Sorki za może głupie pytanie - Mateusz ma tyle książek do wydania że mu się plany opóźniają?
Sorki - nie było pytania.
Bliżej terminu będziemy się zdzwaniać Przemek, myślę że spotkamy się w większym gronie.
Z Hansem rozmawiałem - będzie, Warszawę obdzwonię,Białystok, Pulawy też
Jak ktoś ma chęć się spotkać to piszcie pw - nie do każdego mam telefon ale każdy będzie mile widziany.
O formie spotkania pogadamy bliżej terminu ale na pewno będzie fajnie 😉