Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Recommended Posts

W takim razie te 43 mm będzie w sam raz. Ważne żeby tobie pasowało.

Mechanizm w kwarcowych chrono jeden z fajniejszych, w dodatku poprzez system DS dobrze zabezpieczony. Pasek jest tez z zapięciem motylkowym co dodatkowo przemawia za ta certina.

Edited by Balansujący Na Osi

przyjechała,

poleży i poczeka aż będzie potrzebna na jakieś przeprosiny :blink:

/klikać?

post-92558-0-63419700-1537120405_thumb.jpg

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Jeden z najładniejszych zegarków kobiecych jakie widziałem w ostatnich miesiącach. Chciałem sobie kupić od razu tak mi się spodobał ale ona mowi że jej się nie podoba. :-( A taki ładny zegarek bym miał. ;-)

Gratuluję zakupu gustu.

Dzięki, to rzeczywiście śliczny zegarek. Namawiaj, proś - to dla jej dobra

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Mam pytanie. Dzwoniłem do sklepu dzisiaj, żeby się upewnić, że zegarek nie jest ze zwrotu itp. 

Dostałem informacje, że nie jest ze zwrotu- jest prosto z magazynu, nikt go nie miał na ręce. 

Spytałem o folie zabezpieczające i uzyskałem odpowiedź, że są na dekielku i na zapięciu. 

Na pytanie czy jest na szkle z przodu uzyskałem odpowiedź, że nie.

Poprosiłem o dokładne sprawdzenie zegarka i Pani powiedziała mi, że nie nosi śladów użytkowania,

że jedyne do czego by się mogła przyczepić to widać na 3 zapięciu jakby minimalnie, że to zapięcie motylkowe było tam zapinane. 

Moje pytanie do posiadaczy certin. Jak to jest z foliami itd? :)

Strona pewniak jeśli o to chodzi, nie chcę robić reklamy czy antyreklamy, więc może wstrzymam się z podawaniem nazwy, 

ale jedna ze słynniejszych :)

Chodzi o to, że kupując zegarek nowy nie chciałbym, żeby był de facto używany :)

Wiadmo jak jest ze zwrotami, stąd moje pytanie :)

Edited by rafalw94

Wczorajszy zakup, nie mój świat, ale jak widzę pełny zestaw, to nie mogę się oprzeć.

e6bf2406ce95ce072b28651ac37e20d3.jpg

Miłośnik marki Enicar.

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Mam pytanie. Dzwoniłem do sklepu dzisiaj, żeby się upewnić, że zegarek nie jest ze zwrotu itp.

Dostałem informacje, że nie jest ze zwrotu- jest prosto z magazynu, nikt go nie miał na ręce.

Spytałem o folie zabezpieczające i uzyskałem odpowiedź, że są na dekielku i na zapięciu.

Na pytanie czy jest na szkle z przodu uzyskałem odpowiedź, że nie.

Poprosiłem o dokładne sprawdzenie zegarka i Pani powiedziała mi, że nie nosi śladów użytkowania,

że jedyne do czego by się mogła przyczepić to widać na 3 zapięciu jakby minimalnie, że to zapięcie motylkowe było tam zapinane.

Moje pytanie do posiadaczy certin. Jak to jest z foliami itd? :)

Strona pewniak jeśli o to chodzi, nie chcę robić reklamy czy antyreklamy, więc może wstrzymam się z podawaniem nazwy,

ale jedna ze słynniejszych :)

Chodzi o to, że kupując zegarek nowy nie chciałbym, żeby był de facto używany :)

Wiadmo jak jest ze zwrotami, stąd moje pytanie :)

Hmm... jeśli zegarek nie jest porysowany czy poobijany to w czym problem? Bo ktoś zapią zapięcie, które służy do zapinania?:) Rozumiem jeśli sprzedawca chce wcisnąć zegarek zmaltretowany, przymierzany tysiące razy, posiadający ryski... ale czasem ludzie popadają w paranoje...

Nie kojarze bym na ktorejkolwiek z zakupionych certin mial folie na szkle, a jedna dziurka na zapieciu bedzie miala slady nawet od lezenia w pudelku, wiec wydaje mi sie ze wszystko ok. 

Pozdrawiam,

Janek

00b35e1bdd0e6d89gen.jpg

Zegarek doszedł. Nie nosi żadnych śladów użytkowania ale w środku na dolnym chronografie w okolicach godziny 5 jest w środku jakby jakieś ciało obce albo niedomalowane.. Nie wiem jak to nazwać, taka biała mała kreseczka (chronograf dolny między godziną 3-4)

Edited by rafalw94

Jak kupowałeś wysyłkowo, a ma Cię to drażnić, to możesz zegarek odesłać.

Ewentualnie, jak da się z tym żyć, to możesz wyrwać jakiś rabat, albo gratis ;)

Edit:

Swoją drogą zegarek bardzo ładny.

Edited by pablozpueblo

Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Wysyłkowo :) właśnie mam trochę taki charakter, że wydaje mi sie że na dłuższą metę będzie mnie to wkurzać, chociaż zegarek jest śliczny i już moja ręka się z nim zaprzyjaźniła :) Jeszcze prosiłem w sklepie, żeby dokładnie obejrzały Panie zegarek przed wysyłką i dostałem zegarek z paprochem :(

Guest fidelio

Faktycznie, odsyłaj. Skoro kupowany wysyłkowo, to masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Nie noś go i odsyłaj :-)

Nie noszę, przymierzyłem tylko 2 razy na rękę, oczywiście folie zabezpieczające i metka oryginalnie przypięta jest. Dobrze, że łapczywie nie zdjąłem ich. Zegarek już w pudełeczku leży i będzie czekał na wysyłkę. Jeszcze jutro zadzwonię do sklepu i spytam, co proponują jeśli chodzi o wymianę na ten sam model. Jaki byłby czas realizacji. Oczywiście nie omieszkam też lekko op*erdolić personelu, zwłaszcza, że prosiłem o dokładne sprawdzenie. Ja dokładnie sprawdzać nie musiałem, żeby zobaczyć ten paproch ;)

Trudno będzie nie zauważyć, bo troszkę rzuca się to w oczy niestety. Chociaż ja jestem estetą, więc może faktycznie masz racje, że ktoś będzie zadowolony i nie zauważy tego :) Niestety najgorsze jest to, że widnieje informacja na stronie, że zegarek na zamówienie i czas oczekiwania to 14 dni :) Chyba nie pozostanie mi nic innego jak czekać, bo cena na większości portali, to 2980, mi się udało wyrwać go za 2644 po rabacie :)

Źle to powiedziałem. Katalogowa cena, to 3200 z hakiem. Większość stron z automatu daje rabat 12%. Mi się udało jeszcze zbić 10% za pomocą kodu rabatowego :D