Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. wyboru wizji Zegarka klubowego 2015

Możliwy jest wielowybór ( jeśli więcej niż 1 opcja wam odpowiada )  

133 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwy wielo wybór !!

 

Ankieta nie ma na celu wybrania zwycięskiej opcji tylko ocenę ile osób jest chętnych na poszczególne opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mne tansza opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Chronos-Art.

 

A co z zegarem kominkowym, czemu nie uwzględniłeś w ankiecie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie z chęci ale bardziej z musu opcja do 1000


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Chronos-Art.

 

A co z zegarem kominkowym, czemu nie uwzględniłeś w ankiecie?

 

Widziałeś jakie były opinie ?? Przegrała by z kretesem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również za Chronos-Art, do 2015 jakoś uzbieram 6-8 tys. Myślę że warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałeś jakie były opinie?? /quote]

 

Nie czytałem już dalej. Ok, rozumiem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja 2/O :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poszedł na zegarek Chronos-Art. Ale obawiam się, że wygra opcja - Chiński Bauhaus :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie zbyt wąskie kryteria. Ja np. jeżeli nie wypaliłby zegarek od P. Pawła poniżej tej kwoty , w bo tej proponowanej cenie odpadam, optowałbym za jakimś fajnym zegarkiem tak do ok. 4k. Nikt np. nie probowł zasięgnąc języka w Polporze czy Copernicusie czy czegoś fajnego w tej cenie by dla Nas nie zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie zbyt wąskie kryteria. Ja np. jeżeli nie wypaliłby zegarek od P. Pawła poniżej tej kwoty , w bo tej proponowanej cenie odpadam, optowałbym za jakimś fajnym zegarkiem tak do ok. 4k. Nikt np. nie probowł zasięgnąc języka w Polporze czy Copernicusie czy czegoś fajnego w tej cenie by dla Nas nie zrobili.

 

proki, to czemu nie wykonasz telefonu. temat Copernicusa był podniesiony przy okazji poprzedniego klubowca. Nic z tego nie wyszło. Skoro bazowo zegarek kosztuje 4tys to zapomnij, że limitka kosztowała by mniej. Produkcja w Szwajcarii nowej tarczy to minimum 100sztuk. Nawet jak zamówisz 20 sztuk to musisz zapłacić za 100. Wiem bo się kontaktowałem z fabrykami. Największy koszt to matryca i przygotowanie do produkcji to jest tam bardzo drogie.

 

Nie cofajmy się wstecz. Informacje które uzyskaliśmy we wcześniejszych latach się nie zdezaktualizowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chonos-Art, przy tak przedstawionym wyborze wynik jest znany z góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta nie ma na celu wybrania zwycięskiej opcji tylko ocenę ile osób jest chętnych na poszczególne opcje - dlatego wielo- wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na:

2

1

Tylko bym chciał kopertę GP :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzą w grę jakieś inne propozycje?

 

Realne ? chyba nie bardzo. Ale można dodać kilka nierealnych co urozmaici ankietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mały wybór zaproponowałeś. Albo Paweł Jankowski, albo Chiny .

Z tych pozycji zostaje dla mnie tylko Paweł Jankowski. 

Nie mówię nie, wręcz  jestem za, ale wybór opcji powinien być dużo szerszy.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mały wybór zaproponowałeś. Albo Paweł Jankowski, albo Chiny .

Z tych pozycji zostaje dla mnie tylko Paweł Jankowski. 

Nie mówię nie, wręcz  jestem za, ale wybór opcji powinien być dużo szerszy.

 

Jesteś Paweł w stanie zaproponować jakąś realną ( sprawdzoną ) opcję ? Jeśli tak to dołączymy do ankiety. Głosy można usuwać.

 

W ankiecie są tylko takie opcje których jesteśmy pewni na 100% że mogą zostać zrealizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Pawła zegarki są same z siebie precyzowane przez kupujących, że robienie z nich "klubowca" to tak średnio. Każdy może sobie sam zaprojektować co będzie chciał. A nie "droczyć" się z innymi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. Niestety, jak narazie myślę przyziemnie.

 

P.S.

U P. Jankowskiego chętnie kupię za jakieś 2-3lata (jak urządzę mieszkanie) zegar kominkowy. Szkoda, że tak mało jest chętnych na tego typu zegary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie B/K :) Uważam, że pomysł na zegarek klubowy u Pawła Jankowskiego to zły pomysł, ale nie ze względu na cenę, lecz dlatego, że te zegarki produkowane są w manufakturze, a zatem każdy jest inny (nawet jeśli tylko odrobinę). Moim zdaniem, zegarek klubowy powinien być wyprodukowany przemysłowo, aby uzyskać pewną powtarzalność efektu.

 

Niezależnie od powyższego, zegarek u p. Pawła chodzi mi po głowie, ale jeśli się na taki zdecyduję, to chciałbym, żeby był jedyny w swoim rodzaju. W przeciwnym razie, nie widzę sensu zakupu takiego zegarka w takim miejscu.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najlepsze miejsce na to pytanie, ale myślałem ostatnio o zakupie Bruno Sohlne. Paweł wiem, że kiedyś miałeś z nimi do czynienia - realna sprawa dla nich zrobić limitkę? Bo nie za dużo wiem o tej manufakturze pozatym, że mają fajne zegarki w rozsądnych cenach :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Schaumburg, w wątku na klubowca 2013r pisaleś, że w 2015r, będa mieli moce przerobowe.

No chyba, że jednak wygra P. P. Jannkowski ale przy kwocie powyżej 6k wątpię lub ktos się podejmie rozmów z Copenicusem lub Polporą.

Bo jak dla mnie tani zegarek za 1k jako klubowiec raczej odpada, dodatkowy forumowy ok ale klubowiec nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.