Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21264
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Czyżby wielkimi krokami wracał temat " homar - smaczny dodatek do diety"? 🤔
  2. Gdyby te zegarki nie były w moim guście, to bym ich w ogóle nie mierzył, a jak bym już założył na nadgarstek, to nie strzelał fotek. Do tego niebieskiego Torpilleur przymierzam się od wielu już lat. Sztuka z jasną tarczą leży w salonie od bardzo dawna - posiada na tarczy tyle baboli, skaz i dziwnych kropek, że chyba raczej nigdy nie znajdzie klienta.
  3. Takie przymiarki dzisiaj popełniłem.
  4. Invicta - nie dla nieśmiałych. 😎
  5. Że prawdy są dwie, w zależności od punktu siedzenia. Dla szarego obywatela, wynagrodzenie posła wraz z wszystkimi dodatkami to dużo kasy, dla dobrego menedżera, lekarza specjalisty, to zaledwie przystawka do jego premii. W sumie tych racji może być jeszcze więcej. 🤷‍♂️
  6. Dzisiaj, jutro i do końca tygodnia tylko Pepsi.
  7. mario1971

    Jak wyglądamy?!

    Adam ze szwagrem już zabukowali bilety na Wyspy... 😂
  8. mario1971

    Jak wyglądamy?!

    Przestań się łasić, swoje już powiedziałeś. 🤷‍♂️
  9. mario1971

    Jak wyglądamy?!

    A Ty Tomciu paciorki pleciesz pod pachami? 🤔
  10. mario1971

    Jak wyglądamy?!

    W środku zimy warto powspominać letnie dni. Ewa, gdzie się podziewasz?
  11. Z Rolexów - w Polarze znalazłem kłak przyklejony na kole datownika, w Daytonie (Ghost), której ostatecznie nie odebrałem - mikro skazę na tarczy, na szlifie słonecznym. Podobną znalazłem w Datejust bicolor parę lat temu - też odmówiłem odbioru. Więcej błędów nie pamiętam. Wszystkie były na 100% oryginalne.
  12. Chińczyk płakał, jak pakował do pudełka. 😉
  13. Niczym pudełko z czekoladkami, nigdy nie wiesz, co Ci się trafi. 🤪
  14. Jedni łapią pomiary, a ja i mój Pepsi promienie słoneczne.
  15. Zauważyłem, że większość z Was przedkłada linię 5170 nad 5172. Ta druga jest ciągle produkowana, a jej modele ogólnie dostępne w dużych ilościach. Linia 5170 ma więcej reprezentantów, ale jest trudno dostępna u europejskich dealerów i Chrono24. Najfajniejszy jest model @KrysH z czarną tarczą (foto net) oraz z jasną tarczą (foto net) i ponoć najrzadszą - czekoladową (foto net)
  16. Nie ma sensu żałować tego, co było, jeśli pozostało dobrym wspomnieniem. Eksplorując kolejne modele i producentów, kształtujemy swój gust, ale też lepiej poznajemy siebie, swoją konsekwencję i własne słabości. Czasem warto zrobić krok w tył, by sprawdzić, czy obrany kurs jest właściwy. Zegarki to znakomita pasja. Mnie, po sprzedaży Pandy, coraz mocniej ciągnie do najnowszego Moona. Bo najlepsza zabawa z zegarkami jest wtedy, gdy się ich szuka. To jest ten moment!
  17. Wczoraj go miałem, ale nie zdążyłem wrzucić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.