Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Ale Paweł - po asfalcie? Powinieneś go taplać w błocie po szyję kierowcy 😂
  2. No to dzisiaj Kuco 🧐 Marka Eksportowa na rynek niemiecki ale podobno też do Grecji były wysyłane. W tym zegarku ciekawie opisany jest dekiel i mechanizm
  3. A to ciekawe - ja często rozmawiam ostatnio o broni o pistetach, strzelbach, sztucerach itd i jakoś żadna promocja mi się nie zgłasza 😁 Nic, ani jednej sztuki pocisku w promocji nikt nie chce mi sprzedać 😪
  4. Yorgen Bresson. Na rynek francuski, najczęściej spotykane są Wostok, Poljot i Mołnie a u mnie Łucz
  5. https://zegarkiclub.pl/forum/topic/117475-wszystkie-marki-radzieckich-zegarków-naręcznych/?do=findComment&comment=1411081
  6. Przeglądarka zapamiętuje poszukiwane frazy i wg tego dobiera reklamy 😂 Szukaleś pewnie jakiegoś... Terenzi 🤪🤣😂😁
  7. To ja poproszę o namiar na Rubina - szukałem kilka lat i Cieszyłem się jak trafiłem szrota. W lepszym stanie nie znalazłem do tej pory.
  8. Saturnów się nie czyści - pierwsza tarcza pożegnała się bezpowrotnie z większością indeksów minutowych. Szkoda.
  9. Tyle, ze to nie jest zegarek kieszonkowy To pomocniczy chronometr morski - bardzo dokładny zegarek na mechanizmie 53303 Tarcza i wskazówki są ok. A jak zobaczysz mechanizm to sie fajnie zdziwisz
  10. Rzadki ale wskazówki to mu ktoś niepotrzebnie pomalował. Kntrowersyjna jest też Bransoleta moim zdaniem ale co kto lubi 😁
  11. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Panie, Panowie. Dzięki uprzejmości naszego forumowego kolegi, który od wielu lat nas wspiera w pomocy Krzysiowi mam przyjemność wystawić dziś na licytację książkę, Której chyba opisywać nie potrzeba Zegarmistrzostwo tom 11 Zegary i zegarki specjalne. Bernard St. Bartnik Wawrzyniec Al. Podwapinski Wydanie z 1988 roku. Książka jest w stanie dobrym, strony nie są pozaginane lub tp. Jest to już w zasadzie pozycja kolekcjonerska. Zaczynamy od 1 zl Kończymy 13.11.2022 o godzinie 19.00 Zapraszamy
  12. Panowie - kończymy dyskusje. Nieuczciwi sprzedawcy byli, są i będą i tego nie zmienimy. Po prostu sami nie podbijamy ofert - to jedno możemy zrobić. Temat zostaje tak jak jest - przpadki nieuczciwych handlarzy są incydentalne (chociaż wiem, że nie wszystko tu opisujemy) Zobaczymy jak to będzie dalej. Owocnego poszukiwania okazji wszystkim życzę
  13. Ten temat ma sens jeśli chodzi o portale sprzedażowe z zasadami. OLX nie jest takim portalem dlatego nie widzę sensu żeby tu wrzucać okazję z tego portalu ale ustalimy to z Krzyśkiem.
  14. Poczekajmy z ocenianiem - spróbujemy wyjaśnić wszystko. Poprosze zainteresowanych o info tutaj - resztę dokończymy na wspólnym pw. Narazie wiem o @Kacperek_77u i @mkoch Jeśli jest ktoś jeszcze to dajcie znać.
  15. MOD Zobaczyłem tą Mołnie jak jeszcze kosztowała 30 zł ale zobaczyłem też, że @mkoch napisał "dziękuję Krzyśku" więc nawet nie próbowałem napisać do sprzedającego. Chciałbym żeby każdy z tego forum zastanowił się czy warto próbować przechytrzyć kolegę z forum i zarobić 10 zł . Zawsze panowały w tym dziale żelazne zasady i tak będzie nadal. Jeśli będziemy sami siebie oszukiwać to dajemy tylko pożywkę dla nieuczciwych sprzedających którzy po wystawieniu podbijają cene. Krzysiek @kchrapek - może czas podyskutować o zasadności wstawiania tutaj linków do OLX? Zadzwonie do Ciebie jutro i ustalimy co i jak. Edycja Moze być tak, że nieświadomie i niezależnie kilka osób wysłało pm do sprzedającego ale można ustalić kto co i kiedy
  16. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Licytuję album - 150 zł I dla porządku: Budzik - @cheles - 50 zł Album - @rk7000 - 150 zł
  17. Świetne zdjęcia - tym razem nie mogłem zdecydować się na jedno zdjęcie więc poszły na dwa głosy
  18. Wszystkie tematy sprzedażowe zostały skupione w dziale sprzedam. I tam jest docelowo miejsce na handel duży i mały. Nie wprowadzaj w błąd Forumowiczów bo części to części i nie jest to temat zastępczy tylko utworzony dawno temu zgodnie z nazwą. A próby handlu poza miejscem wyznaczonym mogą nie być opłacalne 😂
  19. Ty mówisz co i jak a my robimy zdjęcia 😬
  20. Dzień dobry W piątek przyszło pozwolenie i promesy i w piątek był pierwszy zakup a dziś strzelanie. Ponieważ nie wiem jeszcze w którą stronę pójdzie to nowe hobby to zakup był zaplanowany wcześniej i do wyboru zostały tylko dwa pistolety Glock 17 Vgen i CZ P-10 F. Zdecydowała masywniejsza budowa CZ co dla mojej sporej dłoni miało decydujace znaczenie. Pierwsze wrażenie - manipulator zrzutu zamka jest przyspawany 🙁 Wiedziałem, że ten typ tak ma ale nie myślałem że aż tak. Na sucho nie ma mowy o zrzucie jednym kciukiem a i dwoma trzeba się nameczyc. Podczas trzelania (chyba pod wpływem temperatury) zrzucałem normalnie jednym palcem. Ogólnie do wymiany jeszcze nakładka rękojeści na większą i poprawa tekstury tej nakładki - nieprzyzwyczajona dłoń niestety odczuwa ostre wypustki już po kilkudziesięciu strzałach. Za tydzień kolejne testowanie 😉
  21. Kraj produkcji to pewnie USSR, kraj docelowy - nikt nic nie wie 😬 Ciekawe znalezisko. Jakbyś chciał się pozbyć to chętnie odkupię /wymienię 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.