Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12986
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. Ja wiem Tomek, że to 40mm. Coś nie pasuje i tyle pewnie wpadnie coś innego 😀
  2. Nie miałem c65 ale mam c60 42 mm i leży jak przyklejony chyba jeden z wygodniejszych diverów. Tylko 11,5mm grubości a tutaj jest 11,3mm regulacja imo jest spora chyba, że krótsza niż w mojej 300.
  3. Jasne, że jest zdjęcie nie dzisiejsze ale to chyba mój ulubiony zegarek 😀 Tutaj świeżo po zmianie gaci.
  4. kornel91

    Brąz i miedź .... :)

    No i super bo mi się podoba 😀
  5. kornel91

    Brąz i miedź .... :)

    Super. Co to jest?? W środku vj7750?? Szkoda, że nie ma żadnego logo.
  6. Klamra stalowa a z gumy niebieskiej co była w zestawie 😀 Stąd nie potrzebne drugie zapięcie 😀
  7. Tym bardziej, że macie Panowie kolekcję warte duże pieniądze więc uważam, że pudełko powinno być odpowiednie. https://allegro.pl/oferta/pudelko-na-zegarki-na-12-zegarkow-szkatulka-etui-10743027707
  8. To kup skórzane z mojego linku. Będziesz zadowolony.
  9. Niestety ze szkłem trochę oszukujemy ustawiając zegarek żeby wyszedł dobrze Imo zegarek i tak jest mega Ile chcesz wydać ?? Napisz na PW Edycja dodano zdjęcie.
  10. Bo to już chyba jeden z niewielu chrono, który oferuje tak dużo za jeszcze przystępne pieniądze
  11. Zegarek na żywo robi bardzo dobre wrażenie. Tomek @tts ma go kolejny raz i wie co mówi Tomek ale zobacz moje zdęcia i swoje i zobacz, że u Ciebie bezel ma jakby delikatniejszą czcionkę tachymetru. Ja swojego bardzo lubię
  12. Mariusz poleca bardzo dobre pudełka. Proszę mam takie skórzane nie eko skóra. https://allegro.pl/oferta/pudelko-na-10-zegarkow-london-skora-naturalna-q-12271750361 Duże przegrody moje zegarki mieszczą się bez problemu. W tym nowym widzę jest dziura na ładowanie smartfonu. Jak ma być drewniane to proszę. https://zegarownia.pl/pudelko-wolf-savoy-461610?gclid=EAIaIQobChMI3-25vJOHgwMVrJJoCR3feA6dEAQYBiABEgK1y_D_BwE Recenzja Szymona pudełka WOLF
  13. kornel91

    Latarka

    Opisz co to. Bo mi się nie chce szukać. Ja najczęściej używam tej bo jest zawsze w kieszeni kurtki.
  14. Czekam na opinie 😀 Ja teraz na Black FRIDAY wziąłem ze 2kg bo je lubię. Tą też bo jest ekstra. https://gorillacoffee.pl/produkt/kawa-colombia-supremo/
  15. No i ja tak zrobiłem właśnie z tym Boschem żeby nie ciągać góra dół ale żona chciała Dysona i kupiłem właśnie 5detect i jest super może baterie dwie w zestawie byłoby super ale jak trzeba odkurzyć dywany np czy pralnie biorę Dysona. Turbo szczotka super do dywanów a podświetlana szczotka jest super. Tylko to już większy wydatek.
  16. Z normalnych proszę bardzo. https://www.euro.com.pl/odkurzacze/bosch-propower-bgl6pow2-turboszczotka-szczotka-do-parkietow.bhtml?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA4NWrBhD-ARIsAFCKwWvydSGimiOvbnZsmKI7jdCfI9TNPlwSftWIUwCNAX7Ld7nwHXxmDxkaAvYpEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.