Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12983
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. Myślę że tylko producent, który ma wskazówki i dodatkowo zrobi test szczelności. Zegarek jest świeży więc co do wymiany uszczelki to myślę, że nie będzie wymieniana.
  2. kornel91

    Casualowy na co dzień

    A ja jednak będę za Orisem. Fakt tanio już było ale teraz na Black FRIDAY był w granicach 1500 euro (lekko poniżej 7 k za nowy egzemplarz) Może nie wskakuje u mnie tak często jak nurki to bardzo się cieszę z zakupu.
  3. Jak cieszy to trzeba pokazywać 😀
  4. Ja też tego nie rozumiem, kolega Andrzej woli to sprawdzić na forum niż szukać w Google. Ja też pierwsze co robię to piszę na forum. Nie każdy ma możliwość przymierzenia zegarka, ja przed zakupem to chyba tylko Longinesa mierzyłem bo mi się udało być niedaleko. Resztę kupuję po zdjęciach chociaż ostatnio nie wszystko mi pasuję i jak kupuje zegarek to to jak nie do końca nie jestem pewien to nawet folii nie zdejmuję. A wydanie kilkunastu tysięcy to nie pójście po bułki. Lubisz duże zegarki myślę, że bb58 będzie za mały. Mierzyłem nie tak dawno niebieskiego fakt, że nie mogłem dopiąć nawet bransolety ale czułem, że jest za mały.
  5. I ja się zgadzam z @paul221 Bardzo ładny zegarek ja tylko wolę skóry ale ma tym meszu też bardzo dobrze wygląda.
  6. kornel91

    Kawa i Zegarki

    No i jak wrażenia?? Ja bardzo lubię chociaż od tygodnia przynajmniej z 1,5 - 2 miesiące bez kawy muszę wytrzymać 😒
  7. kornel91

    Buty

    Bardzo fajnie. Gratuluję a co to red wing? Edycja znalazłem, że tak a gdzie brane? Co do timberlandow to IMO nie warto zamówiłem dwie pary i obydwie odesłałem. Po zdjęciach wyglądały ok ale na żywo już nie. Była promocja poniżej 900zl. Wrzucę zdjęcia. Buty produkowane chyba w Bangladeszu. W tamtym roku @Santinopolecił te i jest dużo lepiej. Ciężko się tylko nakłada.
  8. kornel91

    Brąz i miedź .... :)

    Daj na Pw ile wyszedł finalnie bo widzę, że są na alliexpres ale może brałeś w jakiejś promocji. I co to za guma fajnie pasuje 😀
  9. I tutaj napisze, że ładne tło 😀
  10. Jestem ciekawy jak na żywo bo jakoś nie wygląda specjalnie dobrze. Ja mam to szczęście, że moje poduszki opinają się idealnie bez ściskania przy nadgarstku ok. 18,5 cm
  11. kornel91

    Brąz i miedź .... :)

    Proszę bardzo wczoraj się zatrzymał po testach w rotomacie a dzisiaj specjalnie do wątku nakręcony 😀 Myślę że na tym pasku zyskał.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.