Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

stigman

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Czekam na dzień, gdy Oris wypuści właśnie taki model z nakładanymi indeksami. Nie musiałbym wtedy spoglądać na Longines Spirit przez gablotę :))
 2. Wyszedł świetny efekt - tak jakby indeksy były nakładane, co tworzy głębię na tarczy - podoba mi się.
 3. Przeglądając różne fora zegarkowe często można spotkać się z działem w którym są opinie kupujących na temat sprzedających z oceną transakcji - oczywiście sprzedający również mógłby odnieść się do transakcji. Czy tutaj takie subforum nie mogłoby powstać, które zapewniłoby większą transparentność działalności ludzi sprzedających i ich praktyk? Jeśli chcę kupić zegarek od sprzedawcy, to mam do dyspozycji punkty reputacji i gwiazdki, tak? To jest niewystarczające, by w pełni ocenic sprzedającego.
 4. Również spotkałem się z tym wątkiem na forum zagranicznym i to mnie zniechęciło do kupna. Sent from my iPhone using Tapatalk
 5. Jak wygląda sytuacja z trytem u Ball'a? Czy ta wymiana jest możliwa po latach i opłacalna?
 6. Źródło: watchuseek.com Prawdopodobna specyfikacja: Sapphire crystal 200m Diashield 6R35 40.5mm diameter 47.6mm lug to lug 13.2mm thick
 7. Który z Hamiltonów ma najaśniejszą lumę? Przymierzam się do Khaki Field od dłuższego czasu, ale ta luma mnie nie przekonuje. Poza tym, chyba jedną z bolączek hamiltonów jest właśnie luma.
 8. Przymierzam się do nowej kolorystyki 40 mm, ale zastanawiam się nad ceną - uzasadniona? W sumie niewiele drożej. Sent from my iPhone using Tapatalk
 9. Kiedy będą te nowe wersje kolorystyczne? Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. W końcu dobra luma Ile masz w nadgarstku? Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. Również potwierdzam, że Dan Henry szykuje niespodziankę Sent from my iPhone using Tapatalk
 12. Jeśli ktoś wie, gdzie można spodziewać się promocji w Black Friday, to niech podrzuca linki. Mam na myśli sprzedawców zagranicznych, krajowych, salony z którymi mieliście jakąkolwiek styczność w dniu takiej promocji.
 13. czy ktoś posiada Glycine Combat Sub 42 Automatic GL0088? Zastanawiam się jak świeci luma w tym modelu. Poza tym, czytałem gdzieś na forum, że w modelach Combat sub zdarza się, że wypadnie wkładka bezela? Przytrafiło się to komuś?
 14. Ehh, czegoś mi brakuje w tym INOX'ie. To chyba bezel taki jak w professional diver, a tamten z kolei jest za duży
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.