Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12986
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. Zegarek zdjęty z ręki. Przepraszam za jakość. W eposie jest delikatnie krótsze inaczej ząbki ale to tylko tyle. Bardziej dopracowane. W
  2. Bardzo fajny zegarek w wersji Hołowczyc. Mógłbym go nosić Fajne zdjęcia. Ciekawy bezel. Podoba mi się.
  3. Super , że zapięcie z mikro regulacją ale autorskie to chyba nie jest. Trochę krótsze niż w Cfristopher Ward ale wykonanie identyczne.
  4. Damasko też bardzo fajne ale wolę jak się więcej dzieje w zegarku 😀
  5. @cordi7 ekstra przymiarki. Ezm3 wygląda świetnie. Zresztą kilka fajnych przymiarek. Orisy polecam a u Ciebie dobrze leżą 😀 Omega też super leży dla mnie za mała.
  6. No właśnie na części stron jest, że mineralne. @Pelartto nth co sam wrzuciłeś wygląda bardzo dobrze. Możesz np wybrać bransoletę ryżową i vintage pełną gębą. W środku miyota bardzo fajny zegarek.
  7. Gratuluję. Fajne uzupełnienie Omegi. Jeszcze pytanie to 44mm czy 42 mm??
  8. Pasek pierwsza klasa. Widzę, że założony odwrotnie w stylu IWC. Niech się nosi.
  9. kornel91

    Klub miłośników Orient Star

    Jacek no właśnie te 2 mm . To jest kozak. Mierzyłem tydzień temu tu jest właśnie 40 mm tylko zdjęcie słabe.
  10. I ja poleciłem ten ekspres do pracy bo stara jura nie opłaca się naprawiać. Natomiast przyszły dwie sztuki i w pierwszej był pęknięty pojemnik na wodę a wczoraj w drugim jakiś inny pojemnik. Nie wiem bo nie widziałem ale bardzo słabo..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.