Nie miałem c65 ale mam c60 42 mm i leży jak przyklejony chyba jeden z wygodniejszych diverów. Tylko 11,5mm grubości a tutaj jest 11,3mm regulacja imo jest spora chyba, że krótsza niż w mojej 300.
Tym bardziej, że macie Panowie kolekcję warte duże pieniądze więc uważam, że pudełko powinno być odpowiednie.
https://allegro.pl/oferta/pudelko-na-zegarki-na-12-zegarkow-szkatulka-etui-10743027707
Niestety ze szkłem trochę oszukujemy ustawiając zegarek żeby wyszedł dobrze
Imo zegarek i tak jest mega
Ile chcesz wydać ?? Napisz na PW
Edycja dodano zdjęcie.
Zegarek na żywo robi bardzo dobre wrażenie.
Tomek @tts ma go kolejny raz i wie co mówi
Tomek ale zobacz moje zdęcia i swoje i zobacz, że u Ciebie bezel ma jakby delikatniejszą czcionkę tachymetru.
Ja swojego bardzo lubię
Mariusz poleca bardzo dobre pudełka.
Proszę mam takie skórzane nie eko skóra.
https://allegro.pl/oferta/pudelko-na-10-zegarkow-london-skora-naturalna-q-12271750361
Duże przegrody moje zegarki mieszczą się bez problemu.
W tym nowym widzę jest dziura na ładowanie smartfonu.
Jak ma być drewniane to proszę.
https://zegarownia.pl/pudelko-wolf-savoy-461610?gclid=EAIaIQobChMI3-25vJOHgwMVrJJoCR3feA6dEAQYBiABEgK1y_D_BwE
Recenzja Szymona pudełka WOLF
No i ja tak zrobiłem właśnie z tym Boschem żeby nie ciągać góra dół ale żona chciała Dysona i kupiłem właśnie 5detect i jest super może baterie dwie w zestawie byłoby super ale jak trzeba odkurzyć dywany np czy pralnie biorę Dysona. Turbo szczotka super do dywanów a podświetlana szczotka jest super. Tylko to już większy wydatek.
Z normalnych proszę bardzo.
https://www.euro.com.pl/odkurzacze/bosch-propower-bgl6pow2-turboszczotka-szczotka-do-parkietow.bhtml?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA4NWrBhD-ARIsAFCKwWvydSGimiOvbnZsmKI7jdCfI9TNPlwSftWIUwCNAX7Ld7nwHXxmDxkaAvYpEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.