Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21268
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Znalazłem jeszcze takiego Samsunga Bespoke AI Jet Ultra - wg opinii użytkowników praktycznie nie posiada wad, za wyjątkiem ceny.
  2. I w tej masywności może leżeć cały problem. Odwykłem od grubych i ciężkich zegarków, chociaż kiedyś przez parę lat nosiłem divera od Certiny z wagą ok. 200g.
  3. Żona wybrała sobie Dysona V15s Detect Submarine. Czy jest coś porównywalnego od innych producentów, czy może lepiej wybrać osobno sam odkurzacz i mop parowy osobno, bo funkcja mycia na mokro ma średnie opinie. Powierzchnia do sprzątania to trochę ponad 160m2.
  4. O regulaminie niczym o konstytucji, zawsze warto porozmawiać. Mamy już nawet dedykowany do tego wątek. https://zegarkiclub.pl/forum/topic/62326-co-chciałbym-zmienić-w-treści-regulaminu-i-dlaczego/
  5. Polityka i tematy światopoglądowe nie wnoszą tu wiedzy zegarkowej, za to regularnie psują atmosferę. Od dzieciństwa uwielbiałem Baśnie Andersena, a w szczególności Dziewczynkę z zapałkami. Tylko czy to jest wystarczający powód, by o tym dyskutować tu i teraz, na naszym Forum? Każdy może interpretować regulamin inaczej, ale mądry zrozumie, że jego podstawowa funkcja jest niezmienna: zachować porządek i pozwolić dyskusji toczyć się w konstruktywnym duchu.
  6. Ja na tym Forum czuję się zupełnie bezpiecznie. Nie lubię "rzeźnikowania" do ostatniej kropli krwi, szczególnie w tematach, gdzie w orbicie przewijają się wątki polityczne, religijne, czy też społeczno-obyczajowe, które rozwijane ponad miarę podgrzewają temperaturę tak, że wargi dyskutantów zaczynają pękać, a głowy nie jest w stanie ostudzić nawet skok do basenu. Nie można biadolić za każdym razem, kiedy ktoś zabiera ci kij, jeśli kolejny raz świadomie wsadzasz go do kopca mrówek w środku lasu. Jeżeli podejmujesz działanie, o którym z góry wiadomo, że wywoła reakcję i zakłócenie spokoju, musisz liczyć się z konsekwencjami. Piszę to bez wskazywania palcem "podpalaczy", w drugi dzień Świąt, z pełnym brzuchem i trzeźwą głową licząc, że dyskusja się ożywi...
  7. mario1971

    Jaki do 4k

    Kiedyś takiego za 3,5k kupiłem w rozmiarze 35mm, w idealnym stanie.
  8. To Blaberus Colosseus - duży karaczan z Ameryki Południowej.
  9. Podziwiam hodowlę karaczanów mojego syna - Blaberus Colosseus w całej okazałości.
  10. To jest piękny, ale niestety średnio wygodny zegarek. Przymierzałem się do niego wiele razy. Ma super werk i cudowną tarczę z wzorowo rozmieszczonymi subtarczkami i genialnie wkomponowaną datą (podobnie jak Tag Heuer Autavia CBE2110). Tag ma odpowiednio wyprofilowane ucha, przez co lepiej układa się na nadgarstku, w przeciwieństwie do tych - mocno lewitujących w Zenicie.
  11. Święta to czas odpoczynku i resetu. Więcej luzu w gaciach, bo to sezon grubej wyżerki i totalnego relaksu - dla ciała i głowy. Mniej rozkmin, więcej oddechu. Dopnijmy tylko dobry humor, a resztę niech załatwią luźne gacie i święty spokój. Tu ⬇️ każdy znajdzie dla siebie odpowiedź.
  12. mario1971

    Twój ogród

    Takie prezenty pod choinkę to ja lubię. 😃
  13. Za 15 minut siadamy do stołu. Mamy jedno wolne miejsce - dla niespodziewanego gościa.
  14. W przypadku sałatki, którą przed chwilą skończyłem robić, najważniejszy jest smak. Dlatego Winiary.
  15. U Ciebie wygląda lepiej, niż na nadgarstku Szymona. 👌
  16. W roku noszony przez jakieś 6 tygodni, może siedem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.