Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12982
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. 20% do dostania na pewno. Tutaj na black FRIDAY longines był - 22% https://wkrzys.pl/longines-heritage-avigation-bigeye-l28164532 Akurat flybacka oglądałem i tutaj był właśnie najtaniej. Warto napisać.
  2. kornel91

    Buty

    Dzięki Filip.
  3. kornel91

    Buty

    Gratuluję. Fajny wybór a gdzie brane?? Bo myślę o Red Wing chociaż te też mają nowe opinie a cenowo widać różnicę. https://www.thorogood.pl/products/kozaki-robocze-męskie-thorogood-american-heritage-–-6-tobacco-ochronne-metalowym-–-moc-metalowym-maxwear-koturny-brązowe-esw9oyl-p-237.html
  4. Mały na pewno nie jest l2l prawie 52mm ale leży wygodnie 😀
  5. Tak jest gwiazda makowa. Żona kręciła warkocze ja robiłem ciasto 😀 Z tego przepisu zawsze robimy bułki a już chyba 3 rok gwiazdy na święta. https://domowe-wypieki.pl/przepisy/ciastka-male-wypieki/908-drozdzowki-z-makiem#google_vignette
  6. Super recenzja. No i bardzo fajne zapięcie. Certina stosuje podobne w nowej DS Action i tylko tym się reguluje nie ma dodatkowych dziurek w zapięciu.
  7. Dopiero co wyciągnięte z piekarnika dlatego na blaszkach.
  8. Co to za pasek?? Bardzo fajny 😀 Po nocy został jeszcze Ball ale będzie zmiana 😀 Wesołych świąt wszystkim.
  9. kornel91

    Buty

    Może były inne ja miałem wrażenie, że te buty za 1k wyglądają jak za 200zl. Niby wizualnie to samo ale jak zacząłem zginać skórę to miałem wrażenie średniej jakości produktu.
  10. kornel91

    Casualowy na co dzień

    Jak najbardziej trzeba wybrzydzać i z ceną też masz rację za zegarek bez dodatkowych smaczków nie oferuje tak dużo. Pisaliśmy swego czasu, że Oris i Longines popłynęli z cenami jak Omega wiem po Aquisie. To może jednak Damasko lubisz Niemieckie zegarmistrzostwo.
  11. Myślę że tylko producent, który ma wskazówki i dodatkowo zrobi test szczelności. Zegarek jest świeży więc co do wymiany uszczelki to myślę, że nie będzie wymieniana.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.