Lestaf, dobrze. Pobędziesz, posmakujesz, zobaczysz, ocenisz. Wotowcy w moich stronach mają intensywniej-zajęcia, poligony, szkolenia z chłopakami z GROM, no i granica.
Masz cierpliwość do mycia i czyszczenia? Mnie po paru występach odeszła ochota na grilla na myśl o czyszczeniu. Teraz stoi w garażu w kącie przykryty plandeką.
Starej wujek zrobił mi grill nad ognisko z regulowaną wysokością rusztu na korbkę. Bajka. Mogę smażyć bezpośrednio na ruszcie albo na tacach. Ma być wolniej - ruszt w górę. Polecam, zero czyszczenia. Przed bankietem opalam tylko w ogniu i wio.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.