórych dalej są.

Nie jest to komfortowa sytuacja gdy nie możemy przymierzyć w salonie przyszłego zakupu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez uwazam, ze Rolex powinien zapewnic mozliwosc chocby przymierzenia danego modelu a nie, ze zegarki trzeba kupowac totalnie w ciemno, bo nie ma ich praktycznie w ZADNYM salonie na swiecie - absurd... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym żywym katalogiem nie byłbym taki pewien, że można przymierzyć ;)

Zaraz po premierze pepsi, salon w Brukseli dostal modele które były na Basel. Wchodzę do salonu modele owszem są: pepsi, rootbeer itd. tylko, że za szybą... i bez możliwości przymiarki... trochę nie wiedziałem jak się zachować, więc dość szybko wyszedłem

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nie jest to komfortowa sytuacja gdy nie możemy przymierzyć w salonie przyszłego zakupu.

Dokładnie. I bez znaczenia co ten salon sprzedaje.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest zły pomysł. Wiem, że zaraz mnie tu rozdziobią, ale jak miło byłoby przyszłym nabywcom rolexa przynajmniej przymierzyć wybrane modele, nawet repliki zza wielkiego muru, tak żeby chociaż sprawdzić jak leżą itp... A tak to wchodzę do salonu rolexa w Krakowie i pytam. Jest może ex2 w dowolnym kolorze? - nie ma. Gmt jakiś? Nie było od miesięcy. Suba podobnie. To może DJ41 rhodium? - sprzedawca się głupio uśmiecha. No to może inny z ciemną tarczą? Niestety... To może połączenie gładkiego bezela w DJ 41 z jubilee? Nie mamy. Został jeden jasny full bling. Serio? To po co robić salony z pustymi półkami, z katalogu można przecież internetowo sprzedawać... Marnują tylko kasę, zamiast inwestować w nowe roboty i zwiększać produkcję do 2 mln sztuk rocznie...

Jak chcesz przymierzyć różne konfiguracje DJa to zapraszam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz drukarkę 3d?:)

Mając dwa różne DJe masz już 4 konfiguracje

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Mając dwa różne DJe masz już 4 konfiguracje

 

Sprytne! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko jedna konfiguracja - dark rhodium z gładką lunetą na jubilee lub nawet oyster. Pełna elegancja i błysk szampana nie dla mnie...

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko jedna konfiguracja - dark rhodium z gładką lunetą na jubilee lub nawet oyster. Pełna elegancja i błysk szampana nie dla mnie...

Mogę pomóc w przypadku tarcz srebrnych i niebieskich. Czarne/ szare tarcze rezerwuję dla professionali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzimy sobie korzystając z uprzejmości kolegów, Organizujemy spotkania by przymierzyć kilka modeli, wymieniamy się spostrzeżeniami i uwagami. Wszystko super, miło i z korzyścią, ale tęsknimy do normalności, gdzie mógłbym przymierzyć, wybrać i nawet zaczekać w kolejce na swojego wybrańca. Może to nie za dobry porównanie, ale branża samochodowa sobie z tym poradziła i choć na wybraną konfiguracje trzeba trochę poczekać, to na jazdę próbna można się właściwie umówić od ręki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym żywym katalogiem nie byłbym taki pewien, że można przymierzyć ;)

Zaraz po premierze pepsi, salon w Brukseli dostal modele które były na Basel. Wchodzę do salonu modele owszem są: pepsi, rootbeer itd. tylko, że za szybą... i bez możliwości przymiarki... trochę nie wiedziałem jak się zachować, więc dość szybko wyszedłem

Właśnie to miałem na myśli pisząc odnośnie tego filmu - to że są tam modele za szybą (być może cała kolekcja), wcale nie musi oznaczać że można je przymierzyć. A jeśli nie można, to w zasadzie to samo jakby zdjęcia sobie wisiały.

 

Jak pisałem wcześniej; rok temu, gdy byłem w Dubaju, w wielkim salonie, na rynku gdzie obrót dobrami luksusowymi jest ogromny, a klientów, którzy od ręki mogą kupić praktycznie dowolny model jest na pęczki, były tylko modele bling bling.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko jedna konfiguracja - dark rhodium z gładką lunetą na jubilee lub nawet oyster. Pełna elegancja i błysk szampana nie dla mnie...

Dla mnie akurat jedyne akceptowalne konfiguracje dj to:

-jubilee+karbowany

-oyster+karbowany

-oyster+gladki

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Jakoś to gładkiego bezela na jubilee nie mogę się przekonać

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem na forum też można pooglądać 1a97342bc33b5db3999382c8b4395f20.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej; rok temu, gdy byłem w Dubaju, w wielkim salonie, na rynku gdzie obrót dobrami luksusowymi jest ogromny, a klientów, którzy od ręki mogą kupić praktycznie dowolny model jest na pęczki, były tylko modele bling bling.

Patrząc na politykę Rolexa to normalne, pan szejk dostaje przekaz jaki to Rolex wyjątkowy i  go pożąda jeszcze bardziej....

A prestiż rośnie ^_^

Jakie to romantyczne, kupno Rolexa, jak zdobywanie ukochanej kobiety :lol:

Zarwane noce (fora), nieudane randki (wizyty w salonach), motyle w brzuchu (telefon z salonu po latach), i wreszcie jest ta jedyna wymarzona..... :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dziwie, dlaczego luma w Rolexach tak słabo świeci,

Nie rozświetla się od mocnego światła dziennego, gdzie słońce jest za chmurami,

Nie rozświetla się też od części żarówek,

Po rozświetleniu szału nie robi, a w ciemności często nic nie widać, bo szybko traci "blask"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo’s sportowych modeli w stali ;)

Luma faktycznie nie jest powalająca, ale dramatu też nie ma.

post-48855-0-78228600-1552643754_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze lezy i dobrze wyglada, a do przesady to baaaardzo daleko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie wygląda dobrze, biorąc tez pod uwagę że zdjęcia trochę przekłamują.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek vs zegarek, lepiej  leży daytona niż sub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.