20% do dostania na pewno.
Tutaj na black FRIDAY longines był - 22%
https://wkrzys.pl/longines-heritage-avigation-bigeye-l28164532
Akurat flybacka oglądałem i tutaj był właśnie najtaniej. Warto napisać.
Gratuluję. Fajny wybór a gdzie brane??
Bo myślę o Red Wing chociaż te też mają nowe opinie a cenowo widać różnicę.
https://www.thorogood.pl/products/kozaki-robocze-męskie-thorogood-american-heritage-–-6-tobacco-ochronne-metalowym-–-moc-metalowym-maxwear-koturny-brązowe-esw9oyl-p-237.html
Tak jest gwiazda makowa. Żona kręciła warkocze ja robiłem ciasto 😀
Z tego przepisu zawsze robimy bułki a już chyba 3 rok gwiazdy na święta.
https://domowe-wypieki.pl/przepisy/ciastka-male-wypieki/908-drozdzowki-z-makiem#google_vignette
Może były inne ja miałem wrażenie, że te buty za 1k wyglądają jak za 200zl. Niby wizualnie to samo ale jak zacząłem zginać skórę to miałem wrażenie średniej jakości produktu.
Jak najbardziej trzeba wybrzydzać i z ceną też masz rację za zegarek bez dodatkowych smaczków nie oferuje tak dużo. Pisaliśmy swego czasu, że Oris i Longines popłynęli z cenami jak Omega wiem po Aquisie. To może jednak Damasko lubisz Niemieckie zegarmistrzostwo.
Myślę że tylko producent, który ma wskazówki i dodatkowo zrobi test szczelności. Zegarek jest świeży więc co do wymiany uszczelki to myślę, że nie będzie wymieniana.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.