Pisz też do polskich sklepów
https://zegarownia.pl/zegarek-meski-ball-fireman-victory-automatic-nm2098c-s3j-sl?gclid=Cj0KCQiA1rSsBhDHARIsANB4EJZOydjmpLPaRnVY4d3N8M5e5Y1gAVlUSVIsYdQpdWq4yJ9R5LmC9v4aAsvxEALw_wcB
Kod n10 na 10% myślę, że 20do25% spokojnie dostaniesz.
Napisz do zegarek.net, zegarki Zielona Góra powinno się udać 😀
20% do dostania na pewno.
Tutaj na black FRIDAY longines był - 22%
https://wkrzys.pl/longines-heritage-avigation-bigeye-l28164532
Akurat flybacka oglądałem i tutaj był właśnie najtaniej. Warto napisać.
Gratuluję. Fajny wybór a gdzie brane??
Bo myślę o Red Wing chociaż te też mają nowe opinie a cenowo widać różnicę.
https://www.thorogood.pl/products/kozaki-robocze-męskie-thorogood-american-heritage-–-6-tobacco-ochronne-metalowym-–-moc-metalowym-maxwear-koturny-brązowe-esw9oyl-p-237.html
Tak jest gwiazda makowa. Żona kręciła warkocze ja robiłem ciasto 😀
Z tego przepisu zawsze robimy bułki a już chyba 3 rok gwiazdy na święta.
https://domowe-wypieki.pl/przepisy/ciastka-male-wypieki/908-drozdzowki-z-makiem#google_vignette
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.