Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21265
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Polecany wszystkim, którzy chcą powiedzieć: „Aquanaut? Nie, ja mam homara”. I powiedzieć to z dumą. Quo vadis KMZiZ?
  2. Dla mnie także jest ok. 🤝 Up/Down to jeden z tańszych modeli Lange, a jednak bardzo ciekawy dzięki rezerwie chodu umiejscowione na tarczy. Pięć lat jest już ze mną, a niezmiennie cieszy me oczy i duszę.
  3. mario1971

    AK vs Ex1

    A Ex to jak rozumiem wersja 40mm? Jak dla mnie wizualnie tylko Ex. "Klaun" jest za bardzo wesoły i upaćkany na tarczy.
  4. Mój Pepsi też ma taką przypadłość, że przez pierwszy tydzień pomimo początkowego dokręcenia z koronki łapie stratę -1,5s/dobę. Dopiero po tygodniu zaczyna chodzić na zero z tendencję raczej do spóźniania się.
  5. Są modele Patka, które roczne, dwu/trzyletnie, można jako nowe nienoszone kupić 20-30% poniżej metki, a noszone w idealnym stanie nawet 40% taniej.
  6. Musisz lepiej łapać ostrość. Świetny zegarek. 👍
  7. Nie zawalił, ale ślad pozostał. Mnie pomogła wzmianka @artme o wznowienie zapisu tu na Forum - zapisałem się bez problemu, i po paru miesiącach odebrałem swoje Pepsi.
  8. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Agnieszka grała niezwykle przyjemny dla oka - lekki i finezyjny tenis. Jej zagrania często zdobywały tytuły zagrania roku czy też danego turnieju.
  9. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Kibicowałem Idze w czasach, kiedy większość ludzi nawet nie wiedziała o jej istnieniu, grubo przed jej pierwszymi dużymi sukcesami na światowych kortach.
  10. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Ty czułeś wstyd I zażenowanie oglądając dzisiejszy mecz Igi, ja dumę, że pomimo słabszego drugiego seta, udało jej się pozbierać i wygrać mecz. Brawo Iga! 👏
  11. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Zrozumiałem co napisałeś. Ty zapewne także moją odpowiedź. Ja jestem dumny z Igi, z tego, co zrobiła dla polskiego tenisa ziemnego i jak go reprezentuje na arenach całego świata. Nie wygwizduję jej słabszych meczów, i nie opluwam ekranu telewizora.
  12. Bruce zrobił się drugim najfajniejszym GMT, a przy okazji skromniejszym przystojniakiem względem Pepsiaka. Gratuluję odbioru!
  13. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Jarku, Iga nie jest maszyną - jest sportowcem prezentującym najwyższy poziom, choć i jej zdarzają się słabsze chwile, podobnie jak Sabalence w Melbourne. Oglądałem ten sam mecz co Ty i jakoś wstydu nie odczuwałem. Bądź prawdziwym kibicem - na dobre i złe! *Prawdziwym kibicem, nie kibolem. 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.