Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21265
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Nie ma sensu żałować tego, co było, jeśli pozostało dobrym wspomnieniem. Eksplorując kolejne modele i producentów, kształtujemy swój gust, ale też lepiej poznajemy siebie, swoją konsekwencję i własne słabości. Czasem warto zrobić krok w tył, by sprawdzić, czy obrany kurs jest właściwy. Zegarki to znakomita pasja. Mnie, po sprzedaży Pandy, coraz mocniej ciągnie do najnowszego Moona. Bo najlepsza zabawa z zegarkami jest wtedy, gdy się ich szuka. To jest ten moment!
  2. Wczoraj go miałem, ale nie zdążyłem wrzucić.
  3. Taki kawałek kamienia z małą ilością żył w tej sztuce się trafił. Żadnych filtrów nie stosowałem.
  4. Spoko, do Centrum wpadam raz na jakieś 2 tygodnie. Mam Twój nr telefonu?
  5. Ta limitka też jest niezła!
  6. mario1971

    Fan Klub Chronografów

    W czarnym lub szarym byłoby lepiej. A posiadam też takie. 😀
  7. Wskazówki są rodowane, wystarczy mały ruch nadgarstkiem i złapiesz kontrast do odczytania godziny. Inny, nowy = ciekawy. Chociaż to w przypadku nowych wypustów Omegi nie zdarza się zbyt często.
  8. Łaziłem bez celu... Uwierz w ducha - znasz ten film? 😅
  9. Coś nowego - innego, a to jest zawsze ekscytujące... Niezły Speedy - dużo fajniejszy od Snoopiego.
  10. Trochę dzisiaj pomierzyłem. Speedy jest genialny, ale to King Seiko jest najwygodniejszy. FC - tarcza zbyt arogancka - bardzo agresywny i oczojebny kolor. Olimpijska Omega - skromna, a ładna.
  11. Świetny jest ten King! I ultra wygodny.
  12. Speedy za***isty! Ten olimpijczyk też niczego sobie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.