Ja też tego nie rozumiem, kolega Andrzej woli to sprawdzić na forum niż szukać w Google. Ja też pierwsze co robię to piszę na forum. Nie każdy ma możliwość przymierzenia zegarka, ja przed zakupem to chyba tylko Longinesa mierzyłem bo mi się udało być niedaleko. Resztę kupuję po zdjęciach chociaż ostatnio nie wszystko mi pasuję i jak kupuje zegarek to to jak nie do końca nie jestem pewien to nawet folii nie zdejmuję. A wydanie kilkunastu tysięcy to nie pójście po bułki.
Lubisz duże zegarki myślę, że bb58 będzie za mały. Mierzyłem nie tak dawno niebieskiego fakt, że nie mogłem dopiąć nawet bransolety ale czułem, że jest za mały.