Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12981
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. Bo to fajne zegarki. Na jutro na ręku nakręca się Aquis więc zdjęcie z archiwum. No i pointer to super zegarek u mnie od września.
  2. Mega. Co to za pasek? U mnie Pro Aqua
  3. Bardzo fajny. A widzę, że więcej nowych zakupów niż u męża i to w krótkim czasie. Brawo 😀
  4. Nie licz na promocje u mnie akurat 42mm na ręku.
  5. kornel91

    Buty

    Jacek słabe To za toporne No właśnie Przemek muszę poszukać bo jakieś mi się właśnie podobne wyświetlały 😀 Jednak te które ja pokazałem są inne imo fajniejsze
  6. kornel91

    Buty

    Z opłatami chyba bliżej 3k i jeszcze trzeba trafić z rozmiarem to nie zakup w sklepie stacjonarnym 😀 To jest coś dla sknery?? 😀
  7. Nie jestem na forum kawowym ale przez dwa lata trochę tego spróbowałem i pewnie tą też kupię zobaczyć czy się do czegoś nadaje ale te palarnie trzymają poziom jak też polecał @satanic. Mi właśnie ostatnio podeszło kilka kaw od braci Ziółkowskich oprócz Hayba i wyżej polecanego gorilla.
  8. kornel91

    Buty

    Co byście polecili z tego typu obuwia. https://nicksboots.com/overlander-boot-1964/ Te są super ale 2,5k za buty nie wydam. Od dawna oglądam ich filmy i widać, że są super.
  9. Jeszcze zacytuję na początek wziąłbym z gorilla https://gorillacoffee.pl/produkt/kawa-colombia-supremo/ I to https://gorillacoffee.pl/produkt/kawy-na-start/ Akurat najczęściej pite kawy to columbia, espresso no1 i chocolade Pride 😀
  10. Ja kawy często testuje jak Przemek a to ulubione. Brazylia cerrado był raz kupiona ale za kwaśna
  11. Wzięli kopertę z super chargera i tylko wydrukowali ring pod gmt stąd klik w jedną stronę 😀
  12. Nie szczuję tylko to fajny zegarek Napiszę tylko jeszcze to co pisałem już kilkukrotnie jakby poprawili ruch bezela jak mają CW czy dodatkowo dodali bransoletę na śrubki nie piny i szybką zmianę to już byłby mistrz no może jeszcze trochę mocniejsza luma i w jedna bo tutaj wskazówki świecą trochę mocniej niż indeksy. No ale tak czy siak ekstra zegarek w budżecie 4 k Za to ta ceramiczna wkładka jest fajniejsza IMO niż w Orisie Aquis. Jakby zrobili taki jak piszę w kopercie 40 mm to myślę, że byłby to hit sprzedaży. @Jogi dawno Twojej Certiny chrono nie było
  13. Fajnie się prezentuje. Jak jakość na żywo? Bransoleta z szybkim montażem??
  14. Masz rację pasek klasa bo zegarek nazwałbym go dla koneserów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.