Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21265
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Inny, tak to ujmę. Jeżeli chodzi o miasto, Rafka zdecydowanie wygrywa, bo słupki A i B nie pogarszają widoczności tak, jak jak te w Audi. Na trasę lepsze Audi, bo szybsze i cichsze, ale fotele znowu mniej wygodne. Z miejscem z przodu podobnie, z tyłu więcej w Toyocie. Jakość wykończenia zdecydowanie po stronie Audi. Toyota jest surowa i prosta niczym cep.
  2. Dzisiaj zrobiłem 800km i ciężko mi się myśli. 😉 Aaa, od Audi? W Audi było lepsze wyciszenie oraz zestaw audio. Aktywny tempomat na korzyść Toyoty. Fotele wygodniejsze u Azjaty. Wykończenie i materiały zdecydowanie po stronie Niemca. Gdybym miał wybierać raz jeszcze, nie wybrałbym żadnego z nich. 😂
  3. Ma za to bardzo dobrą stopę zwrotu. W przypadku Tissota trend jest zupełnie odwrotny.
  4. Z Lexusa raczej jego większy brat.
  5. Tak, będę go też ogladał. Ewentualnie Lexus RX.
  6. Jeszcze nie, ale kto wie, co czas przyniesie.
  7. Będę chciał dobrać sobie lepsze wyposażenie, a być może inny model z Japonii. 😉
  8. W pierwsze 2 tygodnie zrobiłem 2,5k km. To jest przyzwoite auto na prędkości do 120km/h. Później już tylko szum... 😆
  9. Miało być z Japonii i jest. RAV4 2,5 Hybrid 222KM, automat 4x4. Brałem co mieli dostępne od ręki. Tanio, prosto i solidnie. Słabe wyciszenie, beznadziejne audio, wysokie spalanie na trasach. Na plus: widoczność do przodu, na boki i do tyłu, przyciski i pokrętła zamiast suwaków, sporo miejsca z przodu, dużo w drugim rzędzie foteli.Całkiem wygodne siedziska. Wykończenie typowo japońskie - skromne, plastikowo. Auto ma służyć rok.
  10. Hehe, nie ma czym się chwalić, ale dziękuję!
  11. Zgadza się. Rav4, prosto, tanio i solidnie. Gdyby tylko była lepiej wyciszona... 😬
  12. mario1971

    Perfumy

    Atkinson zamówiony. 👍
  13. Mam nadzieję, że smakuje lepiej niż wygląda. 🤪
  14. Vacheron z awatara to plan, czy już jest w kolekcji?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.