Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

selphy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    372
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez selphy

  1. Koledzy, macie większe doświadczenie, jakie etui najlepiej skórzane możecie polecić do kluczyka keyless ? Może być to większe etui, dodatkowo z miejscem na karty.
  2. Za niewiele ponad 2k zł można kupić HP 830 G6, z matrycą 1000 nitów, z gwarancją biznesową co najmniej 2 letnią. Trudno o coś lepszego.
  3. selphy

    Słuchawki do domu

    W komputerze masz zintegrowaną kartę dźwiękową ? Jaką masz płytę główną ? Słuchawki raczej zamknięte (żeby nie przeszkadzać innym, jeśli głośno słuchasz), czy mogą być otwarte ? Osobiście polecałbym Beyerdynamic DT990 w wersji 32 ohm, ewentualnie jeśli zależy Ci na większym basie to Custom Studio.
  4. Będę informował o przebiegu sytuacji. Na chwilę obecną będzie zmiana z gwarancji na rękojmię.
  5. Dobre Jak nie podpiszę, to zwracają mi zegarek i mogę we własnym zakresie wysłać do Tudora do Szwajcarii. Nie ma to żadnego poparcia prawnego na ten świstek.
  6. Co o tym myślicie ? Podobny temat był, ale dotyczył zegarka kupionego w Niemczech. Ten jest bezpośrednio z Kruka, kupiony w tamtym roku. Chodzi dokładnie o ten ślad kleju. Nie wiem jak Tudor do tego się ustosunkuje.
  7. Początek znajomości z tą firmą.
  8. Widziałem na żywo też niebieskiego, jednak szary wydawał się ciekawszy mimo wszystko. Jak to z każdą dziedziną, dla każdego coś innego się znajdzie
  9. Zapisuję się do klubu Hama Od dłuższego czasu myślałem o tej marce, ostatnio w końcu się zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony, dodatkowo rozmiar do mnie przemawia.
  10. Z ciekawości również kupiłem, jednak już zdążyłem zwrócić do sklepu. Przymierzyłem na moment i jak dla mnie był zbyt masywny. Wagą przypominał Monstera na bransolecie Co do samego wykonania to nie miałem większych zastrzeżeń. Efekt wow widoczny na niektórych zdjęciach pryska w rzeczywistości.
  11. Też zwróciłem uwagę na ten model, ktoś już miał z nim bliższy kontakt ?
  12. Gdyby ktoś szukał BBB z 2019 roku to zapraszam na PW Co to pasków do 58, to ten mi się podoba.
  13. U mnie to samo. Ale ważne, że właściciel jest zadowolony
  14. W androidzie chyba nie ma opcji ustawienia z jaką częstotliwością ma być odświeżanie danej aplikacji. U mnie w HTC u12+ mogę dać tylko z ograniczeniami.
  15. Nowy Pixel ma niestety 5,8"
  16. Miał ktoś do czynienia z nowym iPhonem SE ? Przesiadka byłaby z siódemki i zastanawiam się czy warto dalej iść w tym kierunku, czy poszukać czegoś ciekawego na Androidzie. Istotne aby wymiary nie były większe niż 4,7"
  17. Jaki multitool polecacie ? Ważne, aby miał wyciskacz do łańcucha. Jakiś czas temu widziałem parę osób wrzucało tutaj zakupione multitoole, ale już nie pamiętam firmy.
  18. Wczoraj obejrzałem. Pozycja obowiązkowa.
  19. selphy

    Oceanusy łączcie się

    Tak, to był T2600. Mechanizm był w porządku, uszkodzeniu uległa koperta zegarka na łączeniu ze szkiełkiem na godzinie 6. "Zwykły" ubytek materiału.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.