Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21267
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Typowy EDC, w sam raz na moją łapę bez skracania bransolety. Na pasku trochę latał na łapie, na bransolecie leży jak ta lala.
  2. Jakiś czas temu postanowiłem sobie, że kiedyś go kupię. No i wczoraj sfinalizowałem zakup.
  3. Porównując organoleptycznie nowego OP 41 z Explorerem 40, ten pierwszy pomimo bobrowych zębów bije tego drugiego pod każdym względem. Mam tu na myśli moje indywidualne odczucia z przymiarek obu modeli.
  4. Mój będą robić na miejscu - rozebranie, mycie, smarowanie, regulacja, test szczelność.
  5. No i Pepsi trafił na serwis gwarancyjny. Dokładny pomiar po pełnym nakręceniu pokazywał w położeniu bocznym amplitudę na poziomie 202 zamiast 270-280. Czas wykonania prac to 1 do 2 miesięcy. Przy okazji zdejmą mi paprocha, który przykleił się pod szkłem, centralnie nad osią główną. Wiedziałem o nim od jakiegoś czasu, a był tam od samego początku. 😉
  6. Trzeci tydzień bez zmian. Wygląda na to, że zegarki na pasku w trakcie siarczystych mrozów nosi się lepiej od tych na bransolecie.
  7. mario1971

    Perfumy

    Zrób fotkę przed i powiedzmy po miesiącu użytkowania. Zobaczymy, czy to działa.
  8. A prawdziwy luz jest wtedy, gdy nie trzeba nic wyjaśniać...
  9. Bez kompleksów dobiera się zegarek pod siebie, nie pod tezę, a prawdziwy luz jest wtedy, gdy nie trzeba nic wyjaśniać.
  10. mario1971

    Brawo polski tenis!

    W trzecim secie Rybakina poprawiła serwis, zaczęła agresywniej returnować, i to wystarczyło na mocno grającą Sabalenkę. Brawo Jelena! [emoji122]
  11. Zaczął się późnić, a pomiar na maszynce pokazał amplitudę na poziomie 220-230.
  12. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Za chwilę finałowy mecz Rybakina vs Sabalenka. Jakie są Wasze typy? Mój - Rybakina!
  13. Mierzyłem Ex 40 i nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Za to IWC Mark XX z czarną tarczą na bransolecie wręcz odwrotnie.
  14. W warszawskim Kruku na P3K leżą Ex 40 i 36 do wzięcia od ręki.
  15. Nie chciało mi się wierzyć, że posiadacz Submarinera może kupować i nosić ryżowego Aquanauta, i w dodatku chwalić się tym na naszym Forum. Jak bardzo byłem w błędzie! Submariner z mało wyraźnego zdjęcia, na którym na siłę szukałem fakapów, jest oryginalnym zegarkiem. Pozostaje mi zatem zwrócić @drhubert honor. Przepraszam Cię za to, iż poddałem w wątpliwość oryginalność Twojego Submarinera! 🤝
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.