Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Glycine Combat 6 Classic Automatic na MS za 290$

Wersja 43mm i 36mm, na bransolecie. Jak nie trafi na celny, to będzie poniżej 1k pln.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Glycine Combat 6 Classic Automatic na MS za 290$

Wersja 43mm i 36mm, na bransolecie. Jak nie trafi na celny, to będzie poniżej 1k pln.

Niestety zostały już tylko 36 mm.

Bambino 10% off na creationwatches. Chyba trzeba się szybko decydować

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Kanadyjski halgray ma nowy projekt na kickstarter. Choć dla mnie zbyt duże podobieństwo do horneta, ktory jest super. Ale ceny atrakcyjne, przynajmniej na początek

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Ktoś miał styczność z marką Stuhrling? Na massdropie ich zegarek Stuhrling Depthmaster 883, automaty, WR200. Cena 130 dolarów.

Werk o którym nie słyszałem i chciałbym się czegoś dowiedzieć - Claro-Semag CL-888

Warto?

m5U7Px9FSzCOk569VTuv_pcbanner.jpg?auto=f

W CW pojawiły się w dobrych cenach dwa popularne i trudno dostępne modele Seiko: Flightmaster SNA411P1 i najładniejsza piątka SNKL23J1. Kto zainteresowany niech kupuje póki są dostępne.

SNA411P1-2.jpg?1477408534SNKL23-2.jpg?1485117189

Seiko 5 faktycznie wykupiony błyskawicznie. Ja tak czekam na Seiko SRPA25K1, ostatnio był za 110 funtów na CW...

Panowie, na brytyjskim eglabalu wisi takie oto cudo:

https://www.eglobalcentraluk.com/tissot-chemin-des-tourelles-automatic-42mm-mens-watch-t099.407.22.037.00.html

210 funtów to +/- 1.000 pln, przy cenach w naszych sklepach na poziomie ok. 3.400

moze wersja kolorystyczna nie każdemu przypadnie do gustu, ale cenowe "wow" chyba oczywiste ....

Czy ktos zechciałby sie wypowiedzieć n/t tej oferty? czy to faktycznie jakis szał? ktos może ma taki zegarek?

Szukam czegos w prezencie mlodszemu bratu na urodziny i tak sie zastanawiam.

Edited by GUAPO

Jeśli ktoś reflektuje to od dzisiaj na Massdrop wszystkie Glicyne Airman 42, 44 i 46 są za 550 USD. :)

A ja mam pytanie o Mass Drop.

Czy kupowaliście tam? Jakościowo zegarki będą takie same? Czy gwarancja w PL będzie działać, no i czy cło + VAT dopłacacie, czy czasami tego tam nie nalicza? Jak to jest?

Pozdrowienia!

Te zegarki nie różnią się niczym od reszty sprzedawanej gdzie indziej, ale z gwarancją jest różnie. Czytaj opis. Ja przyjmuję, że jej nie mam. Osobiście czekam teraz na Victorinoxa, który faktycznie żadnej gwarancji nie ma, ale cena była wyborna... To jest trzeci zakup. Poprzednie dwa, czyli zegarek i Zippo dla kumpla i nic nie doliczono, ale kupując tam nie powinieneś się raczej nastawiać an brak dopłat.

Edited by Krygo

Płaci się opłaty celne. Doliczasz około 25% do ceny końcowej. O gwarancji w Polsce możesz zapomnieć. Zegarek musi być kupiony z autoryzowanego sklepu z oficjalnej listy Glycine - na stronce Glycine wszystko jest opisane. Dostajesz międzynarodową gwarancję taką samą jak w autoryzowanych sklepach ale bez pieczęci sklepu tylko z nadrukiem Global Inc...coś tam :) Chyba, że coś się zmieniło to proszę o info

Płaci się opłaty celne. Doliczasz około 25% do ceny końcowej. O gwarancji w Polsce możesz zapomnieć. Zegarek musi być kupiony z autoryzowanego sklepu z oficjalnej listy Glycine - na stronce Glycine wszystko jest opisane. Dostajesz międzynarodową gwarancję taką samą jak w autoryzowanych sklepach ale bez pieczęci sklepu tylko z nadrukiem Global Inc...coś tam :) Chyba, że coś się zmieniło to proszę o info

Jeżeli nie dają rachunku to gwarancją global można się podetrzeć niestety. Przynajmniej w serwisie w Holandii. Do karty gwarancyjnej glycine potrzebny jest rachunek

Rachunek dają. Poza tym masz wgląd do poprzednich transakcji i wydrukować rachunek z każdego poprzedniego zakupu. Ale rachunek z MD i tak się na nic nie przyda. Tak samo jak każdy przedsiębiorca może wystawić rachunek. Tylko z oficjalnej sprzedaży albo po gwarancji. Ja wolę z nieoficjalnej połowę taniej :)

W Holandii bez problemów naprawiają Glycine z rachunkiem z MD. Karta gwarancyjna nie jest potrzebna.

W sumie niektóre zegarki są bardzo ciekawe. Dzis na MD jest Orient Moko II za 129 $. Brzmi nieźle, za tyle kupowałem swojego pierwszego ale bambino :-)

Tylko akurat ten "drop" chyba dotyczy tylko Kanady i USA :( Ale niektóre zegarki są ciekawe. Też na Jomashop widziałem całkiem niezłe promocje. 

Te zegarki nie różnią się niczym od reszty sprzedawanej gdzie indziej, ale z gwarancją jest różnie. Czytaj opis. Ja przyjmuję, że jej nie mam. Osobiście czekam teraz na Victorinoxa, który faktycznie żadnej gwarancji nie ma, ale cena była wyborna... To jest trzeci zakup. Poprzednie dwa, czyli zegarek i Zippo dla kumpla i nic nie doliczono, ale kupując tam nie powinieneś się raczej nastawiać an brak dopłat.

A na jakiego Victorinoxa czekasz? :)

Ja czekam na 2gi zegarek z MD. Przy pierwszym zero opłat. Chyba nie ma reguły, raczej kwestia szczęścia.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka