Po 30 godzinach wygrzewania zdecydowałem się na pierwszy nieśmiały odsłuch.
Gra rewelacyjnie.
Pełna kontrola basu, ilość powietrza, detali, stereofonia, dynamika, wszystko na poziomie powyżej najśmielszych oczekiwań. Bez przymykania bass reflexu czy kombinowania kablami.
https://www.longines.com/pl/p/watch-ultra-chron-l2-537-4-72-2
Pewnie pod koniec roku będzie można wyrwać za mniej niż 14tyś
Choć w tym przypadku, tj. fajna klamra z mikroregulacją, nie wiem czy bym nie wybrał bransolety.
54 to była miłość od pierwszego założenia. Pojechałem mierzyć BB58, BB Pro i Pelagos 39, a wróciłem z BB54.
Sam nie wiem jak mogłem wcześniej nosić większe zegarki. Obok japończyka jedyny, który trzyma się na ręce bez przekręcania wokół nadgarstka. Nic nie muszę poprawiać. Pomiar z ponad miesiąca stabilne +0,4 sec/doba.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.