Nie szczuję tylko to fajny zegarek
Napiszę tylko jeszcze to co pisałem już kilkukrotnie jakby poprawili ruch bezela jak mają CW czy dodatkowo dodali bransoletę na śrubki nie piny i szybką zmianę to już byłby mistrz no może jeszcze trochę mocniejsza luma i w jedna bo tutaj wskazówki świecą trochę mocniej niż indeksy. No ale tak czy siak ekstra zegarek w budżecie 4 k Za to ta ceramiczna wkładka jest fajniejsza IMO niż w Orisie Aquis.
Jakby zrobili taki jak piszę w kopercie 40 mm to myślę, że byłby to hit sprzedaży.
@Jogi dawno Twojej Certiny chrono nie było