Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Admof

Użytkownik
 • Content Count

  1,981
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Admof last won the day on February 17 2019

Admof had the most liked content!

Community Reputation

604 Mistrz

About Admof

 • Birthday July 28

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Recent Profile Visitors

1,104 profile views
 1. Tylko umyj go po tej słonej wodzie, żeby spłukać sól
 2. nie zgadzam się z tym, mam Citizena majtka i tam też koronka jest z lewej strony, jestem praworęczny i noszę go na lewej ręce, bardzo wygodne rozwiązanie
 3. Ja sobie poszukałem Seiko na mechakwarcu popularnym wśród microbrandów i jestem bardzo zadowolony. Choć pewnie design nie dla każdego, no i w sumie mały nie jest. Seiko SSB295. Ale z pięć dych dodatkowo dla Bezosa na Amazonie byś musiał rzucić.
 4. Do modów Vostok i Invicta w sam raz, rozumiem, że scena moderska w Seiko mocna, ale czasem aż żal patrzeć na niszczenie standardowych modeli, albo jeszcze gorzej budowę frankenów które z Seiko mają tylko wspólny mechanizm i logo, a reszta od Pagani albo coś.
 5. Admof

  Citizen

  Dzisiaj dzień Citizena
 6. Albo MoonSwatch uderzył do głowy, albo szukanie wzrostów na chińskim rynku poprzez obniżenie kosztów i ceny Możliwe, że jedno i drugie naraz. However, still better than MoonSwatch.
 7. Po dwóch latach ten Acer dalej żyje bezproblemowo? trochę odkopuję jak kandydat na złotą łopatę...
 8. Bardzo długo nie widziałem już Vento na ulicy, przez jakiś czas u mnie w mieście była VW Mania, ale jakimś wapniakom przeszkadzało, że raz w roku było głosniej trochę przez dwa dni Fajne VAG-i z całej Polski wtedy jeździły po mieście, to już nie te czasy "wieś-tuningu" Golfa 3 i bardzo smacznie robią ludzie te stare VW
 9. Co do tego czy Tag Heuer jest budżetowym syfem to chyba łatwiej tak było go nazwać patrząc na niektóre modele z lat 90-ych plastik fantastik i inne tego typu historie
 10. W sumie jak 5kx zastępował SKX007/009 to gadałem jak każdy, że to krok wstecz, że to już nie jest prawdziwy diver tylko skok na kasę itp. Że można pójść w Citizena majtka, albo Seiko Turtle... Ale jak tak sobie kupiłem za mniej niż tysiaka to się pokochaliśmy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.