Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12993
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. kornel91

    GW-9400 Rangeman

    Widzę, że szybko zrobiło się kilka G. Gratulacje ale ten to jest chyba jeden z fajniejszych casio. U mnie już 10lat najpierw miałem taki jak Twój a potem DCJ. Ten to nówkę brałeś?? Bardzo lubię ten zegarek.
  2. kornel91

    Buty

    Timberlany jak pisałem takie sobie wrzucę zdjęcie bo zrobiłem przed odesłaniem. Natomiast wczoraj przyszły takie buty. Fakt, że jedne też odesłałem bo miały wadę jakby słaba skóra cholewki. Te też może nie jest to top ale kupione w promocji myślę, że wyglądają dobrze.
  3. kornel91

    Citizen

    I ja Jacku też ten z prawej.
  4. Zgadza się ja do spirita chrono dostałem lakierowane i bardzo mnie cieszy.
  5. Wszystko się zgadza. Podnosi Rolex, Omega to Longines, Ball czy Oris chcą wejść w ich miejsce i taż podnoszą. Certina pewnie też. Tylko jeszcze na te marki można uzyskać rabaty 20-25 % a na inne marki już gorzej . Tylko jak kupowałem w czerwcu Longinesa Spirit chrono to cena z metki była chyba koło 14 k teraz jest 16,1 k Za to np kolega kupował w 2021 omegę 600 za około 24 ka a teraz cena z metki to 36,2 k .... Myślę, że Ball jest bardzo drogi chociaż ja mam Aero GMT i jak brałem to był około 30% poniżej metki.
  6. Tylko czy wyłapie jak jest coś nie tak. Nie mówię że ma coś być bo widzę, że w ofercie dużo zegarków. Tylko nie ma nic o gwarancji np. chociaż 5 k za Longinesa jeżeli jest wszystko ok to bardzo dobra cena nawet bez gwarancji. Może jakiś import z USA.
  7. Tylko co to da ?? W ofercie nic nie ma oprócz ceny https://www.olx.pl/d/oferta/longines-hydroconquest-l3-781-4-06-6-CID87-IDY4s7T.html?reason=seller_profile Nawet z dobrym rabatem trzeba zapłacić 7 k więc ceny bardzo dobre tylko właśnie czy wszystko ok.
  8. Pewnie masz rację ale ten ma coś sobie i fajnie, że wyskoczył z tej skrytki.
  9. Tutaj pewnie jak Robert pisze duże znaczenie mają warunki. Ja mam Glycinie i jak go nosiłem częściej nie w ubiegłym a w 2022 roku to w okresie letnim od potu pojawiło się kilka zielonych miejsc . Po wyczyszczeniu wtedy w ubiegłym roku się nie pojawiły ale wiem, że nie był tak narażony właśnie na pot a to ma duże znaczenie.
  10. kornel91

    Orienty forumowiczów

    @Pawel.Sz wskoczył na nadgarstek
  11. kornel91

    Kuchenka mikrofalowa

    To ten Samsung będzie ok. Pewnie z pokrętłami też coś znajdziesz i to jeszcze taniej jakaś Amica 😀
  12. kornel91

    Kuchenka mikrofalowa

    Na pewno lepiej z talerzem nawet potem umyć. Mam dokładnie tego Samsunga ale u mnie mikrofalówka służy do podgrzania mleka czasami jakiejś zupy czy rozmrożenia na szybko. Sprawdza się ale nigdy np nie grillowałem kiełbasy czy czegoś innego. Oprócz podgrzania średnio lubię podgrzaną żywność z kuchenki mikrofalowej chyba , że jakieś naleśniki meksykańskie . W tym Samsungu jest plastikowy garnek do gotowania
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.