Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Oczywiście 😁😁😁
  2. loco50

    Nóż

    A to sorry. Ja nie tnę, nie stać mnie na takie fanaberie 😁 Presidio II lub Adamas jest bezzębny
  3. loco50

    Nóż

    Marcin, a kto tnie rurki albo kartony nożem za 1,5k?😁. Serce boli🤣🤣🤣
  4. loco50

    Nóż

    Marcin, zgadza się ale tu już rozmawiamy na poziomie molekularnym. Ja do cięcia kartek używam nożyczek 🤣🤣 A jako przykład podałem Tenka który rżnie wszystko mimo, że za bardzo go nie rozpieszczam.O raciku w D2 nie wspomnę nawet bo też jest nie do zaj.... 🤣
  5. loco50

    Nóż

    Tylko te Tiger Stripes to lepiej na mundurze wyglądają 😁 Jeden z lepszych kamuflaży na porę letnią do lasu mieszanego 🤣🤣🤣
  6. loco50

    Nóż

    Burns, ten SOG to Pent Arc. Piotrek 39, jeśli nóż ma służyć do tyrania a nie "patrzania" i brandzlowania to: A. Ma Ci się podobac B. Dobrze leżeć w łapie C. Ma mieć w miarę przyzwoitą stal. Te wszystkie legendarne stale z dużą zawartością wyjebolitu wykute w mordorze 😁 mają przede wszystkim wartość snobistyczno - kolekcjonerską. U mnie do orania na zmianę z RAT em służy Spyderco Tenacious z jakieś stali chromoniewiadomo. Działam nim w ogrodzie, przecinam worki z ziemią, kora, nawozami. Ma kontakt z piachem. Mam go od roku, ostrzyłem go dwa razy i to tylko dlatego, że chciałem a nie musiałem. A to jest moja piątka noży użytkowych a nie biżuteryjnych dla mężczyzny, które mężnie walczy z zagrożeniami w miejskiej dżungli 🤣 1.PM 2 2.BM Presidio 3.ZT 640 4.BM Adamas (dorosły) 5.Ontario RAT w D2 (mój ulubiony bo tani a dobry😁)
  7. loco50

    Nóż

    Jedna z moich ulubionych marek i chyba mocno niedocenianych
  8. loco50

    Nóż

    Dziurawce
  9. loco50

    Nóż

    Bardzo przyzwoity nóż od Demko.
  10. loco50

    Nóż

    Kurzem się pokryla🤣
  11. loco50

    Twój ogród

    Nowy nabytek do mojego arboretum😁. Parocja perska.
  12. loco50

    Nóż

    Motylki
  13. Tylko na swoim. Nawet kosztem zarobków. Sam decydujesz o sobie.
  14. Ja za młodu też kleiłem, szpachlowalem i malowałem pojazdy pancerne w skali 1:72.Teraz nie mam ręki i cierpliwości.
  15. loco50

    Nóż

    Kerszoły
  16. To nie Bburago. W większości po taniości Ixo i Solido. Ixo - większy wybór i bardzo przyzwoita jakość. Solido - ciekawe egzemplarze, ale zdarzają się fakapy w wykonaniu. 3 razy zwracałem Renault 5 Turbo, piękny model, ale w każdym były rażące niedoróbki. Norev i Otto trochę drożej. No i na deser- Autoart i Kyosho, jakość kosmiczna, cena też 😁. Od Niemca na eBayu udało mi się trafić białego kruka, Citroëna C4 WRC Loëba, nówka sztuka,właśnie Autoart w przyzwoitej cenie. Brakowało mi tylko C4 do setu Citroëna, którymi jeździł Loëb. Xsarę WRC i C3 miałem z Polski.
  17. Bo sig to inna bajka. To typowy plaski maluch nowej generacji z chyba dwurzędowym magiem? . Chociaż HS czy też Springfield ma takiego plaskacza do noszenia w majtkach 😁 - XDS. U mnie bytuje taki w 45 ACP. Natomiast XDM też da się w gaciach nosić. Ja mam kaburę IWB od Aliena, całkiem spoko na nerce leży 😁
  18. Dziękuję bardzo. Tu prosto z pudełka. Jeszcze na podstawce. Subaru Impreza WRC, Rajd Safari 1997, Colin McRae. Model od Autoart. Jakość kosmiczna.
  19. Z racji tego, że kiedyś mocno byłem zainteresowany WRC,śledziłem rajdy, znałem zespoły fabryczne postanowiłem na stare lata zdziecinnieć i zacząłem zbierać modele kultowych aut legendarnych kietowcow. Skala 1:18.Tu jest mały wycinek kolekcji bo na gablotki czekam. Reszta ciekawych modeli czeka w pudełkach
  20. Jam mam XDM 3,8.W zasadzie to samo. Mój ulubiony EDC 😁.
  21. loco50

    Twój ogród

    Ooo, ładniutko. Gratuluję.
  22. loco50

    Nóż

    Wiesz Mariusz jak ktoś na p.... ca to musi być osiem😁. Jak pokażę pajączki to ciekawe jak mnie nazwiesz🤣🤣🤣 Mirek 1968, nie da rady. Lubię je😁. A tak z ciekawości-którą?
  23. loco50

    Nóż

    Fajny,mimo,że ruski 😁 Zero Team
  24. loco50

    Nóż

    Eeee... 2 i pół 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.