Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Nie będą. W tym mechanizmie jest chybotkowy system nastawczo naciągowy. W żadnym innym radzieckim zegarku nie występuje coś takiego a jest spotykane w zegarkach amerykańskich. Kupiłem kiedyś od Krisa trupka Typ 17 i byłem mocno zainteresowany przywróceniem go do życia więc troszkę o niego popytalem tu i tam. Edycja Kirov57 - gratuluję dzisiejszego zakupu To była prawdziwa okazja
  2. Mi udało się kupić na Violity - sprawnego Zdjęcie mechanizmu byłoby wskazane ale generalnie to tam nie można nic innego włożyć To jedyny i niepowtarzalny mechanizm. A cena - kwestia tego jak bardzo chce się go mieć. Dla mnie to był bardzo ważny zegarek, udało się kupić taniej ale zPlacil bym i więcej niż teraz jest wyceniony żeby go mieć.
  3. Cena wysoka? Widziałeś gdzieś taniej? Jeśli jest sprawny (a wygląda że jest) to cena jest ok. Dziś już popularne 3017 są dużo droższe a to mega rzadki zegarek. Jakbym nie miał to bym brał i dziękował że się trafił
  4. Ładniejszy pasek tak i do gablotki z nim a nie nosić Śliczny Łucz :
  5. Granice zamknięte, jeden mój zegarek też utknął na Ukrainie ale mam nadzieję, że za jakiś miesiąc dotrze Jeżeli może iść pocztą to chyba z tym nie ma problemu. Mój nie może.
  6. Mam ta kwiatową wersje ale pozostałe dwie są o wiele ciekawsze. Jakie to lata produkcji?
  7. Kieszonkowe górą Piękne Rakiety ale i Mołnia ładnie malowana
  8. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Fajny ten zegarek tylko szkoda że Paneraiopodobny
  9. rk7000

    Formuła1

    No właśnie decydujący głos może mieć Hamilton wbrew pozorom a ten dość jasno się wypowiadał że "nie wie co oni tutaj robią" Zobaczymy.
  10. rk7000

    Formuła1

    Jaki jest sens odwoływać wyścig skoro wszyscy są już od kilku dni w tym miejscu? Pewnie pójdzie tak jak Bahrain - bez publiczności, ale raczej wlodarze F1 nie zrezygnują z kasy z praw do transmisji tv na całym świecie.
  11. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Takie akurat leżały na stole
  12. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Panie, Panowie. Dzięki uprzejmości naszego forumowego kolegi, który od wielu lat nas wspiera w pomocy ( kiedyś Filipkowi a obecnie Krzysiowi ) mam przyjemność wystawić dziś na licytację piękny XIX wieczny zegarek kieszonkowy American Waltham z pięknym mechanizmem 1888 W kopercie Philadelphia Watch Case Co. Victory Koperta ma zakręcany dekiel i ramkę szkła. Dane techniczne ze strony https://pocketwatchdatabase.com/search/result/waltham/6563432 Manufacturer: Waltham Manufacturer Location: Waltham, Massachusetts Movement Serial Number: 6563432 Grade: Riverside Model: 1888 Estimated Production Date: March 1896 - August 1899 Run Quantity: 500 Total Production: 55,959 Size: 16s Jewels: 17j Movement Configuration: Openface Movement Finish: Nickel Movement Setting: Pendant Plate: 3/4 Plate Regulator: Patent Hairspring: Breguet Adjusted: Yes Adjusted to Position: Yes Mam nadzieję, ze wszystko jest dobrze widoczne na zdjęciach ale napisze, że moim zdaniem brakuje fragmentu regulatora ale mechanizm pracuje ładnie. Zaczynam od 1 zł, licytujemy 2 tygodnie, koniec licytacji będzie o godzinie 19.00 w dniu 22.03.2020 Zapraszam
  13. Świetny - gratuluję. Do noszenia to nie ale do gabloty jak najbardziej bym go chciał
  14. Jasne, najważniejsze żeby się "nosicielowi" podobało
  15. Moim zdaniem lepiej mu na szmatce jednak.
  16. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Wskazówki i tarcza są doskonałe
  17. Nie będę zdradzał kto - może weżmie udział w TOP i sam pokaże
  18. Poljot 2200 to rarytas ale muszę sprostować jedną rzecz - ma go jeden kolega z forum
  19. To standardowy mechanizm Paweł Bure. Piękny zegarek, troszkę rzadziej spotykany że względu na wskazówki i lumowane indeksy. Jakby Ci się kiedyś znudził to pisz Ewa
  20. QV - faktycznie pomysł z tym żeby wstawiać wszystko w pierwszym poście jest super ale jakbyś tez napisał info odnośnie koperty, mechanizmu, szkła, wodoszczelności, czasu realizacji, ceny itd. to byłoby jeszcze łatwiej. Niektórzy chca wejść, zobaczyć, przeczytać info i zdezydować czy zamówić, bez przebjania sie przez 20 stron tematu.
  21. Pięknie Przemek - mam wrażenie, że geneza całego przemysłu zegarkowego w ZSRR została pokazana w bardzo dobry sposób. I cieszę się że mogłem Ci pomóc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.