Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Skoki Narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już kobiety mają występować na igrzyskach to jestem za powrotem do tradycji -czyli nago :) ,innaczej to cholera wie czy to chłop czy baba :D :D :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha ja wiem, że panczenistki nie mają czym oddychać, ale nie wszystkie olimpijki tak wyglądają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoki skokami ale za chwile startuje Justyna na 10km klasykiem

obstawiam optymistycznie  4-5 miejsce przy formie jaką aktualnie prezentuje

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

dobrze na razie idzie :-) po 5km jest 1

 

mamy drugie złoto brawo

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Justyna! dobrze, że przytarła nosa " ekspertom" - szczególnie Korzeniowskiemy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest złoto !!!!!

 

Ona jednak jest niesamowita, wręcz niemozliwe jest to jak dobrze się to skończyło  biorąc pod uwagę to co się działo przez ostatnie 3 misiące. Ja jakikolwiek medal  przed biegiem brałbym w ciemno.

 

No i Marit zupełnie nie wytrzymała tego biegu kondycyjnie. Tak było ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ekspertom" ... Paulina Chylewska ostatnio zrobiła z Kamila Kamilę także pozdrawiam serdecznie ekspertów.

 

I bardzo dobrze! Pokazała klasę i wygrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Miło, że jest kolejne złoto :) Trzeba przyznać, że ostro powalczyła i szacunek się jej należy :)

 

PS: ale ja jakoś jej specjalnie nie lubię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolisz norweskie astmatyczki? B)

 

Ich wywiadów przynajmniej nie słyszę w mediach ;) ale nie ukrywam, że cała dyscyplina jest mi dosyć obojętna bo mnie strasznie nudzi. Pomimo, że na nartach sam lubię pobiegać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed biegiem na 10 km TVP pokazała mini dokument o Marit. Główną rolę odegrała stodoła na siano i traktor jej ojca ;)

Ze sportów biegowych moim zdaniem atrakcyjniejszy jest biatlon.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Miło, że jest kolejne złoto :) Trzeba przyznać, że ostro powalczyła i szacunek się jej należy :)

 

PS: ale ja jakoś jej specjalnie nie lubię :P

 

Dlaczego?

Nie rozumiem tej nagonki i nielubienia Justyny. Zupełnie. Po prostu mówi co myśli, ma charakter a to jest do tego katorżniczego sportu bardzo potrzebne!

Nie poddaje się, zmierza do celu za wszelką cenę nawet własnego zdrowia. Niestety aby pokonać astmatyczki trzeba wykrzesać z siebie nadludzkie pokłady energii. Ja widziałem jak ona trenuje. Biega z przywiązaną oponą od ciągnika do pleców !!! 80% facetów by tej opony nawet z miejsca nie ruszyła.

Widać rosyjską szkołę jej trenera. Metody proste ale skuteczne. Justyna nie jest najlepsza jeśli chodzi o technikę ale jest najlepsza pod względem wytrzymałości. I to wystarcza na biegi 10km i 30km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dlaczego?

Nie rozumiem tej nagonki i nielubienia Justyny. Zupełnie. Po prostu mówi co myśli, ma charakter a to jest do tego katorżniczego sportu bardzo potrzebne!

 

Mnie się wydaje, że to nie jest kwestia nielubienia. Fora Onetu, WP itp. portali są pełne kozaków zza ekranu komputera, którzy mają tyle radości ile komuś krwi napsują. Hate wylewa się strumieniami. Obecnie każdemu można naubliżać bez powodu i większość przechodzi nad tym do porządku dziennego. Żyjemy w nienormalnych czasach… niestety. Wmawia się ludziom, że dewiacje są normalnością, a chamstwo nowomową. Świat się zmienia, niekoniecznie na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz 100% racji. Ja myślę, że te komentarze złośliwe wręcz wulgarne pod artykułami o Justynie to przejawy frustracji ludzi. Ludzie w Polsce są sfrustrowani i znerwicowani -  bezprawiem, brakiem pracy, pewnego rodzaju beznadzieją. Te frustracje wylewają na innych ludziach, najlepiej na tych którym się coś udaje i wydają się nieosiągalni, najlepiej w taki sposób aby nie ponieść za to konsekwencji czyli najlepiej przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz 100% racji. Ja myślę, że te komentarze złośliwe wręcz wulgarne pod artykułami o Justynie to przejawy frustracji ludzi. Ludzie w Polsce są sfrustrowani i znerwicowani -  bezprawiem, brakiem pracy, pewnego rodzaju beznadzieją. Te frustracje wylewają na innych ludziach, najlepiej na tych którym się coś udaje i wydają się nieosiągalni, najlepiej w taki sposób aby nie ponieść za to konsekwencji czyli najlepiej przez internet.

 

Toć przecież Stanisław Lem powiedział coś w stylu:

 

"Dopóki nie zajrzałem do Internetu, nawet nie przypuszczałem, że na świecie jest aż tylu idiotów".

 

Obecnie Internet jest nawet w lodówce i ma go każdy ciul, a dostęp do niego powinien być ściśle reglamentowany i bardzo drogi. Niestety, nie zawsze każdy wynalazek należy dawać wszystkim - z tego samego powodu, dla którego małpie nie daje się brzytwy


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć przecież Stanisław Lem powiedział coś w stylu:

 

"Dopóki nie zajrzałem do Internetu, nawet nie przypuszczałem, że na świecie jest aż tylu idiotów".

 

Obecnie Internet jest nawet w lodówce i ma go każdy ciul, a dostęp do niego powinien być ściśle reglamentowany i bardzo drogi. Niestety, nie zawsze każdy wynalazek należy dawać wszystkim - z tego samego powodu, dla którego małpie nie daje się brzytwy

Dodam od siebie- i co "głupsi" to bardziej biegli w tym medium...... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to nie jest kwestia nielubienia. Fora Onetu, WP itp. portali są pełne kozaków zza ekranu komputera, którzy mają tyle radości ile komuś krwi napsują. Hate wylewa się strumieniami. Obecnie każdemu można naubliżać bez powodu i większość przechodzi nad tym do porządku dziennego. Żyjemy w nienormalnych czasach… niestety. Wmawia się ludziom, że dewiacje są normalnością, a chamstwo nowomową. Świat się zmienia, niekoniecznie na lepsze.

Przykra prawda, a kolejne pokolenia co raz gorsze.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 5 postów nade mną macie rację. Ba nawet ja się zaczynam swojego pokolenia bać... bo to już te czasy kiedy 16 latki miały po 2 dzieci...

 

Ale co do sportu. Nie mówię, że kogoś nie lubię. Owszem mam swoich faworytów jak Prevc, młody Tepes, a nie np. Kubacki w skokach, ale lubię wszystkich. No dobra oprócz Hamiltona, bo ten to mnie drażni i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra oprócz Hamiltona, bo ten to mnie drażni i już.

 

Hamiltona nie lubisz?

Przecież to naprawdę fajne zegarki były ;)

 

post-23302-0-43465300-1392384004_thumb.jpg

 

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale co do sportu. Nie mówię, że kogoś nie lubię. Owszem mam swoich faworytów jak Prevc, młody Tepes, a nie np. Kubacki w skokach, ale lubię wszystkich. No dobra oprócz Hamiltona, bo ten to mnie drażni i już.

A ja Vetela :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz 100% racji. Ja myślę, że te komentarze złośliwe wręcz wulgarne pod artykułami o Justynie to przejawy frustracji ludzi. Ludzie w Polsce są sfrustrowani i znerwicowani -  bezprawiem, brakiem pracy, pewnego rodzaju beznadzieją. Te frustracje wylewają na innych ludziach, najlepiej na tych którym się coś udaje i wydają się nieosiągalni, najlepiej w taki sposób aby nie ponieść za to konsekwencji czyli najlepiej przez internet.

Po prostu IDEALNIE ujęte w kilku słowach nasze codzienne życie - gdy zaczynasz do czegoś dochodzić ciężką pracą zaczyna to kłuć w oczy wszystkich dookoła i nie wiedzieć czemu stajesz się ich wrogiem - to po prostu zawiść zazdrość że jemu/jej się udało do czegoś doszedł/doszła a ja dalej gówno mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu IDEALNIE ujęte w kilku słowach nasze codzienne życie - gdy zaczynasz do czegoś dochodzić ciężką pracą zaczyna to kłuć w oczy wszystkich dookoła i nie wiedzieć czemu stajesz się ich wrogiem - to po prostu zawiść zazdrość że jemu/jej się udało do czegoś doszedł/doszła a ja dalej gówno mam

Po prostu ciągle jesteśmy na etapie transformacji kulturowo-gospodarczo-politycznej… to potrwa jeszcze z 10-20lat, aż wszystko się ureguluje, przeciętni ludzie osiągną właściwy poziom życia(niestety obecnie prawie nic temu nie sprzyja, co jest przykre) i zbliżymy się do Holendrów czy Niemców. Ostatnich 200 czy 250 lat nie było nam zbyt przychylnych, ale jak widać, jeśli przetrwamy ten czas transformacji, jest duża szansa, że stworzymy bardziej przyjazny i zamożny kraj. Mam nadzieję...

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż jestem kobietą i interesuję się ciuchami, ale czasami aż mi głupio ubrać coś fajnego wychodząc na zakupy czy do pracy, bo wiem, że zaraz inne dziewczyny będą się na mnie gapić i mnie obgadywać... a w innych krajach? Olewka totalna. Nosisz co chcesz, nawet futro przy +30 stopniach. Tylko u nas taka zawiść, zazdrość i nie wiem nawet jak to nazwać, bo wiele młodych osób po prostu boi się mieć swój styl, bo zaraz ktoś im wytknie to i owo.

 

Zegarki mi się podobają, ale HamiltOFF i już. A Vettel to u mnie nad biurkiem wisi... reklama Casio Edifice Red Bull F1 Racing, bo plakatu się jeszcze nie doczekałam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a w innych krajach? Olewka totalna. Nosisz co chcesz, nawet futro przy +30 stopniach. Tylko u nas taka zawiść, zazdrość i nie wiem nawet jak to nazwać, bo wiele młodych osób po prostu boi się mieć swój styl, bo zaraz ktoś im wytknie to i owo.<br /><br />

<br />Zawiść i zazdrość mamy na poziomie wyśrubowanym, ale debilizm pozostaje chyba jednak debilizmem niezależnie od długości i szerokości geograficznej.<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się czasami nazywa też moda :) Nawiązując do tego co napisałam wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.