Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Jest okej

    Zamiast olfenu DicloDuo Combi - Prazol w składzie na ochronę podrobów, jakiś rozluzniacz, Sirdalud może być, na noc bo daje senność i Zaldiar effer.
  2. loco50

    Nóż

    A ch... Chyba mi się nie chce😁😁
  3. loco50

    Nóż

    To po południu po robocie wrzucę temat do dydkusji. Wsadzę kij w mrowisko bo temat coś tali letni się zrobil😁
  4. loco50

    Nóż

    Przepraszam purystów. Już nie dyskutuje😁
  5. loco50

    Nóż

    O gustach się nie dyskutuje, ale wg mnie za bardzo barokowy. Te ozdóbki.....
  6. Lestaf, dobrze. Pobędziesz, posmakujesz, zobaczysz, ocenisz. Wotowcy w moich stronach mają intensywniej-zajęcia, poligony, szkolenia z chłopakami z GROM, no i granica.
  7. loco50

    Nóż

    WE Mini Buster, Bronze, 87 mm
  8. loco50

    Nóż

    Niebieski. To co? Pokazywać? 😁
  9. loco50

    Nóż

    WE Quixotic, 87 mm
  10. loco50

    Nóż

    Pierwszy . Super.
  11. loco50

    Nóż

    Fakt😁
  12. loco50

    Nóż

    Po włamaniu do paczkomatu. Wieczorem po powrocie do domu wrzucę fotki zawartosci😁
  13. loco50

    Nóż

    Po włamaniu do paczkomatu. Wieczorem po powrocie do domu wrzucę fotki zawartosci😁
  14. loco50

    Twój ogród

    Masz cierpliwość do mycia i czyszczenia? Mnie po paru występach odeszła ochota na grilla na myśl o czyszczeniu. Teraz stoi w garażu w kącie przykryty plandeką. Starej wujek zrobił mi grill nad ognisko z regulowaną wysokością rusztu na korbkę. Bajka. Mogę smażyć bezpośrednio na ruszcie albo na tacach. Ma być wolniej - ruszt w górę. Polecam, zero czyszczenia. Przed bankietem opalam tylko w ogniu i wio.
  15. loco50

    Nóż

    Zadra, cierpliwości. Będą nowe nożyki 😁 Bez dziury i bez kołka.
  16. loco50

    Nóż

    Rok starszy jestem
  17. Niedziela, nie niedziela - w robocie
  18. loco50

    Nóż

    Każdy lubi dziurę 😁. No może nie każdy ale zdecydowana większość 🤣🤣
  19. loco50

    Nóż

    Moim zdaniem dziura lepsza niż kołek 😁
  20. Dobre i nie dobre zlamanie🤣. Dobre bo duża szoara przełomu-dobrze się zrasta. Nie dobre bo niestabilne. Ale na gwoździu będzie ok.
  21. Gwóźdź śródszpikowy czy płyta blokowana? Generalnie współczuję.
  22. Cały czas w pracy na odpowiedzialnym stanowisku
  23. loco50

    Nóż

    Nie dziwię się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.