Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. wyboru wizji Zegarka klubowego 2015

Możliwy jest wielowybór ( jeśli więcej niż 1 opcja wam odpowiada )  

133 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

Zagłosowałem zarówno za Chronos-Art, jak i za bauhausem w kostce, ponieważ uważam, że obydwa projekty uzupełniają się, a nie wykluczają. Jeżeli przejdzie jednak tylko bauhaus i tylko w kopercie okrągłej, to pewnie i tak się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na Casual, głównie ze względu na rozmiar. No i oczywiście okrągły. Taki zegar od Pawła Jankowskiego niestety dla mnie pozostanie długo w sferze marzeń, tylko i wyłącznie ze względu na finanse oczywiście, bo uważam, że są SUPER. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bauhaus kostka (okrągły też kupię na pewno)

 

Co do Chronos Art skoro są to zegarki robione docelowo na zamówienie to faktycznie (z całym szacunkiem dla P. Pawła) niech tak zostanie a my poszukajmy coś jeszcze. Nie brałem udziału w projekcie MC pilot, ale zegarek odkupiłem z trzeciej ręki ludzie zaczepiają mnie i pytają o niego.

Może popróbujmy coś w tym stylu...?


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bauhaus kostka (okrągły też kupię na pewno)

 

Co do Chronos Art skoro są to zegarki robione docelowo na zamówienie to faktycznie (z całym szacunkiem dla P. Pawła) niech tak zostanie a my poszukajmy coś jeszcze. Nie brałem udziału w projekcie MC pilot, ale zegarek odkupiłem z trzeciej ręki ludzie zaczepiają mnie i pytają o niego.

Może popróbujmy coś w tym stylu...?

 

Może zegarek upamiętniający pistolet VIS ;-) ?

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_Vis_wz._35

 

W ramach opcji nr 3. Czyli Casuala.

 

Tak jakoś mi przyszło kiedyś do głowy....a inspiracja mi się nasunęła gdy natknąłem się na to:

 

hamilton2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było wybrać. Postawiłem na okrągłego bauhausa, pomimo, że uwielbiam kostki. Chyba w tym kształcie będzie najlepiej wyglądał.

Chronos Art - propozycja stanowczo nie na zegarek klubowy.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako miłośnik militariów i uzbrojenia jestem za. Tylko żeby był 42mm+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, motyw VIS-a fajny i ciekawy...


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna tarcza i srebrne indeksy w kształcie naboi + grafika pistoletu na dole tarczy....takie tam moje kosmiczne wizje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się pomysł Regulatora Pawła Jankowskiego. 

Głos oddałem na projekt Chronos-Art Pawła. 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pistoletem fajny pomysł, ale raczej nie na klubowy lecz forumowy, dla miłośników militariów.

Odnośnie Schaumburga to słabo to widzę :( To malutka manufaktura z długa listą zamówień :( , no i zegarek na pewno będzie niebotycznie drożał z każdą zmianą stylistyki. 

 

Bruno Sohne specjalizuje się raczej w kwarcowych zegarkach.

 

Grzesiek z mojej stajni tylko Davosa jest wstanie podjąć temat. EPOS - 100 tarcz to minimum, ale obecnie inny projekt tam się rodzi :P

 

Mnie  po głowie chodzi jakiś sympatyczny pilocik.  Przejadła mi się klasyka i divery. Coś na kształt vintage też nie bardzo.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie w ankiecie jest za duży kontrast.

 

Ręcznie wykonywany Chronos Art vs Made in China... :blink:

 

albo wszystko albo nic...

 

EDIT: widzę, że nie tylko ja mam taki pogląd, tym samym wstrzymuję się od oddania głosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinski zegarek jako oficjalny klubowy raczej nie przejdzie, juz predzej jako forumowy ;)

 

Z przedstawionych opcji niestety nic nie wybieram i wstrzymuje sie od glosu. Opcja nr 1 niestety nie na moja kieszen a pozostale dwie mnie nie interesuja :(


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pistoletem fajny pomysł, ale raczej nie na klubowy lecz forumowy, dla miłośników militariów.

Odnośnie Schaumburga to słabo to widzę :( To malutka manufaktura z długa listą zamówień :( , no i zegarek na pewno będzie niebotycznie drożał z każdą zmianą stylistyki. 

 

Bruno Sohne specjalizuje się raczej w kwarcowych zegarkach.

 

Grzesiek z mojej stajni tylko Davosa jest wstanie podjąć temat. EPOS - 100 tarcz to minimum, ale obecnie inny projekt tam się rodzi :P

 

Mnie  po głowie chodzi jakiś sympatyczny pilocik.  Przejadła mi się klasyka i divery. Coś na kształt vintage też nie bardzo.

Paweł, to może żebyśmy posunęli się do przodu zorientuj się i napisz czy w ogóle coś Schaumburg by zrobił, na bazie czego i mniej więcej w jakiej kwocie i coś z tą Davosą. Nastepnie trzeba by tą ankiet e uzupełnić o ta ofertę czy też zalożyć nową i lecimy dalej z koksem :) Siłą rzeczy niektóre pomysły padną ( niestety jak np. Chronos-Art z uwagi na cenę) a być może inne znadja poklask.

Paweł, dawaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie ma szansy na coś po środku, powiedzmy 4-5k? Czy tylko opcja do 1000 i  6-8k. Straszna dziura po środku.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własne też liczyłem, że da rade znależć co ś za ok. 4 k. Liczyłem, że może da radę Chronos-Art ale okazało się, że nia ma na to szansy :(  Dlatego może Schaumburg, Davosa a może jednak ktoś wydrepcze ściężke do Copernicusa lub Polpory. Bo jak dla mnie tani, chiński za ok. 1k to można fajny zrobić jako forumowy ( tak jak budżetowe chrono w kwarcu) a na klubowca coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Davosy to coś w ten deseń ewentulanie :

6129_DAVOSA-Military-optymalny-zegarek-d

Davosa-Rallye-Pilot-Chronograph_3.jpg

 

Schaumburga zapytam, ale czarno widzę. Do Schaumburga możemy pojechać na seminarium i sami sobie zrobić klubasa :) 


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że pilocik ma 40mm. Może cos na bazie jakiegoś w rozm. 42mm, jakaś koperta ze starszych modeli? Ale osobiście wolałbym Schaumburga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta ankieta. Jeszcze pomyslu nie ma a juz ktos nam tu ogranicza wybor ankietami. Spokojnie, zobaczmy kto i co moze zrobic najpierw.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że pilocik ma 40mm. 

Dlatego wrzuciłem chrono 42 mm.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.