Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda. Stworzyli dział który stara się monitorować sytuacje. Zobaczymy jakie będą tego efekty.

 

ciekawe czy to coś da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fabryka Elfów w Gdańsku. Dzieciak wysłał list, to ja też skorzystałem.
 
Nie doprecyzowałem modelu, ale w sumie może być "co łaska"
 

lDhXKBs.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W złocie może Ci przynieść ;) . Pod warunkiem, że będzie tak bogaty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ze złotym też będzie problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Stworzyli dział który stara się monitorować sytuacje. Zobaczymy jakie będą tego efekty.

 

 

Bardzo sie uszczelnili, szegolnie w Szwajcarii. Stworzona jest takze czarna lista, na ktora mozna trafic sprzedajac zegarek, za co w jakims stopniu odpowiada tez sklep w ktorym tenze zostal zakupiony. 

Niemniej kontroluja dosc intensywniej jak i PP.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

W Berlinie w Wempe też pustka, ale zasady kolejkowe trochę inne, tj. nie biorą zaliczki przy zapisach, no i cena katalogowa, która jest niższa niż u nas, jest ceną sprzedaży, a nie wartością do której AD coś jeszcze dolicza, jak Kruk. Oczywiście zaznaczają, iż cena może ulec zmianie, np. się zmniejszyć :rolleyes: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze 3 lata temu pomyślałem - a może kupie sobie Rolexa. Zacząłem przeglądać oferty, a nuż coś się trafi. 

Ale od tego czasu choćby wątek  na tym forum rozwijał się co rusz w kierunku wojenek, gów..burz. Do tego kolejki, zapisy, spekulacje. Dziękuję. Zegarki nadal świetne, ale skojarzenia mam na tyle negatywne, że ciążyłyby mi. W sumie dzisiejsze skojarzenia marki są sporo gorsze niż wcześniej szerzone negatywne stereotypu związane z Rolexem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi , błagam. W dobie fejknjusów i trollowania za pieniądze na każdy temat „internetowa opinia bylekogo” znaczy tyle co nic.

Zegarek kupujesz dla siebie. Chyba, że zhakowali Ci konto i to nie Twoje wątpliwości ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że niektórzy z nas kreują swój "światopogląd" na podstawie hejterskich wpisów.

Szkoda, że jeszcze kolejni nie wytrzymują ciśnienia, które pompowane jest przez notorycznie trollujących zadymiarzy.

Szkoda, że tak wielu z nas już sobie odpuściło... :( 

 

 

 

Wątek Rolexa ciągle zamknięty, a zadymiarze piją szampana :wacko:  <_<  :angry:    

 

Ps.

Kto będzie następny...?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze 3 lata temu pomyślałem - a może kupie sobie Rolexa. Zacząłem przeglądać oferty, a nuż coś się trafi. 

Ale od tego czasu choćby wątek  na tym forum rozwijał się co rusz w kierunku wojenek, gów..burz. Do tego kolejki, zapisy, spekulacje. Dziękuję. Zegarki nadal świetne, ale skojarzenia mam na tyle negatywne, że ciążyłyby mi. W sumie dzisiejsze skojarzenia marki są sporo gorsze niż wcześniej szerzone negatywne stereotypu związane z Rolexem. 

 

Mnie tak Young IGI, Malik Montana i inni do których dotarłem dzięki autoodtwarzaniu youtube'a wyleczyliby nie tylko z rolexa, zostaje casio :lol:


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja ze 3 lata temu pomyślałem - a może kupie sobie Rolexa. Zacząłem przeglądać oferty, a nuż coś się trafi. 

Ale od tego czasu choćby wątek  na tym forum rozwijał się co rusz w kierunku wojenek, gów..burz. Do tego kolejki, zapisy, spekulacje. Dziękuję. Zegarki nadal świetne, ale skojarzenia mam na tyle negatywne, że ciążyłyby mi. W sumie dzisiejsze skojarzenia marki są sporo gorsze niż wcześniej szerzone negatywne stereotypu związane z Rolexem.

 

Witaj w Klubie. Ja też nie lubię już Roleksa dzięki forum KMZiZ. A co do działu monitorowania sytuacji w kontekście kolejek... Wygląda na to, że Rolex chce być mistrzem w rozwiązywaniu problemów, które sam sztucznie tworzy. Przy rocznej produkcji powyżej 800 tys. zegarków, oczekiwanie kilka a czasem kilkanaście lat na zegarek, brzmi jak ponury żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Klubie. Ja też nie lubię już Roleksa dzięki forum KMZiZ. A co do działu monitorowania sytuacji w kontekście kolejek... Wygląda na to, że Rolex chce być mistrzem w rozwiązywaniu problemów, które sam sztucznie tworzy. Przy rocznej produkcji powyżej 800 tys. zegarków, oczekiwanie kilka a czasem kilkanaście lat na zegarek, brzmi jak ponury żart.

Naiwnością jest sądzić że to Rolex stworzył patologiczny mechanizm, który funkcjonuje na wielu rynkach w dobie nadmiaru gotówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki macie problem chłopaki z moją opinią? Przeciez to nie jest wynik popierdywań paru trolli tylko ogólnej sytuacji, gdzie zawory puszczają i poważnym zazwyczaj kolegom.

Zegarek kupuje dla siebie i swojej przyjemności. Odczucia jakie wiąże z tym co lubię wynikają z wielu aspektów. Racjonalnych i nie. Wobec Rolexa są takie jak napisałem. Straciłem zainteresowanie. Nie mówcie, że otoczka marki, modelu nie ma dla was znaczenia jeśli chodzi o sympatie, sentyment etc. bo nie uwierzę. 

Czy Rolex stworzył? Nie wiem. Wiem, ze im to pasuje i naiwnością jest uważanie, że firma jest bezradna.... Bardzo im pasuje rola producenta dobra deficytowego, trudnego do zdobycia....

Każdy z nas jakieś marki lubi bardziej inne mniej a jeszcze inne wcale. Czy zawsze w wyniku dogłębnej analizy faktów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Naiwnością jest sądzić że to Rolex stworzył patologiczny mechanizm, który funkcjonuje na wielu rynkach w dobie nadmiaru gotówki

Naiwnością jest pomijanie rocznego wolumenu produkcji Roleksa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naiwnością jest pomijanie rocznego wolumenu produkcji Roleksa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Relatywnie niski koszt wejścia za stalowe modele sprawia że liczba domorosłych inwestorów liczona jest w grubych setkach tysięcy. Nie licząc wiernych miłośników marki....w milionach. Ale to nic przy „ bucie” Patka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co stoi zatem na przeszkodzie, iż tak bogata firma (produkująca setki tysięcy sztuk) nie jest w stanie we własnych firmowych salonach zapewnić po jednej sztuce danego modelu, aby jak to opisują na międzynarodowych forach klienci z Paryża, Sztokholmu, Madrytu czy nawet Genewy nie musieli oglądać litościwych uśmiechów oraz czasami bezradności sprzedawców po każdym pytaniu o możliwość przymiarki stalowego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że w Warszawie możesz dziś przymierzyć każdy model Rolexa. Z tym że część poza oficjalnym obiegiem. Ale literalnie każdy z aktualnej kolekcji. W Hongkongu nawet w jednym miejscu a właściwie w 100 różnych miejscach ale za to w każdym wszystkie modele.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz. Ale nie rozumiem. Ktoś z nas za dużo wypił. Być może ja. :) ooza oficjalnym obiegiem, znaczy pod innym adresem, po zamknięciu salonu xzy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Relatywnie niski koszt wejścia za stalowe modele sprawia że liczba domorosłych inwestorów liczona jest w grubych setkach tysięcy. Nie licząc wiernych miłośników marki....w milionach. Ale to nic przy „ bucie” Patka.

Nie mam problemu ze sposobem funkcjonowania firmy Patek Philippe. Wręcz przeciwnie, pasjonuje mnie genewska manufaktura. To 100% mistrzostwa w zegarmistrzostwie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bazarek, chrono24, Allegro . To nie są oferty Kruka ale przymierzyć pozwolą. Chyba.

Nie mam problemu ze sposobem funkcjonowania firmy Patek Philippe. Wręcz przeciwnie, pasjonuje mnie genewska manufaktura. To 100% mistrzostwa w zegarmistrzostwie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jakie ma to znaczenie dla kontroli bańki spekulacyjnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że wg rolexa klient zainteresowany ich popularnymi stalowymi modelami, aby jakiś przymierzyć powinien udawać zainteresowanie zakupem na Gray market (ewentualnie używki) i umówić się na przymiarkę gdzieś np w kawiarni.

W jakim celu zatem pozostawiają otwarte salony? Pewnie taniej byłoby po prostu wszystko przez witrynę internetową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wg Rolexa bo on nie komunikuje się z klientami - to jest chyba jego największy „grzech”. Komentuję tylko kwestię możliwości przymiarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj w Klubie. Ja też nie lubię już Roleksa dzięki forum KMZiZ. 

 

 

Rozwiniesz myśl? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A jakie ma to znaczenie dla kontroli bańki spekulacyjnej?

Zegarki to moja pasja i bańka spekulacyjna nie jest w stanie tego zmienić. Zresztą jaki sens ma zajmowanie się czymś na co nie mam wpływu.

 

Rozwiniesz myśl? ;)

Raczej nie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.