Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Sorki ale nie ma tu okazji tanio kupić złotego zegarka tylko pokazujesz jak ludzie na fb szukają jelenia. A nie taki jest temat.
  2. Ten zegarek to spać mi nie daje - piękny jest Szukam ale jak znajduje to albo złom albo cena kosmiczna😆
  3. Szukaj oryginalnej godzinowej - to nie jest coś nieosiągalnego a warto zrobić oryginała. Piękny zakup - gratuluję
  4. Paweł ale w wersji 1:1 masz tylko jednego czy już wpadł kolejny?
  5. Rzadko widuje się Czapajewa w takim stanie - brawo Piotrek, piękny zakup 👋👋👋👋👋👋
  6. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    LLD w kopercie z brązu to moim zdaniem lekki przerost formy nad treścią i typowo komercyjna sztuczka Longinesa. Szkoda, rozmywa to legendę zegarka który dość wiernie był reedytowany wcześniej. Ale to tylko moje zdanie
  7. --xx to najczęściej oznaczenie serii mechanizmów jak np Rakieta 26xx gdzie może to być 2603, 2609,2614,2623 itd i nie ma tu znaczenia czy XX są dużą czy małą literą. Dziwi natomiast pisownia : Rakieta2623 - 42 (to też 26xX) Rakieta26xx - 42 Rakieta26XX - 42 Natomiast przeglądając te dane widać, że wszystkie te same serie mają tą samą wartość lift angle bez względu na wielkość liter "x" Czyli przerost formy nad treścią IMO
  8. Ten zegarek nie jest rzadki - ten zegarek jest mega rzadki i podejrzewam, że mało kto taki widział. W internecie jest jedno zdjęcie - więcej zdjęć nie znalazłem. Dwa powody rzadkości występowanie tego zegarka to pojedyncze okno daty w Rakiecie WT oraz mechanizm 2625. Od niedawna jest już u mnie
  9. Jest Slawny Hans, jest Yorki man, jest renqien, jest Gregorian i wielu wielu innych tylko ciężko kogoś zobaczyć tu ostatnio. renqien jest zawsze Reszta się obija
  10. Teraz już kojarzę ale do głowy mi wtedy nie przyszło, że nasz młody kolega jest aż tak młody Ale tym większe wyrazy uznania Kacperek
  11. @Kacperek_77u szkoda, że nie dałeś znać, że jesteś Świetna impreza, naprawdę kawał pięknej historii pomiaru czasu można było zobaczyć i oby to było wydarzenie cykliczne tak jak się podobno zapowiada. Bardzo fajne miejsce 👏dzięki czemu było naprawdę profesjonalnie Przy okazji takiego spotkanie odżywają znajomości Ze Slavnym Hansem gadalismy o zegarkach od około 11.30 w sobotę do około południa w niedzielę z krótką przerwą na sen i oczywiście nie wyczerpaliśmy wszystkich tematów. Brawo dla organizatorów i brawo dla wystawców 👏👏👏
  12. Fajna impreza, dobra organizacja, fajne miejsce, świetne zegarki i ludzie którzy potrafią o nich opowiadać. Przemek - świetny pomysł z tymi dla niewidomych, czegoś takiego jeszcze nie było. Drugim mocnym zaskoczeniem były zegarki kolejowe Hecke - szkoda, że nie udało się porozmawiać ale kolega miał kolejkę chętnych do rozmowy. Doskonała wystawa Enicar i tu też zaskoczenie bo chyba pierwszy raz było tyle damskich. Błonie - wiadomo - kawał historii polskiej fabryki a zegarki wspaniałe. Widziałem je Błoniu ale można oglądać je wiele razy i na pewno za każdym razem będzie ciekawie. Świetna wystawa muzeum z Jędrzejowa. Piękne zegarki militarne, budziki, Gerlachy, tokarki i inne narzędzia, Każdy znalazł coś dla siebie Rozmowy z kolekcjonerami - bezcenne
  13. Jutro w samo południe będziesz miał odwiedziny Przemek Już się nie mogę doczekać żeby pooglądać zegarki, pogadać, poczuć dawny klimat
  14. Sorki Panowie ale takie pseudo oferty będę usuwał. Człowiek na fb pokazuje zdjęcie zegarka od strony tarczy i pyta czy ktoś jest zainteresowany 3133 To NIE JEST OFERTA i nie okazja na pewno. To jest szukanie jelenia.
  15. Też nie jestem przekonany ale skróty raczej odzielali kropkami przy dedykacjach. Ale różnie może być.
  16. Ostatnio zainteresował mnie zegarek pokazany przez kolegę Kacperek_77 W temacie rzadkich zegarków. Dostałem link do fb - zegarek był w Ukrainie więc poszło szybko 🙂 Zegarek zadziwiający z każdej strony - tarcza wypłowiała ale wyraźna - od razu rzuca się w oczy pojedyncza data. Mechanizm 2625 - założę się że mało osób widziało taki - ja widziałem pierwszy raz. No i dekiel z dedykacja Iwanowi Makarowiczowi od pracowników Czarnobylskiego POBя ( POB to wykop więc jakby kopalnia) i data 1983 - tłumaczenie gregch. Ciekawa jest data - trzy lata przed awaria reaktora w Czarnobylu. Bardzo się cieszę, że udało się zdobyć ten zegarek Edycja Dziękuję kolegom Kacperek, Grzegorz, Damian 😉
  17. O hobby uczy cierpliwość 😂 Zdjęcie dodane 💪
  18. Będę oczywiście. Organizujemy się w kilka osób rk7000 +1 Na pewno będzie jeszcze czterech kolegów z forum. Tylko pytanie - do 15.00 i w piątek i w sobotę?
  19. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Ostatnia w tym roku szkolnym licytacja 😁 Za dwa tygodnie robimy wakacyjna przerwę. Dziś wystawiamy przedmioty od naszego anonimowego kolegi: 1. Zegarek Casio physic 2. Album Omega Zegarek jest nowy, z pudełkiem i papierami. Album wygląda na nje przeglądany - dziewiczy po prostu. Wszystko lepiej oddają zdjęcia. Kończymy 25.06.2023 o godzinie 19.00 Cena wywoławcza 1 zl Oba przedmioty licytujemy oddzielnie. Zapraszamy
  20. Ale czad!!! Zaszalałeś Krzysiek. Doskonały nabytek 😍😍😍 I to już druga Striela jaka widzę w tym tygodniu choć ta pierwsza bez papierów ale stan porównywalny.
  21. Są też porządne ruski za 2- 3 k zł a nawet za 2-3 k $ Ale to już inna bajka i raczej kolekcjonerska mocno. A coś mnie za uchem swędzi, że jeden nasz kolega kupił coś ciekawego w okolicach 4 k zł Ciekawe kiedy się pochwali
  22. Skoro jesteśmy przy Wostokach to i do mnie jeden przyjechał. Dzięki wielkie renqien 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.