No może nie taki zwykła ale dość popularny jak na zegarki kolejowe ?
Co do wskazówek widywalem z różnymi faktycznie najczęściej bergeutowskie ale z takimi jak są kupiłem... Jakbyś miał takie bergeutowskie to chętnie kupię na podmiankę ?
Właśnie przyzwyczajam się do nowego forum dobra robota, ale mam pytanie ktoś już wspomnial jak wejde do tematu który juz czytałem to wchodzi na górę strony a nie do ostatniego przeczytanego postu, czy tak ma być?
Witaj, bardzo ładna Delbana Recordmaster, do zanies do zegarmistrza na przegląd i wymianę szkła, dobierz ładny skórzany pasek i ciesz się pamiątka po dziadku
Czyli nic specjalnego... Tak mi się wydawało dzięki. Pytam bo czasem ruski którym się zachwycacie jest dla mnie całkiem zwyczajny ale na jakieś niuanse.... Pozdr
Wszystkie piękne Franz jak zawsze ale i tak nie masz takiego jak ja perłowego tylko czarnucha w innej kopercie:))) Toplife świetny sdl.... Ja tam szkła daje prawie zawsze wymieniać niewielki koszt a nawet delikatne odbarwienie potrafi zepsuć odbiór tarczy.
To wszystko co piszesz o tym de luxe to prawda ale wg mnie wskazówki są oryginalne tylko z nową luma, koperta dekiel i koronka to współczesne zamienniki. Tarcza oczywiście malowana.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.