Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng

Udało mi się go przeczytać - brak słów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie udało mi się przeczytać, ale jak obserwuję życie, to frustratów nie brakuje na świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki był mój plan!

Aby temat Roleksa był wolny od bez sensownych rozmów o kolejkach.

Chodź wiem, ze w obecnym czasie jedno idzie w parze z drugim! ;)

Ale jak widać trochę pomogło w oczyszczeniu tematu głównego. :)

Świetny pomysł bo nie ukrywam, że przez kilka dni odechciało mi się do wątku zaglądać  :wacko: ciągle to samo a jak już doszło to wymiany zdań  ( i to mało konstruktywnych, niestety) czy mały zegarek czy duży jest bardziej męski, to już nie wiem czy należało się śmiać czy płakać  :) gdzie co niektórzy podeszli do tego baaaardzo ambicjonalnie.

Tematy, masz rację łączą się ale osobny wątek  - 

post-99839-0-12433700-1563996098.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W główny wątku się za to uspokoiło  ;)

Taaa, kłódka wisi na drzwiach ;)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, kłódka wisi na drzwiach ;)

i teraz wszyscy będziemy szukać klucza  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Towarzysze, co sie tutaj dzieje?

Jestem czytelnikiem forum choć nigdy brałem udziału w dyskusjach, postanowiłem sie jednak zalogować bo widzę że wątek Rolexa sie rozwija . Chyba sie jednak spoźniłem nieco bo jakaś blokada jest.

W zeszłym roku wróciłem ze Stanów do Polski po 11 latach i muszę napisać że widać na tutejszym forum różnice międzypokoleniowe , inne punkty widzenia i opinie . Jest tu tez sporo emocji , zupełnie niezrozumiałej.

W stanach na forum Rolexa byli miłośnicy marki , tutaj widzę że w wątku Rolexa są wszyscy ale tez miłośnicy Rolexa biegają po innych forach pilnując aby im perełkom nic sie nie stało .

Mam 7 Rolexow i chętnie wezmę w dyskusji ale w życiu nie będę krytykował kogoś z innej marki, mniej prestiżowej bo wiem że nie będę miał racji. Wiem ze kupiłem dobry zegarek ale głównie płaciłem za markę. Nie mam kompleksów i dlatego sie nie szamocze . To radzę kolegom od Rolexow , mieć dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Ci Wujku Dobra Rada :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

@Lotus muszę przyznać, że jesteś chorym psychicznie człowiekiem. Takie przypadki powinno się leczyć a takich ludzi jak ty odizolować od społeczeństwa!

Otrzymałeś bana i zalogowałeś się ponownie tylko po to żeby dalej siać syf na naszym Forum.

 

Oznajmiam wszem i wobec że blokuję obydwa Twoje konta i każde następne!!!!! Jak dobrze wiesz regulamin zabrania tego aby mieć kilka kont na naszym Forum!

sp***rzaj dziadu!

 

Edycja.

Piszesz, że nie masz kompleksów?!

 

Serio?

 

Nie wstyd Ci dalej się tak ośmieszać?

Przecież jesteś żałosny!

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na 100% ten sam użytkownik? Po IP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@Lotus muszę przyznać, że jesteś chorym psychicznie człowiekiem. Takie przypadki powinno się leczyć a takich ludzi jak ty odizolować od społeczeństwa!

Otrzymałeś bana i zalogowałeś się ponownie tylko po to żeby dalej siać syf na naszym Forum.

 

Oznajmiam wszem i wobec że blokuję obydwa Twoje konta i każde następne!!!!! Jak dobrze wiesz regulamin zabrania tego aby mieć kilka kont na naszym Forum!

sp***rzaj dziadu!

 

Edycja.

Piszesz, że nie masz kompleksów?!

 

Serio?

 

Nie wstyd Ci dalej się tak ośmieszać?

Przecież jesteś żałosny!

Pisałem o tym już dawno i nikt nie reagował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus non stop trollował w wątku Rolexa, ale też święci nie jesteście bo zamiast ignorować trolla to cały czas ktoś mu odpowiadał. Ignorowanie to najgorsze co może trolla spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując klasyka :

Szkoda Lotusa - dobry był z niego herbatnik

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus non stop trollował w wątku Rolexa, ale też święci nie jesteście bo zamiast ignorować trolla to cały czas ktoś mu odpowiadał. Ignorowanie to najgorsze co może trolla spotkać.

Dokładnie . Do tego moderatorzy czasami zbyt pochopnie reagują w innych sytuacjach a w tym przypadku byli jakoś wyjątkowo cierpliwi mimo licznych jego wpisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dokładnie . Do tego moderatorzy czasami zbyt pochopnie reagują w innych sytuacjach a w tym przypadku byli jakoś wyjątkowo cierpliwi mimo licznych jego wpisów

+1

Na więcej wyrozumiałości może liczyć kretyn, który tygodniami bełkocze jak potrzaskany w każdym wątku, obrażając wszystkich myślących inaczej, niż ktoś kto rzuci mięsem w chwili słabości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dokładnie . Do tego moderatorzy czasami zbyt pochopnie reagują w innych sytuacjach a w tym przypadku byli jakoś wyjątkowo cierpliwi mimo licznych jego wpisów

Chcesz się zamienić? Chętnie Cię przyjmiemy, zobaczysz jakie to miłe zajęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy nie są w stanie każdego nowego posta czytać i wszystkiego przesiewać.

Dlatego jak ktoś w kółko majaczy i obraża innych, to trzeba to najzwyczajniej zgłaszać- jak widać ktoś to czyta i jednak reaguje.

Inną sprawą jest, że dziwi mnie, że faktycznie tak długo się trzymał- może nikt wcześniej tego nie sygnalizował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To nie działa w ten sposób, że jak ktoś kogoś obrazi to dostaje bana i wylatuje z forum. lotus otrzymywał ostrzeżenia niejednokrotnie i był upominany niejednokrotnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sytuacji kolejkowej....

Czy ktoś ostatnio odebrał nowe GMT pepsi? Ciekaw jestem kiedy sie zapisywał bo od Kruka ciężko wyciągnąć jakąś informacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Rolex w tym macza palce

 

o ile wiem to firma nie wtraca sie w dzialania dystrybutorow w zakresie rezerwacji czy kolejek

za wyjatkiem sytuacji kiedy lamane sa zasady 'oude gewoonte' starego obyczaju

za klasyczny walek ze sprzedaza poza rynkiem grozi utrata autoryzacji

w beneluxie rynek mocno napompowala wyprzedaz btc a rolex ma zegarki na ktorych mozna zarobic

 

tapatalk

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

To nie działa w ten sposób, że jak ktoś kogoś obrazi to dostaje bana i wylatuje z forum. lotus otrzymywał ostrzeżenia niejednokrotnie i był upominany niejednokrotnie. 

 

Różni są ludzie na forum, ale już po kilku postach wyraźnie było widać, że Lotus jest skończonym kretynem, który do tego ma jakiś, tylko sobie znany, plan do zrealizowania. Moim zdaniem tych "niejednokrotnych" upomnień i ostrzeżeń było zdecydowanie zbyt dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w beneluxie rynek mocno napompowala wyprzedaz btc a rolex ma zegarki na ktorych mozna zarobic

 

Co to jest wyprzedaż btc? Bitcoin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sytuacji kolejkowej....

Czy ktoś ostatnio odebrał nowe GMT pepsi? Ciekaw jestem kiedy sie zapisywał bo od Kruka ciężko wyciągnąć jakąś informacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Niedawno odebrałem 126710BLNR z Kruka przy P3K, a zapisałem się kilka dni po premierze.

Ale pepsi to jeszcze wyższa półka "kolejkowa"  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odebrałem 126710BLNR z Kruka przy P3K, a zapisałem się kilka dni po premierze.

Ale pepsi to jeszcze wyższa półka "kolejkowa"  :D

Bez zdjęcia się nie liczy ;)

 

Wrzuć fotkę nadgarstkową! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antiquarius

tak mam na mysli bitcoina i pozostale krypto

inwestorzy 'poczuli krew' na rolexie  ;)

 

 

tapatalk

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęcia się nie liczy ;)

 

Wrzuć fotkę nadgarstkową! :)

 

Będzie wieczorkiem  ;)

Zastanawiam się jeszcze czy go zostawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wieczorkiem  ;)

Zastanawiam się jeszcze czy go zostawić...

Jeżeli mogę się dopytać, zapisywałeś się kilka dni po premierze, czyli kiedy mniej więcej?  :huh: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.