Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam GW-5000, macie jakieś namiary :)

Też cały czas szukam, tzn może nie szukam tylko czekam na okazję w PL, szukać nie trzeba bo można zamówić od ręki za 300$ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest. Z powodu tajfunu, długo musiałem czekać na dostawę.

 

Dzięki z tego miejsca dla Tomasza, który zachęcił mnie swoim nagraniem do zakupu.

 

Ktoś zapyta o rozmiar. Cóż, nadgarstek to płaskie 18,5 cm i ledwo, średnio, radzi on sobie z Kingiem. Tylko dlatego, że lubię duże zegarki, kolejny pozytywowy Casio zostaje w kolekcji.

 

13334943_DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)

Dzięki z tego miejsca dla Tomasza, który zachęcił mnie swoim nagraniem do zakupu. (...)

Istvan, cieszę się, że moja recenzja okazała się dla Ciebie przydatna. Zegar genialny, nieprawdaż? Rozmiar robi robotę, nie pozostawia nikogo obojętnym. :) Niech się nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Rangeman, jest King, pozostaje więc Frogman. To idealne trio. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matej, pamiętasz, jak w zeszłym roku brałem od Ciebie tą metalową szlufkę "SINCE 1983"? Właśnie doczekała się premiery. :) Prawie półtora roku szukałem zegarka, na pasek którego by pasowała (próbowałem do GR-B100, ale niestety ma za gruby pasek, na paru innych też było średnio) i wreszcie jest: GW-2310FB. Przymierzyłem, założyłem i z efektu jestem bardzo zadowolony. Fajnie te błyszczące boki szlufki komponują się z błyszczącym pierścieniem pod bezelem. Jeszcze raz dzięki za udany deal. :)1a4a92ede1a3ac5c1807553154469130.jpge5175454bcc4446cbdb2d7ed7a146584.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matej, pamiętasz, jak w zeszłym roku brałem od Ciebie tą metalową szlufkę "SINCE 1983"? Właśnie doczekała się premiery. :) Prawie półtora roku szukałem zegarka, na pasek którego by pasowała (próbowałem do GR-B100, ale niestety ma za gruby pasek, na paru innych też było średnio) i wreszcie jest: GW-2310FB. Przymierzyłem, założyłem i z efektu jestem bardzo zadowolony. Fajnie te błyszczące boki szlufki komponują się z błyszczącym pierścieniem pod bezelem. Jeszcze raz dzięki za udany deal. :)

Super wygląda

Byłem ciekawy do którego modelu ja założysz :)

Ciekawy zegarek.

Również dziękuję

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No doubt, że to Watchshop. I teraz zgaduję: GR-B100-1A3ER?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watchshop, musiałem odkupić podstawowe cyfraki :)

 

Powaga? To na którym Watchshopie Romka w dobrej cenie dają? Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dwa zegarki wystawione na bazarku.Jeden mogę zamienić na jakiegoś kwadraciaka z zakręcanym deklem w stanie 10/10.Jest teraz taki rocznicowy który by mnie interesował.Jakby ktoś chciał się dziszoka pozbyć to dajcie znać.Mam wszystkie zegarki takie wielkie i potrzebuję coś mniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaga? To na którym Watchshopie Romka w dobrej cenie dają?

Na niemieckiej stronie był jeszcze w środę wyjściowo za 224 jurków + 15% rabatu od tego ... czyli 190 juro  :)

Niestety już podskoczył na 242  :(

Kostka jeszcze jest w dobrej cenie i GW-3000  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckiej stronie był jeszcze w środę wyjściowo za 224 jurków + 15% rabatu od tego ... czyli 190 juro :)

Niestety już podskoczył na 242 :(

Kostka jeszcze jest w dobrej cenie i GW-3000 :)

Kuźźźwa przegapiłem. A Romka to bym też odkupił... No ale nic to - poczekamy na jakieś kolejne promo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem Romka w środę przed północą i poszedłem spać a rano miałem dać cynk o dobrej cenie i już nie było  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to strona ? Bo może gw3000....

Niemiecki Watchshop. Wchodzisz na normalny Watchshop, wybierasz niemiecką flagę i tyle. Co ciekawe, dane do logowania działają na każdej wersji Watchshopu. Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak bo na początku tak nie było.

Jak coś to na 15% jest kod YWAIT i działa wszędzie nawet tam gdzie dają 10 :D

No i oczywiście na drugi dodatkowe 15% :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźźźwa przegapiłem. A Romka to bym też odkupił... No ale nic to - poczekamy na jakieś kolejne promo. :)

A niedaleko, bo w zegarkowe okazje wrzuciłem info.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.