Oczywiście - te merytoryczne są najmilej widziane zwłaszcza, że mogą nieść ze sobą ważne argumenty do przekonania Zarządu.
Ostatecznie każdy głos będzie mile widziany, nawet ten mniej merytoryczny
Twoje zdanie znam I zgadzam się z nim w większości
Oczywiście mam pewien pomysł ale żeby zacząć go realizować potrzebuję poznac zdanie większej ilości forumowiczów.
okres wakacyjny nie jest sprzyjający dla frum ale nam nigdzie się nie śpieszy.
Pytajcie koleżanki, kolegów, znajomych i proście aby się wypowiedzieli w tym temacie.
"Kupą Mości Panowie"
Da się ale kto poświęci swój czas na to?
Dziękuję za Twój głos, wiem że większość z użytkowników tego subforum bedzie tego samego zdania.
Dlatego proszę o wypowiedź każdego kto ma coś do napisania.
Nie zadzwonię do Prezesa z informacją, że trzech użytkowników chce przywrócenia bazarku radzieckiego ale jak będzie chciało tego 30 osób to będzie znak, że możemy coś próbować zmienić.
Ano nie wiem czy jest po co ale jednak tutaj zaśmiecamy temat tą gadką.
Zdanie Forumowiczów powinno być opiniodawcze dla Zarządu.
Kiedyś byliśmy prężnym działem dlatego Nasz bazarek wielokrotnie udało się uratować i poległ jako ostatni.
Nie było już sensu dłużej go bronić. Dziś mamy możliwość weryfikacji oddolnej. Narazie ważne jest to co napisał Krzysiek - ruskie zegarki zniknęły z handlu na forum.
Tu ich nie ma ale na główny bazar się nie przeniosły.
Jest to ważna konkluzja i jak będę rozmawiał z Zarządem to jest to jakiś argument za przywróceniem subbazarkow. To samo obserwuję z Amerykanami choć tam bazarek nigdy nie był mocny. Ale można coś kombinować i rozmawiać z Zarządem.
Im więcej opinii tym więcej chęci do działania u mnie.
Niby się zgadza ale nie do końca.
Jak był bazarek to w ostatnich latach jego istnienia okazję trafiały się raczej rzadko i mało zegarków się tu sprzedawało. Jak bazarek zlikwidowano to powstało larum ale nikt na głównym wystawiać nie spróbował nawet. Może oprócz Pawła.
Zakładamy że tam nikt nic nie kupi a ogłoszenie zniknie między Japoncami i Słisami.
Może przenieśmy to do dyskusji - chętnie bym poznał, zdanie innych użytkowników już po kilku latach po likwidacji bazarku.
Edycja
Przeniesione z działu dyskusji 07.09.2023
Wiem, że sporo ciekawych zegarków radzieckich użytkownicy forum sprzedają na fb lub gdzie indziej. Trochę szkoda bo bazarek nje jest jakoś drogi bardzo a do 300 jest za darmo. A w ten przedział to jednak trochę ruskich się łapie. Tylko czy użytkownicy forum mogą się nauczyć korzystać z bazarku?
Mamy wolny rynek i wolny wybór.
Muszę na żywo tą Striele zobaczyć bo więcej mogę nie mieć okazji.
Piękny zegarek a jak kupowałeś to miałem wrażenie że ryzyko jest dość duże 🙁
Brawo 👋👋👋👋👋
Cześć.
Bede wdzięczny za informacji i linki.
Coś mi się kołacze po głowie ale nie chce sugerować a pewnie szybko poznacie gagatka z wilczą paszczą 🙂
Średnica mechanizmu 43,1mm
A tarczy 45mm
W tym zegarku tak naprawdę płaci się za tarczę no chyba, że mechanizm jest wczesny .
Ten pokazany tarczę ma zniszczoną ale bardzo efektowną z bardzo wtraźnym napisem szturmańskie, z pieknym logo, cudnym "orłem" i wspaniale zachowanymi indeksami z oryginalną lumą. Cudo
Jakbym widział za 400 to bym brał z podziękowaniem mimo, że mam taki .
Dzień dobry.
Od dawna tu nie zaglądałem a tu taka miła niespodzianka 😁
Rozmiar w końcu sympatyczny ale... może zróbmy krok dalej.
Może P-64? To też kultowy pistolet. Może zmieńmy tarcze, wskazówki i koronkę?
Mechanizm automat zdecydowanie 🙂
No niestety - te zegarki mają tą słabość że tarcza jest masakryczne delikatna po tylu latach. I potrafi się wykruszyć od samego patrzenia na nią.
To słabość tych tarcz. Można prysnąć werniksem ale ja tego nie robiłem nigdy a może szkoda bo kilka tarcz już mi się rozleciało.
Świetny ten pasek, zegarek zresztą też ale mam taki na szczęście.
Piękny komplet wyszedl, brawo 👋👋👋👋👋
A ruszanie tych wskazówek. To nie jest dobry pomysł.
Szanowni.
Kiedyś ustaliliśmy, że wstawiamy tu linki do aukcji gdzie jest podana cena do kupienia w danej chwili. Większość zapewne pamięta z jakiego powodu zrezygnowaliśmy z wstawiania licytacji.
To co ten gość zaproponował to licytacja w ciemno czyli proponujesz cenę a pm i nie wiesz czy dostał wyższą czy nie. Taki sprzedający zawsze może Ci napisać, że Ty dałeś 2500 ale ktoś inny zaoferował 2700 więc jak chcesz to sprzeda Ci za 2800. Ale jak się zgodzisz to Cie przeprosi bo facet dał mu 3000 a ty nie odpisywałeś więc sorry. Jak się zgodzisz dać 3 k to przepłaciłeś grubo, jak nie to za dzień napisze że tamten się nie odzywa więc możesz brać za te 2800.
Przecież to znane jest od dawna.
Dlatego nie ma pozwolenia na takie akcje tutaj i proszę nie wstawiać takich pseudookazji.
Krzysiek - żartujesz?
Przeczytaj jeszcze raz bo nie chce mi się wierzyć że nie zauważyłeś, że gość pisze ze ma zakład jubilerski i dla niego to złoto jest dużo więcej warte bo może przetopić i zrobić z niego jajo faberge i sprzeda go na aukcji za milion czegoś tam 😉😂
"nie jest to licytacja i najwyższa oferta nie znaczy wygranej aukcji..."
Chcesz wprowadzać takie standardy na tym forum?
A ten za ile jest wystawiony?
Nie są to chore pieniądze?
Jest to próba wstawienia licytacji w której wygrywający nie ma pewności że wygrał.
Nie wstawiaj tu takich tematów - to poważne forum i my tutaj się szanujemy.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.