Fajna impreza, dobra organizacja, fajne miejsce, świetne zegarki i ludzie którzy potrafią o nich opowiadać.
Przemek - świetny pomysł z tymi dla niewidomych, czegoś takiego jeszcze nie było.
Drugim mocnym zaskoczeniem były zegarki kolejowe Hecke - szkoda, że nie udało się porozmawiać ale kolega miał kolejkę chętnych do rozmowy.
Doskonała wystawa Enicar i tu też zaskoczenie bo chyba pierwszy raz było tyle damskich.
Błonie - wiadomo - kawał historii polskiej fabryki a zegarki wspaniałe. Widziałem je Błoniu ale można oglądać je wiele razy i na pewno za każdym razem będzie ciekawie. Świetna wystawa muzeum z Jędrzejowa.
Piękne zegarki militarne, budziki, Gerlachy, tokarki i inne narzędzia,
Każdy znalazł coś dla siebie
Rozmowy z kolekcjonerami - bezcenne