Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12991
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. Widocznie dla Mariusza to samo ale kto co lubi 😀
  2. Wybacz nie wiem gdzie standardem jest wydać 700 zł na obiad dla 4 osób. Ja może że wschodu jestem to inaczej patrzę dla mnie to przynajmniej 3 obiady dla 4 osób (dorosłe i 2 dzieci) Ja wiem, że wszędzie drożyzna ale to już wariacja. Też wakacyjnie za paczki czy bułki z jagodami płaciłem po 7 zł ale to już przegięcie. Niestety w Polsce tak jest czasami nie wszędzie na szczęście 😀 U mnie obiad w pracy zupa plus drugie z dobrego cateringu kosztuje 25 zł i to jest jeszcze ok, że można zjeść smacznie i nie drogo u to zupa plus drugie. Wybacz nie wiem gdzie standardem jest wydać 700 zł na obiad dla 4 osób. Ja może że wschodu jestem to inaczej patrzę dla mnie to przynajmniej 3 obiady dla 4 osób (dorosłe i 2 dzieci) Ja wiem, że wszędzie drożyzna ale to już wariacja. Też wakacyjnie za paczki czy bułki z jagodami płaciłem po 7 zł ale to już przegięcie. Niestety w Polsce tak jest czasami nie wszędzie na szczęście 😀 U mnie obiad w pracy zupa plus drugie z dobrego cateringu kosztuje 25 zł i to jest jeszcze ok, że można zjeść smacznie i nie drogo u to zupa plus drugie.
  3. Myślę czy nie zmienić Broadway na jakiś inny czasomierz bo ostatnio rzadko na nadgarstku.
  4. Od kiedy masz go Robert?? Bo widzę, że nie jest mocno spatynowany ale i mój potrzebował trochę czasu żeby ściemnieć. Chyba CW szybciej łapie platynę?
  5. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
  6. To prawda to kawał zegarka naprawdę fajnie zrobiony. Chociaż jak zawsze można się do czegoś przyczepić już pisałem to kilkukrotnie. Jak Christopher Ward c60 300 jest bardziej dopracowany w sumie przy cenie z metki zbliżonej to tutaj bym poprawił kilka rzeczy o których pisałem już ale napiszę 😀 Dominik ma rację wersja 40-41 mm byłaby idealna dla większości nadgarstków. W wersji 38 mm nie ma bezela ceramicznego i jest słabsze zapięcie. Tutaj jest fajne i świetna tarcza. Lekki minus to ten bezel słabo klikający, brakuje szybkiego wypiecia bransolety byłoby fajnie i bransoleta jest na piny solidna ale śrubki wyglądały by lepiej 😀 I tylko jeszcze jakby luma była trochę lepsza i w jednym odcieniu bo na wskazówkach jest mocniejsza i jakby cały bezel świecił też byłoby fajnie 😀
  7. Pewnie tak ale lubię swoją mimo małych mankamentów 😀
  8. A gdzie zdjęcia i opinie o pudełku co zakupiłeś?
  9. Pasków nigdy za dużo 😀 Lubię brązy a ten miał być do Glycine z brązu ale tam wskoczył struś a ten jest fajny masywny ponad 5mm i fajnie siadł 😀
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.