Wybacz nie wiem gdzie standardem jest wydać 700 zł na obiad dla 4 osób.
Ja może że wschodu jestem to inaczej patrzę dla mnie to przynajmniej 3 obiady dla 4 osób (dorosłe i 2 dzieci)
Ja wiem, że wszędzie drożyzna ale to już wariacja.
Też wakacyjnie za paczki czy bułki z jagodami płaciłem po 7 zł ale to już przegięcie.
Niestety w Polsce tak jest czasami nie wszędzie na szczęście 😀
U mnie obiad w pracy zupa plus drugie z dobrego cateringu kosztuje 25 zł i to jest jeszcze ok, że można zjeść smacznie i nie drogo u to zupa plus drugie.
Wybacz nie wiem gdzie standardem jest wydać 700 zł na obiad dla 4 osób.
Ja może że wschodu jestem to inaczej patrzę dla mnie to przynajmniej 3 obiady dla 4 osób (dorosłe i 2 dzieci)
Ja wiem, że wszędzie drożyzna ale to już wariacja.
Też wakacyjnie za paczki czy bułki z jagodami płaciłem po 7 zł ale to już przegięcie.
Niestety w Polsce tak jest czasami nie wszędzie na szczęście 😀
U mnie obiad w pracy zupa plus drugie z dobrego cateringu kosztuje 25 zł i to jest jeszcze ok, że można zjeść smacznie i nie drogo u to zupa plus drugie.