Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21267
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. W kwietniu/maju przyszłego roku poznamy wyniki Omegi za ten rok.
  2. Czas pokaże, ilu forumowiczów zakupi ten model, a ilu z nich postanowi zostawić go na dłużej w kolekcji.
  3. Moje jest moje. A opinię o tym zegarku znajdziesz w "przymierzałem"...
  4. Ma swoje plusy i minusy. Tych drugich trochę więcej. Bezel chodzi jak traktor, mała tarcza, wszystko stłoczone, dekiel i wewnętrzny oring ponoć z tytanu grade 2. W sztucznym świetle wyraźny efekt milky ring. Zupełnie nowy projekt gumy, bardzo przyjemnej, choć nie za grubej, łapiącej otarcia. Zegarek całkiem dobrze leży na ręce. Oglądałem także wersję na bransolecie, tu niestety się nie popisali. Grubo ciosana, środkowe ogniwa polerowane, szybka regulacja odsłania przedłużenie zapięcia - fatalnie to wygląda przy maksymalnym wydłużeniu.
  5. Na żywo dużo lepszy odbiór niż w fotki z katalogu.
  6. Lupka w Subie jest niczym blizna na brwi, szpeci i przypomina o przeszłości, ale nadaje charakteru.
  7. Ja po prostu lubię wiedzieć, za co płacę. Lupa to tylko narzędzie prawdy. W Chopardzie też znalazłem mikro paproch na wewnętrznym oringu lub pod szkłem. Rzadko się trafia idealny zegarek bez jakichkolwiek mikro wad, nawet tych najmniejszych. 😉
  8. Osobiście kupowałem 4 nowe zegarki Omegi, wszystkie w stanie idealnym - bez wad. Co prawda SMP300 wybrałem dopiero za piątym podejściem ( w czterech poprzednio oglądanych bezel nie centrował). Dwóch Rolexów nie odebrałem ze względu na zauważone pod lupą babole (błędy na tarczy w Datejust i Daytonie). W Lange plamę na tarczy zauważyłem dopiero po pół roku - wtedy jeszcze nie posiadałem własnej lupy. Tarczę wymienili mi bezkosztowo na gwarancji. W Polarze zdejmowali mi kłaki i dwie kropki na tarczy datownika - tu również na gwarancji. Tak, zegarki trzeba dokładnie obejrzeć w trakcie odbioru, najlepiej pod lupą x6 lub więcej. U każdego producenta zdarzają się babole, bez wyjątków...
  9. Jakiś czas temu niektórzy śmiali się z takiego sposobu kontroli zegarka w trakcie odbioru.
  10. Gówna po psie w liściach zbieram.
  11. Podążają drogą Rolexa, ma być ascetycznie, bez wygibasów na deklu.
  12. Prosta prawda, którą jedni łapią od razu, a inni całe życie próbują obejść. A potem się dziwią, że ci pierwsi idą do przodu, a oni są zawsze parę kroków za nimi.
  13. Ten sam procent to ten sam ciężar, czy mówimy o zegarku za dwie stówy, czy o aucie za dwieście koła. Matematyka nie robi wyjątków, tylko ludzie próbują sobie dorobić ideologię. Faktem jest, że przy mniejszych kwotach szybciej o decyzję.
  14. Paweł, rozumiem, że Ty jesteś w grupie projektowej Chronoswiss?
  15. Różnica w skali konsekwencji, ale zasada jest taka sama, bez względu na cenę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.