Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gregorian

Bitwa na Łucze !

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli piszesz o tym moim z Kat 3, to mam takie dwa, więc może jednego Ci odsprzedam :) Ale jeszcze nie dziś ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, tylko bez takich. Ja i tak już ledwo ledwo powstrzymuję się żeby już niczego w tym roku nie kupować. Wystarczy, że po napisaniu postu zapytałem o Łucze Allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ochłonąłem i czas na komentarz i oceny, zegarki ciekawe i oceniałem je nie pod kątem rzadkości a swojego EGO i gustu więc wyniki mają się tak:

 

1 (musza): N

2 (lekka): N i G - remis tutaj ciężko mi było się zdecydować oba są "w to mi graj :) "

3 (średnia): N - nie przepadam za futbolem, ale czarna tarcza z pozłacaną kopertą ładnaaaa :o

4 (półciężka): N i G - remis znowu - ta pierestrojka tak brzydka dla mnie, że  aż ładna :D

5 (ciężka): G czekoladka mniam mniam

 

Podsumowując: Nightdream 4 pkt vs. Gregorian 3 pkt


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem remis jest jak najbardziej sprawiedliwy i koniecznie musi być druga walka :D

Czułem że pojawi się Olimpijski i obstawiałem elektromechanicznego (notabene poszukuję sprawnego mechanizmu :( )

Takiego jak w finale pokazał Artur to jeszcze nie widziałem.

 

Świetna "walka" - szacun Panowie :)

Żałuję że nie mogłem oglądać na "live"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa ,dla mnie " N " ,ale mini :) minimalnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem remis jest jak najbardziej sprawiedliwy i koniecznie musi być druga walka :D

Czułem że pojawi się Olimpijski i obstawiałem elektromechanicznego (notabene poszukuję sprawnego mechanizmu :( )

Takiego jak w finale pokazał Artur to jeszcze nie widziałem.

 

Świetna "walka" - szacun Panowie :)

Żałuję że nie mogłem oglądać na "live"

Niech żałują wszyscy, którzy nie oglądali potyczki na żywo. Emocje były nieziemskie. Chętnie to powtórzę za np. miesiąc? :D

Dziękuję za docenienie finalisty. W tym stanie jest nie do zdobycia co najmniej od 3 lat podobno. Wyrwałem go za sporą kasę, ale warto było!


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ciężko oceniać... wg mnie obaj macie fajne zegarki.

A możę kiedyś zrobimy mały pojedynek na Pobiedy?

Chętnie wezme udział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj działo się , działo..

Naprawdę zachęcam wszystkich do takich bitew i pojedynków ponieważ emocje są naprawdę duże i zabawa świetna.

 

Zasady każdy może ustalać dowolne - ja stworzyłem tylko zarys.

Można walczyć nie tylko na nowe nabytki ale i na to co się ma w kolekcji - zależy tylko od każdorazowego dogadania się między uczestnikami. 

Tak samo z kwestią punktacji i liczby czy jakości kategorii (może być tylko od śr. do ciężkiej itp.).

Na pewno z punktu widzenia sportowego - jeśli ma być klarowny zdecydowany wynik - to tylko ankieta załatwia sprawę albo większa liczba ocen od kibiców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz…a może zrobimy pojedynek na drewniane i kamienne rakiety? ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety zaczołem ale nie skończyłem mój ból był straszny,skończyło się na morfinie i mój doping się zerwał (niestety szpital i pogruchotane kości)

Gratki dla zawodników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie ankietę przygotuj Gregorian do następnego pojedynku, tylko nie wiem czy się da na 5 kategorii.

 

Ankieta - to tylko w gestii moderatora

 

Grzegorz…a może zrobimy pojedynek na drewniane i kamienne rakiety? ;)

 

 Taa :) To może od razu na drewniane Cornaviny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ankieta - to tylko w gestii moderatora

 

 

 Taa :) To może od razu na drewniane Cornaviny :)

Jako założyciel wątku możesz chyba założyć ankietę a jak nie to porozmawiaj z Krzyśkiem. Widzę że już podpiął temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam ,że tych "ruskich", jest tak dużo.

Ja przyjąłbym pojedynek na polskie Błonie ,ale to temat zaściankowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba rację z tymi ankietami. To faktycznie można zrobić samemu - będę testował w wolnej chwili.

 

Natomiast wydaje mi się, że najwłaściwszy układ to chyba byłby subdział "Bitwy, wojny, pojedynki" gdzie zakładane byłyby kolejne osobne bitwy jako tematy. Wtedy każda bitwa miałaby swoją ankietę - bo tutaj do nowej bitwy trzeba by kasować poprzednią ankietę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się też wypowiedzieć :)

 

1:G

2:N

3:N

4: Straszny dylemat Remis!

5:G Niesamowity! Jeden z nielicznych kwarców, którego to "nie wstydziłbym" się nosić :) Jeden z piękniejszych!

 

Czyli rzeczywiście zasłużony remis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz chyba zmienić tytuł - to dobry pomysł :)

Edit

Co do reszty to już chyba do Krzyśka trzeba się zwrócić o pomoc.

Taki dzial jak proponujesz byłby najlepszy.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba rację z tymi ankietami. To faktycznie można zrobić samemu - będę testował w wolnej chwili.

 

Natomiast wydaje mi się, że najwłaściwszy układ to chyba byłby subdział "Bitwy, wojny, pojedynki" gdzie zakładane byłyby kolejne osobne bitwy jako tematy. Wtedy każda bitwa miałaby swoją ankietę - bo tutaj do nowej bitwy trzeba by kasować poprzednią ankietę ?

Oddzielny subdział jest chyba nieodzowny ;) Zapowiada się wojna na wielu frontach a robiąc te potyczki w tym temacie, zrobiłby się niezły bajzel. 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz chyba zmienić tytuł - to dobry pomysł :)

A ja uważam, że ten tytuł powinien zostać. Należałoby stworzyć oddzielny subdział, do którego można wtedy podpiąć ten temat, jako pionierski.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pokazaliście piękne zegarki i czekam na następne odsłony pojedynku na zegarki

 

a to moje oceny

1 - G

2 - N

3 - N

4 - G

5 - N


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Gość
    • Przez Topaz
      Przeszukiwałem FORUM i nie znalazłem jednolitego tematu, dlatego zakładam taki wspólny wątek (proszę o Administratorów ewentualne o skorygowanie/zamknięcie wątku).
       
      Spotykam się coraz częściej z zegarkami, głównie z mińskiej fabryki Łucza, oznaczonymi "сделано в Беларуси".
       
      Sądzę, że umieszczanie ich w wątkach o zegarkach radzickich czy rosyjskich jest błędem. Oddajmy sprawiedliwość naszemu sąsiadowi i pokazujmy jak się rozwija białoruski przemysł zegarkowy.
       
       
      Dla zachęty i rozpoczęcia dyskusji pokazuję takiego kwarcowego Łucza:
       
       

    • Przez Zeno
      Będę w kwietniu przejeżdżał przez Grodno i planowałem kupić tam miejscowy zegarek. Jak żona się tym dowiedziała, obejrzała go i kazała sobie kupić taki sam, tylko z logiem World of Tanks.  Lubi zegarki, gra w czołgi, nie jest złą żoną, więc spełnię jej życzenie.
       
       

       
       
      I teraz pytanie:
      Znacie jakiś sklep w Grodnie, w którym sprzedają Łucze?
      Wiecie, jak zrobić - zamówić przez Internet? - żeby dostarczyli ten model do sklepu?
       
      Googlowałem, ale bez rezultatu
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.