Wszystko się zgadza. Podnosi Rolex, Omega to Longines, Ball czy Oris chcą wejść w ich miejsce i taż podnoszą. Certina pewnie też. Tylko jeszcze na te marki można uzyskać rabaty 20-25 % a na inne marki już gorzej .
Tylko jak kupowałem w czerwcu Longinesa Spirit chrono to cena z metki była chyba koło 14 k teraz jest 16,1 k
Za to np kolega kupował w 2021 omegę 600 za około 24 ka a teraz cena z metki to 36,2 k ....
Myślę, że Ball jest bardzo drogi chociaż ja mam Aero GMT i jak brałem to był około 30% poniżej metki.