Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12981
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. No właśnie kto co lubi ale ja wolę jednak tak jak Glycine, że nie ma takiej ostrej patyny Eterna Rafała też fajnie wygląda w tym stanie.
  2. Myślę, że nie pewnie jakby zegarek miał kilkanaście lat ale po krótkim czasie pewnie nie.
  3. Ja nie miałem 65 ale mocno zwężana bransoleta nie jest fajna. Do 14 mm to za dużo. Mam Aquisa 2i mi się podoba ale jakby bransoleta była zwężana do 18mm a nie 16 mm byłoby lepiej.
  4. Ale nie nowego poniżej 300 zł 😀 Ciężko teraz kupić jakieś fajne nowe Casio w tych pieniądzach a ten daje radę 😀
  5. Trochę się bałem tego koloru bo po zdjęciach z internetu wyglądał na taki wpadający w czerń. Na żywo jest dużo lepiej i bardzo mi przypadł do gustu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.